Registrácia Prihlásenie

Dvojfázový tvarujúci koncentrát s morskými riasami a peptidmi pre intenzívne ošetrenie tela od Collistar


Tento špeciálny produkt prináša do telovej starostlivosti viaceré inovácie. Inšpiruje sa svetom čistých molekúl Pure Actives, revolučným konceptom ošetrujúcich prípravkov, ktoré značka Collistar uviedla na trh ako prvá s cieľom poskytnúť pleti a pokožke jednoduché, no o to účinnejšie zloženia v podobe čistých aktívnych zložiek. Produkt kombinuje viaceré funkcie, vďaka čomu je starostlivosť o pokožku tela rýchlejšia, praktickejšia a ideálna na cesty.

Tvarujúci koncentrát Pure Actives Two-Phase Sculpting Concentrate tonizuje pokožku exkluzívnou zmesou morských rias a peptidov, pričom pôsobí intenzívne a cielene na lokálne tukové zásoby. Intenzívny cielený účinok – jedna zo základných vlastností všetkých prípravkov Pure Actives – sa spája s komplexným ošetrujúcim efektom, čo robí z tohto koncentrátu ideálny produkt na ošetrenie pokožky tela v jednom kroku, ale aj perfektný podporný produkt, ktorý sa môže kombinovať s inými zoštíhľujúcimi a anticelulitídnymi prípravkami pre dosiahnutie rýchlych viditeľných výsledkov. Textúra zložená z dvoch fáz kombinuje olejovú lymfodrenážnu fázu s vodnou fázou pre prevenciu ukladania tukov v adipocytoch. Zloženie sa opiera o aktívne morské zložky, avšak bez jódu, takže je koncentrát vhodný aj pre ženy s problémami štítnej žľazy. 

Pozri aj: TEST: Spevňujúci telový krém s trblietkami Collistar Perfect Body

dvojfázový  tvarujúci koncentrát s morskými riasami a peptidmi pre intenzívne ošetrenie tela

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Olejová fáza

Obsahuje zmes 4 účinných morských rias, známych lymfodrenážnymi a lipolytickými účinkami pre rýchle odstránenie nadmerného množstva lipidov v hĺbke pokožky. Tieto morské riasy pôsobia v synergii a doručujú tkanivu pokožky bohatú dávku regeneračných a revitalizačných stopových prvkov. 

Vodná fáza

Opiera sa o vybrané peptidy, ktoré dokážu rozpúšťať a spaľovať tuky v tukových bunkách, a tiež aktivovať bunkový metabolizmus. Postava je zo dňa na deň krajšia.

PURE ACTIVES TWO-PHASE SCULPTING CONCENTRATE

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Transcutol®

Inteligentná prenosná zložka slúži na rýchle doručenie aktívnych látok a ich lepšiu penetráciu do pokožky.

Výnimočne zmyselná textúra

Textúra produktu kombinuje výdatnosť oleja s ľahkosťou vody. Nie je mastná, zanecháva pokožku žiarivú a absorbuje sa v okamihu, bez zanechávania stôp na šatách. 

telový koncentrát

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Aplikácia

Pred použitím balenie pretrepte, aby sa obe fázy zmiešali. Svieži koncentrát nastriekajte na pokožku celého tela a vmasírujte, pričom sa zamerajte na kritické partie (stehná, zadok, bruško, boky a vnútorná časť ramien). Pre intenzívne ošetrenie odporúčame aplikáciu produktu dvakrát denne po dobu 15 – 20 dní, a potom raz denne pre zachovanie výsledkov.

Tvarujúci koncentrát Pure Actives Two-Phase Sculpting Concentrate je dostupný vo FAnn parfumérii.


Návrat hore
Autor článku

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Fluid na očné viečka: Prečo očné okolie potrebuje špeciálnu starostlivosť?
Kozmetické novinky

Fluid na očné viečka: Prečo očné okolie potrebuje špeciálnu starostlivosť?

  • 78
  • 2
  • 28.05.2019
Suché miesta na tvári: Čo sa ti pokožka snaží naznačiť?
Tvár

Suché miesta na tvári: Čo sa ti pokožka snaží naznačiť?

  • 49
  • 1
  • 16.09.2019
Ako na zarastajúce chĺpky na nohách? Pomôže chlieb a mlieko?!
Telo

Ako na zarastajúce chĺpky na nohách? Pomôže chlieb a mlieko?!

  • 213
  • 3
  • 05.08.2019
TOPlist