10 znakov ako rozpoznať osoby v znamení Ryby

10 znakov ako rozpoznať osoby v znamení  Ryby
  • 18.02.2015
  • Silvia Karasová

Ich umelecké sklony na vás budú nemo kričať už z diaľky. Zasnený pohľad, jemné ladné pohyby, romantické predstavy a občas ukríknuté správanie. Aj takéto vedia byť Ryby. Na druhej strane vás však inokedy môžu doslova šokovať svojím vyzývavým outfitom, či excentrickým prejavom. Ľudia narodení v tomto znamení sú čitateľní, aj nečitateľní. Niekedy tajuplní, inokedy na vás vychŕlia aj tie najtemnejšie tajomstvá. Ktorých 10 znakov im ale vo väčšine prípadov ostáva nastálo?

Ryby sa nachádzajú pod vplyvom planéty Neptún. Vo zverokruhu ich nájdeme na poslednom mieste, neraz sa dá o nich povedať, že si z každého znamenia zobrali niečo pre seba.

Odporúčame prečítať:

Erotogénne zóny zemských znamení

Erotogénne zóny ohnivých znamení

Erotogénne zóny vzdušných znamení

Erotogénne zóny vodných znamení

10 znakov, ktorými hviezdy obdarili Ryby

10 znakov ako rozpoznať Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Altruistické – najradšej by zachránili celý svet. Nemajú však na to dostatok energie, ani prostriedkov, niekedy dokonca ani odvahy. Ryby častokrát žijú hlavne vo svojich predstavách, kde si realitu prikrášľujú a tú skutočnú potom zvyknú odignorovať. Vďaka svojim dobročinným sklonom sa z nich ľahko stávajú obete podvodníkov.

Citlivé – všetko prežívajú až príliš. Emócie sú jediným prostriedkom ako dokážu v živote konať. Ľahko sa zamilujú, ľahko odmilujú. Sami v sebe mávajú zmätok, z čoho potom bývajú ešte viac precitlivelé. Keď na ne príde smútok, sú schopné schúliť sa do kĺbka a ľutovať sa aj niekoľko dní, či týždňov. Ak svoje melancholické stavy nezvládajú, hľadajú pomoc v lepšom prípade v športe, či u psychológa. V tom horšom v alkohole a neraz aj v liekov, či drogách.

Dvojaké – podobne ako Blíženci, aj Ryby na nás môžu pôsobiť dvojako. Majú dve až viac stránok, ktoré nám postupne budú ukazovať. Vo zverokruhu sú znázornené ako dve proti sebe plávajúce ryby. Neraz preto aj sami sebe odporujú, mnohé sa po celý život nevedia nájsť a ich vlastné názory si v mnohom protirečia.

Odporúčame prečítať: Rok 2015 - rok drevenej Kozy

10 znakov ako rozpoznať Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Hĺbavé – s touto vlastnosťou súvisí aj ich zasnenosť. Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi inteligentní, ešte lepšie je na tom ich EQ – teda emocionálna inteligencia. Radi spoznávajú druhých, ešte viac však pátrajú v hlbinách svojej duše. Využívajú na to meditáciu, neraz ich nájdete zamyslených s prázdnym pohľadom. V živote sa snažia prísť na to, čo je ich zmyslom, aké by mali byť ich ciele... Ak však budú pridlho tápať vo svojom podvedomí, môže sa stať, že im mnohé šance utečú popod prsty.

Odovzdané – pokiaľ sa vám podarí získať ich na svoju stranu a Ryby si vás obľúbia, môžete sa tešiť z ich 100% odovzdanosti. Platí to však skôr v oblasti priateľstva, ako v láske. Odovzdané vedia byť aj svojim snom, rovnako tak práci a svojim záľubám. Ryby sú skvelými bútľavými vŕbami, ak ich požiadate o pomoc málokedy odmietnu.

Pasívne – niekedy v sebe dokážu objaviť veľké množstvo energie a vtedy vás prekvapia svojou hyperaktivitou. Inokedy na nich zas príde útlm, ktorému málokto porozumie. Ryby sa v takomto období nedokážu odraziť ani len z postele, nie sú schopné vybavovať bežné veci a zaujmú pozíciu mŕtveho chrobáka. Nedokážu rýchlo jednať potrebujú minimálne nakopnutie od svojich najbližších.

10 znakov ako rozpoznať Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Premenlivé – pripravte sa na ich náladovosť. S týmto znamením budete mať občas pocit, že ste na emocionálnom kolotoči. Ako sme už spomínali, Ryby takmer všetko riešia cez pocity, aj preto bývajú ich povahové vlastnosti premenlivé. Ráno sa na vás budú usmievať a večer vám už plakať na pleci. A to všetko bez jasnej príčiny.

Príťažlivé – aj k svojmu vzhľadu pristupujú so všetkou eleganciou. Najmä ženy si potrpia na tom, ako vyzerajú. Napriek občas plachému správaniu neváhajú pôsobiť sexi, niekedy až priveľmi vyzývavo. Vysoké topánky, hlboké výstrihy – okoliu potrebujú dať na vedomie všetky ich prednosti.

Zasnené – oplývajú naozaj bujnou fantáziou. Pokiaľ im realita príliš nevyhovuje, vytvoria si teda vlastnú a v nej sa snažia prežiť tú skutočnú. Častokrát si mnoho vecí, ľudí, aj situáciu idealizujú. Neváhajú sa potom za svoju pravdu byť, aj keď im najbližší dajú jasné dôkazy o tom, že sa mýlia, že sú naivní. Občas tak môžu mať pocit, že sú z Marsu, alebo Venuše.

Závislé – aj kvôli tomu, že sa niekedy nedokážu postaviť na vlastné nohy začnú potrebovať pomoc druhých. Keď na takú osobu naďabia veľmi jednoducho sa na nej stanú závislé. Do istej miery za to môže aj pohodlnosť, ale taktiež ich dobré srdiečko a láska, ako aj dôverčivosť. Ak im chcete pomôcť, mali by ste ich smerovať už od detstva k tomu, aby sa dokázali v prvom rade spoľahnúť samé na seba.

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Martina Zahoranová 18.02.15 20:06

MZ
karma
92.00

"rybku" máme doma a musím povedať že to sedí :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní