Charakteristika znamenia Baran

Charakteristika znamenia Baran
  • 26.03.2014
  • Silvia Karasová

Patríte vo zverokruhu k tomuto ohnivému znameniu, plnému energie a akčnosti? Či už ste samé Baranice, alebo máte Barana vedľa seba, spoznajte zákutia tohto znamenia, aké sú jeho typické charakteristické črty, a čo k nemu neodmysliteľne patrí.

Základné črty – mužské ohnivé znamenie, ktoré sa vyznačuje cholerickou povahou

Základné indície – oheň, iskra, blesk, červená a biela farba, kameň karneol

Vládnuca planéta – Mars

Charakteristika Barana

Zdroj: Shutterstock®

Baran a zdravie – ženy aj muži narodení v tomto znamení sa vyznačujú pomerne silnou imunitou. Najmä v mladom veku ich málokedy skolí choroba. Príznačné sú skôr pre nich psychické problémy, a to súvisiace s nezvládaním stresu, či priveľkou agresiou. Z častého rozčuľovania im s vekom hrozia taktiež srdcovocievne ochorenia, infarkt, vysoký tlak a tiež problémy s cievami. Pri strese by mali častejšie využívať relaxačné účinky wellness procedúr, nemali by zabúdať ani na pravidelné cvičenie, vďaka ktorému si vybijú prebytočnú energiu a nebudú ju zbytočne sústreďovať na negatívne situácie. Pozor ale na časté úrazy, ktoré súvisia aj s ich temperamentom.

Baran v práci – ideálne profesie pre toto ohnivé znamenia sú jednoznačne na vedúcich postaveniach. Barani skvele zvládajú aj fyzickú robotu, sú z nich dobrí športovci, ale tiež nezávislí podnikatelia. Čomu by sa mali vyhýbať je práca stereotypná a rutinná.

Charakteristika Barana

Zdroj: Shutterstock®

Baran – žena: Žena narodená v tomto znamení môže pôsobiť na prvý pohľad chladne, neprístupne, odmietavo a dokonca až povrchne. Ak sa tak aj v mladosti občas správa, životné situácie a pribúdajúci vek ju pomaly, ale isto učia skromnosti. Pod chladným správaním častokrát skrýva silnú vášeň a očarujúcu zmyselnosť. Jej silný temperament mnohách okúzli, dokáže však vďaka nemu narobiť vo svojom živote aj poriadny vietor, až búrku. Toto znamenie býva hádavé, preto s ním neradno viesť dlhodobé hádky. Aj keď táto dáma dokáže žiť bez muža jednoduchšie ako jej ostatné kolegyne, predsa len túži po vášnivej a stálej láske. Keď už ale vstúpi do vzťahu, očakáva od neho okrem erotického náboja a hlbokých citov, aj neustály obdiv, dobrodružstvo a poriadnu dávku aktivity.

Charakteristika Barana

Zdroj: Shutterstock®

Baran – muž: Hrdé znamenie s povahou bojovníka a lovca v jednom. Do vzťahov sa vrhá s nadšením, avšak častokrát bezhlavo. Po vytriezvení do reality neváha z bojového poľa vykráčať a cítiť sa pritom ako víťaz. Keď však muž Baran nájde svoju vyvolenú zahrnie ju láskou, aj darčekmi, dovolenkami a neustálou pozornosťou. Podobné správanie však očakáva aj od svojej polovičky. Baran hľadá inteligentné ženy, ktorým nebude prekážať jeho dominancia a ochranárske sklony.

AKÉ ZNAMENIE SA HODÍ K BARANOVI?

Ďalej u nás čítajte:

Zdroj foto: www.port.ac.uk, www.static.wallarc.com, www.eharmony.com.au,

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Martina Zahoranová 26.03.14 19:56

MZ
karma
92.00

tak celkom to sedí poznám pár "baranov" a myslím si že to na nich pasuje

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 26.03.14 21:01

JK
karma
100.00

manžel je baran a je riadne tvrdohlavý

  • 0
Odpovedať

Gabriela Slivečková 25.04.14 16:37

GS
karma
-1.00

no cela ja.. baranka.. :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní