Charakteristika znamenia Vodnár

Charakteristika znamenia Vodnár
 • 11.05.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Spoločenské znamenie Vodnára sa väčšinu svojho života správa ako nespútaná bytosť. Vodnár miluje svoju slobodu, rovnako tak ako miluje adrenalín a dobrodružstvo. Vyhľadáva spokojných a veselých ľudí. Občas sa môže javiť ako sebecká osoba, avšak Vodnár dokáže robiť v živote mnoho ústupkov a kompromisov, ale iba ak im na niekom skutočne záleží.

Základné črty – Originalita, sloboda, rovnosť, emancipácia, toto sú hlavné črty, s ktorými sa rodí väčšina Vodnárov. Spoznáte ich podľa uvoľneného, ale vždy upraveného vzhľadu. Širokému úsmevu na tvári a dobrej nálade. Vodnári sú veľmi zvedaví, málokomu sa preto podarí ukryť pred ich detektívnymi sklonmi.

Základné indície – vzduch, vtip, šarm, excentrickosť, kameň fluorid, modrá a fialová farba

Vládnuca planéta - Urán

Charakteristika znamenia Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár v práci – Vodnári sa nestratia v žiadnej pracovnej oblasti. Keďže sú všestranne nadaní, nemajú problém chopiť sa akejkoľvek práce. Mnohokrát sa pustia aj do podnikania, a to bez akýchkoľvek skúseností, či dlhého premýšľania. A na prekvapenie všetkých, sa im v biznise aj darí. Vodnári dokážu vycítiť kedy je zle. V takýchto chvíľach nespanikária, ale pokračujú podľa ďalšieho nápadu. Najviac sa im darí v prácach, kde môžu využiť svoje komunikačné a analytické zručnosti.

Vodnár a krása – Ich kritickým miestom sú lýtka a stehná. Ak Vodnári priberajú, naberajú na hrúbke, práve v týchto oblastiach. Pri cvičení by preto mali klásť dôraz na fitness, dobre im robí tiež častá a pružná chôdza, beh, alebo plávanie. Vodnárom podobne ako aj iným znameniam, lahodia masáže. Zbavujú ich stresu a dopomáhajú k zdravému spokojnému spánku. Ten súvisí nielen s ich zdravím, ale tiež s ich krásou. Prejavuje sa na kvalite pleti, vlasov, aj nechtov.

Charakteristika znamenia Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár – žena: Sú to racionálne zmýšľajúce ženy, ktoré si potrpia na svojom vzhľade. Majú rady nedbalú eleganciu, vždy sú tip top upravené, ale tak, aby to okoliu nebilo príliš do očí. Vyznávajú originálnu módu aj šperky. Rady cibria svoj domov kdejakými ozdôbkami, v úlohe žienky domácej sa však cítia dobre len chvíľkovo. Po svojom boku potrebujú chlapa, ktorí ich nepostaví do role oddanej ženušky, ale bude ich akceptovať ako silnú a slobodnú bytosť.

Charakteristika znamenia Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár – muž: Veselý a spoločenský Vodnár muž sa rád pohybuje na miestach, kde to žije. Najmä v mladšom veku máva búrlivé obdobia, potrebuje veľa cestovať a zažívať rôznorodé dobrodružstvá. Muž Vodnár sa nikdy nenechá úplne skrotiť. Vekom možno zredukuje počet svojich dobrodružstiev, avšak nikdy ich úplne zo svojho života nevymaže. Dodávajú mu totiž životnú energiu. V láske hľadá dokonalú partnerku, preto sa mu občas stáva, že hľadá až príliš dlho.

AKÉ ZNAMENIE SA HODÍ K VODNÁROVI?

Ďalej u nás čítajte:

Zdroj foto: www.womenzodiac.com, www.womansday.com, www.detox.rachelswellness.com, www.englishforbusinesscommunication.com,

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Zuzana Beranková 27.05.14 12:43

ZB
karma
-1.00

presný opis vodnára - chlapa, dobrá a úprimná partnerka a rodina je pre neho prioriota :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Veštenie osudu z kávy – ako hľadať znaky a symboly (2. časť)
Numero a mágia

Veštenie osudu z kávy – ako hľadať znaky a symboly (2. časť)

 • 1
 • 14.04.2021
Multitasking podľa horoskopu: Ktorým znameniam bol daný od narodenia?
Znamenia

Multitasking podľa horoskopu: Ktorým znameniam bol daný od narodenia?

 • 0
 • 04.06.2021
TOP bylinky pre znamenie horoskopu BÝK: To najlepšie pre hrdlo
Znamenia

TOP bylinky pre znamenie horoskopu BÝK: To najlepšie pre hrdlo

 • 0
 • 03.07.2021
TOPlist