Anjelské znamenia v podobe čísel

Anjelské znamenia v podobe čísel
  • 15.02.2016
  • Silvia Karasová

Ak veríte, že niekto tam hore na nás dáva pozor, možno si viac všímate aj jednotlivé znamenia, ktoré obvykle veľmi ľahko prehliadneme. Skúste sa tentokrát zamerať na čísla. Ak sa vám do životov pravidelne vracia nejaká kombinácia čísel a vy neviete prečo, možno je za tým anjelská rada, alebo akási nápoveda.

Práve anjelské čísla častokrát obsahujú kombináciu viacerých čísel, ktoré sa vám môžu pripliesť do životov napríklad v podobe čísel na dome, náhodných čísel v mobile, na aute, v krížovke...hockde... Stačí si na ne dať len väčší pozor a neprehliadať ich význam. Anjelské čísla sú totiž pre nás akýmsi posolstvom, ktoré nám pomôže skvalitniť naše životy. Jednotlivé kombinácie majú rôzne charakteristiky. Dnes vám ponúkame ich malý prehľad.

Odporúčame prečítať: Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

Anjelské znamenia v podobe čísel

Zdroj: Shutterstock®

Nuly - jedna nula, alebo viac núl hovoria o tom, že kruh sa uzavrel. Veci by ste mali prestať riešiť a sústrediť sa radšej na nové začiatky.

Nuly a jednotky - napríklad 010... Jednotka v spolupráci s nulou znamená, aby ste sa začali viac sústrediť na svoje myšlienky. Povzbuďte svoje ego a zapracujte na svojom sebavedomí.

Nula a dvojky - hovorí o tom, aby ste nezabúdali byť viac empatické. Dajte na to, čo hovorí vaše srdiečko, menej druhých kritizujte a viac počúvajte.

Odporúčame prečítať: Objavte prírodné afrodiziakum

Anjelské znamenia v podobe čísel

Zdroj: Shutterstock®

Nula a trojky - pravdepodobne ste prehliadli už dávnejšie nejaké znamenia. Zalovte v pamäti a viac si všímajte detaily.

Nula a štvorky - nebojte sa. Na problémy tu nie ste samé. Tam hore je niekto, kto nad vami drží ochrannú ruku. Nebojte sa dôverovať mu.

Nula a päťky - prijmite zmeny, ktoré sa vám v živote dejú. Nebojujte s nimi, naopak naučte sa ich zakceptovať. Uvidíte, že všetko, čo sa teraz javí ako zlé, sa nakoniec na dobré obráti.

Odporúčame prečítať: Objavte prírodné afrodiziakum

Anjelské znamenia v podobe čísel

Zdroj: Shutterstock®

Nula a číslo šesť - zamerajte sa viac na duchovno a upustite od prílišného materializmu. Mali by ste počúvať viac svoju intuíciu než argumenty vášho rozumu, aspoň pre tentokrát.

Nula a sedmičky - ak máte akékoľvek pochybnosti o tom, čo robíte, môžete sa prestať obávať. Od anjelov získavate veľkú pochvalu, pretože ste na správnej ceste.

Nula a osmičky - vaše sny sa už čoskoro stanú realitou. Len nepovaľujte vo svojom úsilí. Ak vám do cesty prídu ešte nejaké prekážky, hravo ich zvládnete.

Nula a deviatky - touto číselnou kombináciou sa vám anjeli snažia dať najavo, že náhody naozaj neexistujú a že všetko čo sa vám aktuálne deje v živote má svoj význam.

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 15.02.16 08:10

SK
karma
113.00

asi kazdy ma svoje cisla,ktore sprevadzaju zivotom uz od narodenia

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 15.02.16 21:34

IM
karma
100.00

milujem anjelikov

  • 2
Odpovedať

Mária Zámečníková 29.02.16 20:15

MZ
karma
-1.00

zbožňujem články o anjeloch :)

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 03.03.16 10:37

karma
93.00

:)

  • 0
Odpovedať

Anna Kristova 23.12.16 15:03

AK
karma
100.00

sú to len povery

  • -1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní