Životné číslo 9 prináša mystiku aj múdrosť

Životné číslo 9 prináša mystiku aj múdrosť
 • 09.05.2017
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 5

Občas sa stáva, že sa v našich životoch začnú čísla objavovať viac než zvyčajne. Možno si ich všímame častejšie len my a doteraz tu vždy aj boli, možno je to všetko jedna veľká náhoda, a možno aj nie.

Ak ste na tom podobne, prípadne ste sa rozhodli zamerať trošku na numerológiu a zistili ste, že vaším životným číslom je číslo 9, prinášame vám jeho stručnú charakteristiku.

Aby ste vedeli na čo sa pripraviť, z čoho sa tešiť a naopak pred čím si dávať pozor.

Odporúčame prečítať: Májové postavenie Luny - čo nám prinesie?

Deviatka prináša múdrosť i pochopenie

Snáď niet mystickejšieho čísla ako je deviatka. Ešte možno číslica sedem, za ktorou rovnako možno hľadať mystické pozadie, deviatka je ale predsa len akási výnimočná. Ak sa toto číslo vyskytuje vo vašej domácnosti akosi pričasto, ak vás to k nemu ťahá, alebo ak je číslicou vášho dátumu narodenia, či numerológie mena, niet divu, že ste zvedavé. Ľudia, pre ktorých je číslo 9 životným číslom majú jeden veľký dar - dar poznania. I keď sa k nemu môžu dopracovať až po rokoch, zvedavosť sa u nich prejavuje už od útleho detstva. A postupne ich vedie ku všetkým zaujímavým oblastiam, ku knihám, i múdrym ľuďom. 

Životné číslo 9 prináša mystiku aj múdrosť

Zdroj: Shutterstock®

Deviatka je číslom veľkých možností

Nielenže ich sama ponúka, ale osoby, per ktoré je životným číslom k nim priam navádza. Tak trochu v tom rolu hrá aj túžba po materiálnom zabezpečení. Ľudia, pre ktorých je totiž číslo 9 tým hlavným, sa netaja svojou láskou k peniazom. Avšak na rozdiel od iných materialistov, oni sa duchovnému svetu nevyhýbajú. Nie je nič neobvyklé keď takáto osoba pôsobí navonok ako veľký workoholik, no v súkromí pravidelne medituje, vykladá sny, či hľadá pravdy v niektorej z filozofií. Rozhodne osobu s číslom 9 nikdy nepodceňujte.

Odporúčame prečítať: Odskúšajte masáže liečivými kameňmi

"Deviatkam" ide učenie od ruky

Alebo ako "po masle". Učenie je pre nich obvykle hrou, a platí to už od útleho veku. Podobne v dospelosti potrebujú napredovať, rásť a tak sú pravidelnými účastníkmi kdejakých kurzov, učia sa cudzie jazyky, rôzne zručnosti a svet radi spoznávajú aj cestovaním. I keď občas môžu pôsobiť ako introvertné bytosti, v skutočnosti sa radi priatelia a zoznamujú. Len im to chvíľku trvá kým sa rozhýbu, pretože im sudičky do vienka nadelili aj väčšiu dávku opatrnosti.

Životné číslo 9 prináša mystiku aj múdrosť

Zdroj: Shutterstock®

Deviatka je číslicou všetkých číslic

Hovorí sa, že číslo 9 obsahuje atribúty všetkých čísel pred ňou. Akýmsi spôsobom uzatvára rad čísel, keďže z pohľadu numerológie číslo 10 nemáme, ale už je to 1+0, teda jednotka. Deviatka je v takomto ponímaní koncovou číslicou, ktorá však zďaleka neznamená koniec, ale nové začiatky. Svojmu "nositeľovi" prináša vlastnosti filozofa, nielen vysoké IQ, ale i EQ a mimoriadne silnú intuíciu. Niekedy však títo ľudia budú potrebovať pomoc ostatných, aby si svoje znalosti a schopnosti vôbec uvedomili a začali ich rozvíjať.

Odporúčame prečítať: Liečivé minerály ako pomoc pri ženských problémoch


  • Zdieľaj:
 • 5
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Kelemenová 09.05.17 11:21

SK
karma
86.00

fíha? šťastný to ľudia..... aspoň podľa niektorých numerológov...

 • 0
Odpovedať

Anna Kralovičová 09.05.17 15:44

AK
karma
64.00

Neviem, ale pre mňa číslo 9 neznamená nič.

 • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 09.05.17 20:06

DB
karma
117.00

Neviem,ale ja na numerológiu a podobné "vedy" neverím...

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 09.05.17 20:25

SK
karma
113.00

zaujímavé číselko...ja mám sedmičku - dátum narodenia

 • 0
Odpovedať

Mária Frnová 10.05.17 08:58

MF
karma
106.00

zaujímavý článok...mám rada takéto mystické články :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní