Veštenie s kyvadlom: Čo všetko sa vďaka nemu dozvieš?

Veštenie s kyvadlom: Čo všetko sa vďaka nemu dozvieš?

  • Zdieľaj:
 • 9

Veštenie s kyvadlom sme ako dievčatá skúšali, keď sme nevyhnutne potrebovali zistiť, ktorý spolužiak „je do nás“ a či sa niekedy vydáme. Kyvadlo má však v skutočnosti oveľa širšie využitie a ten, kto mu prikladá dostatok vážnosti, sa môže dozvedieť veľa odpovedí na svoje otázky. Ak vás zaujíma, ako taká práca s kyvadlom vlastne vyzerá a na čo všetko vám vie odpovedať, zostaňte s nami!

Len pre tých, ktorí kyvadlu veria

Ako akýkoľvek iný typ veštenia, aj veštenie pomocou kyvadla si vyžaduje správne nastavenie mysle. Preto tento spôsob zodpovedania otázok a nejasností nie je určený každému. Ak ste totiž čisto rozumový typ, ktorý potrebuje mať všetko logicky odôvodnené a podložené faktami, s kyvadlom, ako koniec koncov s každou magickou pomôckou, sa zrejme príliš neskamarátite. Človek na to jednoducho musí byť, s nadhľadom povedané, tak trochu ezotericky „šmrncnutý“. :-) Avšak za veštením s kyvadlom nehľadajte žiadne šarlatánstvo!

Toto ťa zaujme: Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

vnútorná neistota

Zdroj: Shutterstock®

Prepojenie s nervovým systémom

V skutočnosti ide o pomerne jednoduchý proces. Kyvadlo držíte v ruke, ktorej svaly sú ovládané vaším nervovým systémom. Ten je zase priamo prepojený s tým, čomu hovoríme vôľa. V preklade, práca s kyvadlom nie je v skutočnosti práca s ničím iným, ako s našou intuíciou. Nepotrebujete k tomu žiadne hlboké znalosti. Jediné, čo potrebujete, je kyvadlu dôverovať. Takisto je dôležité vedieť sa „vypnúť“ a odosobniť, pretože kyvadlo môže „ťahať“ odpoveď z vášho momentálneho nastavenia, a tak vám zodpovie presne tak ako si želáte, čo nemusí byť vždy pravdivá odpoveď.

kyvadlo na veštenie

Zdroj: Shutterstock®

Kedysi sa s ním hľadala voda, dnes stratené náušnice

Kyvadlo sa, spolu s virguľou, pred mnohými a mnohými rokmi využívalo na hľadanie vody a nerastov. Keď sa ľudia presvedčili o magickej sile týchto predmetov, začali ich postupne využívať aj na hľadanie odpovedí na najrôznejšie otázky, ktoré si nevedeli zodpovedať sami. Kyvadlá bývajú vytvorené z najrôznejších materiálov, sú napríklad kovové, krištáľové či drevené, ale ako „domácka“ verzia kyvadla vám vie poslúžiť aj prsteň, zavesený na šnúrke alebo na retiazke.

V skutočnosti ani tak nejde o samotný predmet, ako o jeho ovládanie, vychádzajúce z vášho vnútra, cez svalové impulzy v ruke, ktorou kyvadlo držíte. Práve tieto impulzy kyvadlo rozpohybujú smerom, ktorý má dať odpoveď na vašu otázku.

Zaujme ťa: Máte veštecké schopnosti? Otestujte sa!

ako sa drží kyvadlo

Zdroj: Shutterstock®

Ako na to?

Kyvadlu môžete klásť len otázky, ktorých odpoveďou bude buď áno alebo nie. Ak teda viete, že niekde doma, v rokmi zaprášenej škatuli s nápisom Tajnosti, máte odložené kyvadlo, skúste po ňom opäť siahnuť! Postup je už potom veľmi jednoduchý:

 • Nájdite si chvíľku len pre seba, zatvorte sa do miestnosti, kde vás nebude nikto rušiť, vypnite si mobil, zapáľte si vonnú tyčinku, uvoľnite sa (prípadne si doprajte krátku meditáciu) a pripravte si v duchu otázku, ktorú potrebujete zodpovedať.
 • Čo s telom? Kyvadlo držte medzi palcom a ukazovákom, lakeť si oprite o stôl, druhou rukou, konkrétne dlaňou, podložte kyvadlo, ako keby z neho kvapkalo a pozor - vaše nohy by nemali byť prekrížené.
chvíľka pre seba

Zdroj: Shutterstock®

 • Položte prvú otázku: Ako vyzerá odpoveď ÁNO? A vzápätí druhú otázku: Ako vyzerá odpoveď NIE? Je to základ pre to, aby ste mohli s kyvadlom ďalej pracovať a vedieť rozoznať, kedy vám signalizuje ktorú odpoveď. Prípadne si na papier predpíšte odpovede a sledujte, ktorým smerom sa kyvadlo, po položení otázky, rozhýbe.
 • A potom už len, pri maximálnom možnom sústredení , uvoľnení a odosobnení, sa veselo pýtajte na všetko, čo vás zaujíma. Kyvadlo už totiž našlo nejednu, roky stratenú náušnicu a odhalilo ukrytý zdravotný problém, preto, ak čo i len trošku veríte na prácu s podvedomím, vyskúšajte to aj vy!
- Anketa

POUŽILI (BY) STE VEŠTENIE S KYVADLOM?

Odpovedalo 600 ľudí  

Áno, mám svoje skúsenosti
60%
Nemám skúsenosť, ale vyskúšam to
40%
Takýmto veciam zásadne neverím
1%

  • Zdieľaj:
 • 9
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

9 komentárov

Natália Lobodášová 14.06.18 09:58

NL
karma
105.00

Nemám s tým skúsenosti, ale niečo na tom určite bude pravdy :-)

 • 1
Odpovedať

Jana Komadová 14.06.18 16:20

JK
karma
100.00

Takýmto veciam zásadne neverím

 • 1
Odpovedať

Ľubica Šťastná 14.06.18 23:21

ĽŠ
karma
100.00

Pre tých, ktorí tomu veria prečo nie?!

 • 1
Odpovedať

Martina Varhaníková 18.06.18 14:03

karma
108.00

Mám odskúšané a preto upozorňujem na opatrnosť, lebo človek si pomocou kyvadla môže pritiahnuť iné energie k sebe, ktoré mu na jednej strane môžu dávať informácie, ale aj veľmi uškodiť, tak ako používanie tabuľky Ouji. Neviditeľný svet existuje a astrál je plný rôznych energii...okrem tých svetlých. A to, čo nás priťahuje sú driemajúce sily v nás...možno sme ich kedysi používali a znova sa prebudia, len aby sme si uvedomili, čomu dávame silu...či čistote, láske, alebo moci.

 • 4
Odpovedať

Zuzana Szocsova 05.12.18 09:03

ZS
karma
100.00

fakt by som bola zevdava ci take veci naozaj existuju...

 • 0
Odpovedať

Táňa Slahučková 27.06.18 23:24

TS
karma
107.00

Kyvadlo nemám ale článok je zaujímavý :)

 • 1
Odpovedať

Jana Dz 05.08.18 14:30

JD
karma
108.00

moje kamaratky na tom ficia a vsetky taketo magicke veci ma velmi lakaju a dokonca sme si "kyvali" na dovolenke, kde sme boli same baby, no a samozrejme o chlapoch :)

 • 1
Odpovedať

Jana Čipková 05.09.18 16:59

karma
100.00

Kyvadielko mám, občas ho použijem, ale ešte sa mi nič nesplnilo, na čo mi kyvadielko povedalo áno.

 • 1
Odpovedať

Zuzana Szocsova 05.12.18 09:02

ZS
karma
100.00

nechapem rpeco sa hovori ze na to treba mat spravne nastavenu mysel... bud to funguje alebo nie ci ako to je? to akoby ste chceli pozerat futbalovy zapas ale telka pojde jedine ak budete mat luptu v ruke....

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní