Aké znamenie sa hodí k Býkovi? Spoznaj osudové kombinácie!

Aké znamenie sa hodí k Býkovi? Spoznaj osudové kombinácie!
  • 10.10.2021
  • Silvia Karasová

Astrologické horoskopy vám napovedia nielen v oblasti práce či zdravia, ale aj v oblasti lásky. Zemské znamenie Býka je vášnivé, tvrdohlavé a pohodlné. Túži po pekných veciach, a to nielen po materiálnej stránke, ale aj po tej citovej. Ktoré znamenia mu to umožnia a ktoré naopak znemožnia? Aj v tomto vám vedia hviezdy napovedať.

Býk – Baran

Kombinácia ohňa a zeme môže skvele dopadnúť v posteli, časom sa však jeden z týchto dvoch začne vo vzťahu nudiť. A to vtedy, keď opadne prvotná vášeň a začnú riešiť typickú párovú realitu. Obaja sú veľmi tvrdohlaví, ak sa nenaučia kompromisom, ľahko môže ich vzťah skrachovať aj na banalitách.

Pozri aj: KVÍZ: Nerobia ti rímske čísla žiaden problém? Zisti, či je to skutočne tak!

znamenia zverokruhu

Zdroj: Shutterstock®

Býk - Býk

Dve rovnaké znamenia ešte neznamená, že sú si podobní, prípadne, že si budú rozumieť. Vo vzťahu Býka s Býkom to však môže prekvapivo veľmi dobre fungovať. Obaja si radi vychutnávajú pôžitky života, majú podobný pohodlný štýl a obaja potrebujú mať v tom druhom oporu. Veľkou hrozbou v takomto páre je ale žiarlivosť. Ak ju dokážu prekusnúť, bude sa im bok po boku vynikajúco dariť po všetkých stránkach.

Býk – Blíženec

Spája ich záľuba v spoločenských aktivitách – koncerty, párty, večierky, plesy. Obaja radi chodievajú medzi ľudí a nadväzujú nové kontakty. Problém môže nastať vtedy, ak sa popri všetkých svojich priateľstvách navzájom vzdialia. Mimo iného v ostatných oblastiach sú si veľmi rozdielni. Takže takáto kombinácia vydrží len ak si na nej obaja dajú veľmi dôkladne záležať.

Býk – Rak

Rodinne založené znamenia sa silno priťahujú. Platí to aj v tomto prípade. Tento vzťah má veľkú perspektívu, kameňom úrazu môže byť len nevera. Ani jeden totiž nedokáže tomu druhému odpustiť, oheň na streche tak vznikne aj kvôli drobným flirtom. Pokiaľ ale dokážu tieto nástrahy prekonať, vytvoria vskutku veľmi harmonický pár.

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Býk – Lev

Zaiskrí to medzi nimi od prvej chvíle, čo sa uvidia. Medzi týmito dvoma znamenia je silná príťažlivosť, ktorá na začiatku vzťahu prekryje všetky negatíva. Lev je však pre Býka priveľmi ohnivý a akčný. Nesúhlasí tiež s jeho márnotratnosťou. Býkovi na Levovi prekáža aj jeho záľuba byť stredobodom pozornosti. Paradoxne v kamarátskom vzťahu môžu vytvoriť aj spriaznené duše.

Býk – Panna

Pragmatická Panna a majetnícky Býk dokážu vytvoriť veľakrát aj zväzok z rozumu. Ak je medzi nimi silná chémia, zažijú si aj chvíľkové pomätenie, ktoré však nikdy nebude také iskrivé ako pri protichodných znameniach. Problém vo vzťahu môže narobiť kritická stránka Panny. Býka totiž prehnaná kritika dokáže poriadne rozzúriť a vtedy je oheň na streche.

Býk – Váhy

Tieto dve znamenia spája podobná láska k umeniu a všetkému krásnemu. Býkovi občas môže prekážať malicherná stránka Váh, keď si ale uvedomí, že je zbytočné rozčuľovať sa nad maličkosťami, vytvoria krásne harmonický pár. Pozor tiež na sklony oboch znamení flirtovať s nie so svojou zákonnou polovičkou.

Pozri aj: Ďatelina lúčna v hlavnej úlohe: Tento ďatelinový sirup zaženie mnohé neduhy

ideálny partner

Zdroj: Shutterstock®

Býk – Škorpión

Vzťah Býka a Škorpióna je plný vášne a temperamentu. O divoké roztržky nebude núdza, podobne však ani o vášnivé zmierenia. Obaja sú schopní veľkých a silných citov, ak sa dokážu naladiť na jednu vlnu, môžu vytvoriť pevné a verný zväzok.

Býk – Strelec

Dobrodružná povaha Strelca láka Býka možno v mladšom veku. Neskôr sú mu Strelcove cestovateľské chúťky skôr na obtiaž. Paradoxne najväčšie problémy urobia vo vzťahu drobnosti, nad ktoré sa zvyčajne ani jeden nedokáže povzniesť. Strelec túži po absolútnej slobode a Býk mu ju len málokedy dá.

Býk – Kozorožec

Keď sa spoja tieto dve zemské znamenia, dokážu vytvoriť krásne stabilné partnerstvo. Nebude tu chýbať vášeň, ani láska k rovnakým záujmom. Musia sa ale naučiť počúvať jeden druhého a zvyknúť si, že aj v ich vzťahu to občas splanie až do talianskej hádky.

Odporúčame: Klasická bryndzová nátierka: Objav tento náš tradičný poklad

partner podľa znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Býk – Vodnár

Spoločenská povaha Vodnára je pre Býka najprv očarujúcou. Avšak vo chvíli, keď príde na založenie rodiny, začnú vznikať problémy. Vodnár sa len veľmi nerád vzdáva svojho životného štýlu. Dochádza tak k rozkolom a nezhodám postupne na všetkých úrovniach. Ich vzťah len málokedy prežije do šťastného konca.

Býk – Ryby

Býk má síce rád fantazijný svet, avšak zasnenosť Rýb mu časom začne prekážať. Pokiaľ Ryby k tomu pridajú aj svoju náladovosť, praktický Býk obvykle z takéhoto spojenia skôr či neskôr vycúva. Rybám ale povaha Býka vyhovuje, či vzťah prežije, má teda v rukách hlavne toto zemské znamenie.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Lucia Mužlaiová 29.01.14 14:32

LM
karma
-1.00

Niečo na tom bude :)

  • 0
Odpovedať

Silvia Čáranová 18.02.14 20:02

karma
-1.00

No teda!

  • 0
Odpovedať

Katarína Kačuriková 04.03.14 20:39

karma
113.00

asi to aj sedí :D

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 10.10.21 10:15

MR
karma
104.00

na sestru býka a jej mnžela to pasuje :-D

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 10.10.21 12:27

KK
karma
105.00

mám doma býka a niečo veru aj sedí

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 11.10.21 05:35

ĽŠ
karma
100.00

Naozaj sedí.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní