Magické triky pre osamelé

Magické triky pre osamelé
  • 09.10.2016
  • Silvia Karasová

Väčšina z nás hľadá vo svojom živote spriaznenú dušu, s ktorou by všetky radosti aj strasti sveta zdieľala. Nie každá z nás má však šťastie v láske. Ak máte momentálne obdobie, že ten pravý vás akosi obchádza a vás už samota prestala baviť, môžete si dopomôcť aj menšími magickými trikmi. Nebojte, nejde o žiadne obety pohanským bohom, ani nemusíte naklusať o polnoci do tmavého lesa. Stačí zmeniť len pár vecí vo svojom životnom štýle, svoje myslenie a pridať si do bytu, aj šatníka pár milých a zároveň užitočných drobností.

Odporúčame prečítať: Októbrové postavenie Luny – čo nám prinesie jeseň?

Magické triky pre osamelé

Zdroj: Shutterstock®

Snažte sa o zmenu myslenia

O sile pozitívnej myšlienky sme už písali neraz, a píšeme o nej opäť. Je logické, že ak sa budete neustále ľutovať a mračiť na celý svet, len ťažko vaše zachmúrené čelo, niekoho očarí.

Logiku má tiež myšlienka hovoriaca o tom, že keď sa nemáte rady vy samé, ako vás môže mať rád niekto iný? Pracujte na tom, a vyznajte si lásku. Pochváľte samú seba, povzbuďte sa a keď je to potrebné pokojne si spíšte na papier zoznam vecí a vlastností, pre ktoré by ste sa mali mať rady.

Posilňovať by ste si mali aj svoje sebavedomie. Možno sa vám to bude zdať smiešne, ale malým psychologickým trikom je aj pravidelný pohľad do zrkadla. Pri ňom sa na seba, hoc aj na silu vždy usmejte a povedzte si nahlas, ako vám to dnes svedčí, ako dobre vyzeráte. Pochváľte si vlasy, makeu-up, postavu. Aj vďaka takýmto myšlienkam začne vaša charizma pomaly, ale isto silnieť.

Odporúčame prečítať: Akú energiu nám dodáva naše oblečenie?

Magické triky pre osamelé

Zdroj: Shutterstock®

Snažte sa o zmenu životného štýlu

Ak vás trápi nadváha, nekvalitné vlasy, pleť, nedostatočná kondícia, či málo peňazí. Snažte sa to všetko zmeniť. Začnite tým, že sa budete viac hýbať. Iste, chce to sebazaprenie, ale verte nám, dá sa to. Doprajte si pravidelný a dostatočný spánok. Otužujte svoje telo návštevou sauny, aj v sprche striedavým prúdom. Hýbte sa, začnite chodiť viac pešo, cvičte, tancujte, počúvajte hudbu, čítajte knihy, choďte do spoločnosti, do prírody, začnite si vychutnávať život s úsmevom na tvári. 

Odporúčame prečítať: Farby, ktoré vám prezradia, čo vás trápi

Magické triky pre osamelé

Zdroj: Shutterstock®

Zmeňte svoju domácnosť aj šatník

Ak sa vám doma „zle“ dýcha, možno to chce menšiu / väčšiu zmenu. Pozrite sa na filozofiu feng shui a prestavte svoj nábytok tak, aby v nej mohla prirodzene a plynule tiecť energia.

Ďalším z magických trikov je zrkadlo. V spálni si oproti posteli dajte zrkadlo, tak aby ste sa v ňom odrážali, keď spíte. V odraze tak budú dve osoby, čo vo svete ezoteriky má znamenať, že vám do života príde čoskoro partner. Naopak ak už v páre ste, zrkadlo oproti posteli môže do vzťahu vniesť neveru.

V kuchyni nezabudnite na bylinky lásky. Topkou medzi nimi je rozhodne rozmarín, ktorý by ste si mali celoročne pestovať v kvetináči. Obklopte sa ale aj inými kvietkami, ktoré podporujú pozitívnu energiu vo vašej domácnosti.

V šatníku nezabúdajte na farby. Medzi odtiene lásky patrí jednoznačne červená, bordová, ružová, optimizmus vám dodá oranžová, ale aj žltá.

Medzi šperky, ale aj dekoratívne prvky by mali patriť tiež liečivé kamene. Kameňom lásky je ruženín, jantár vám zas vnesie do životov šťastie, hematit vás ochráni pred zlou energiou. 

Odporúčame prečítať: Trápia vás bolesti? Vyskúšajte zenovú meditáciu


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

ľubka Olexyová 12.12.16 14:39

ľO
karma
-1.00

skvelý motivujúci článok:-)

  • 0
Odpovedať

ľubka Olexyová 01.01.17 16:54

ľO
karma
-1.00

mne sa oplatí mať zostavený domov podľa feng šuej

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní