Darčeky na Vianoce: Ktoré znamenia si potrpia na luxus a ktoré poteší aj drobnosť?

Darčeky na Vianoce: Ktoré znamenia si potrpia na luxus a ktoré poteší aj drobnosť?

Vianočné nákupy sú už v plnom prúde, ale stále je ešte dosť času na to, aby ste pre svojich blízkych vybrali darčeky, ktoré ich takpovediac dostanú do kolien. Na výbere si treba dať naozaj záležať, veď predsa nikto nechce, aby jeho vianočné prekvapenie poputovalo rovno spod stromčeka niekde do skrine medzi nevhodné vianočné darčeky.

Kritériá výberu darčekov bývajú rôznorodé a dnes si k nim pridáme ešte jedno, a to konkrétne nákup darčekov podľa náročnosti znamení horoskopu. Povedzme si to tak, že niektoré znamenia si naozaj potrpia na luxus a iné poteší hoci aj drobnosť. Pozrite sa teda na tri najnáročnejšie a tri najskromnejšie znamenia zverokruhu z hľadiska vianočných darčekov. 

Medzi „ťažšie oriešky“ ohľadom vianočných darčekov patria najmä tri nasledovné znamenia.

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Začneme znamením, ktoré je hádam najťažšie obdarovať tak, aby sa človek v ňom narodený z podarúnku úprimne a dlhotrvajúco tešil. Je to náročné, a to nielen kvôli tomu, že Váhy preferujú naozaj honosné a drahé dary, ale problém je aj prekvapiť ich s niečím, čo im v dobrom vyrazí dych. V zásade toho totiž nebýva veľa. Pokiaľ chcete zabodovať, odporúčame, aby ste zistili, čo je práve v epicentre ich zberateľského záujmu. Väčšina Váh totiž niečo zbiera – či už umelecké kúsky, starožitnosti, drahé parfumy a pod. Nájdite teda niečo, čo v ich zbierke ešte chýba a darček pre Váhy si môžete poznačiť do svojho nákupného zoznamu.

Pozri aj: Mesačný horoskop na december 2019: Čo ťa čaká a neminie?

luxusné darčeky

Zdroj: Shutterstock®

BÝK (21.04. - 21.05.)

Hoci sa Býk pod stromčekom teší v podstate z každého darčeka a snaží sa vyjadrovať radosť aj pri tých, ktoré sú trošku mimo jeho záberu, nie je to také jednoznačné, ako sa to môže javiť na prvý pohľad. A tak sa potom čudujete, keď na Býkovi nevidíte ten super sveter, čo ste mu darovali ešte minulý rok, prípadne necítite vôňu parfumu, ktorý mal tiež od vás. Býk vám však s najväčšou pravdepodobnosťou nepovie do očí, že ste sa sekli a vec nejak zahovorí. Čo teda darovať Býkovi, aby na váš vianočný podarúnok nesadal zvyšnú časť roka prach? V prvom rade by to mala byť naozaj kvalitná vec, pretože Býk patrí k tým, ktorí preferujú kvalitu pred kvantitou. Určite ho dostanete nejakou exkluzívnou bytovou dekoráciou, treba mať však naozaj naštudovaný jeho vkus a štýl. No márne nie sú rozhodne ani luxusné šperky či iné doplnky, ktoré podčiarknu dôstojné vyžarovanie tohto znamenia.

LEV (23.07. – 23.08.)

Ohnivé znamenie Leva býva počas sviatkov voči blízkym štedré a rovnakú štedrosť aj očakáva. Ponožky, papuče či darčeky z výpredaja na poslednú chvíľku radšej v jeho prípade ani neskúšajte. Nemusí ísť vyslovene o luxusnú vec, ale darček pre Leva by mal mať aspoň punc či náznak luxusu, čo môžete dosiahnuť aj krajším a originálnejším balením. No a tento darček by sa rozhodne nemal týkať domácich prác, takže žiadne vysávače, žehličky a podobné záležitosti. Radšej stavte na kvalitnú kozmetiku a keď môžete investovať viac, tak Lev určite nepohrdne ani novým mobilom či notebookom.

Neprehliadni: Darčeky podľa znamenia zverokruhu (Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby)

obdarovanie

Zdroj: Shutterstock®

Nehovoríme, aby ste darčeky pre nasledujúce tri znamenia takpovediac odflákli, to rozhodne nie, no obdarovať ľudí, ktorí sa v nich narodili, je pomerne ľahké. Radosť budú mať aj z maličkostí venovaných od srdca.

RYBY (20.02. - 20.03)

Toto krehké vodné znamenie potešíte najmä darčekmi so sentimentálnou hodnotou, no v podstate na ne ani nemusíte minúť veľa peňazí. Nad ich výberom však treba dobre pouvažovať. Vhodný je napríklad fotokalendár, ale aj rámy na fotky, ktorými si Ryby s radosťou skrášľujú príbytok a majú zároveň na očiach svojich najbližších. Taktiež praktické veci do domácnosti im urobia zaiste veľkú radosť a dokonca budú s hrdosťou vystavovať aj vaše handmade umelecké diela. Ak ste sa vybrali touto cestou, dajte si na svojom výtvore naozaj záležať a investujte do neho dostatok času.

PANNA (24.08. - 23.09.)

Samozrejme, že ľudia v tomto znamení, rovnako ako ostatné, s radosťou prijmú aj honosné dary, no keď sa to tak vo všeobecnosti zoberie, v podstate si na ne  Panny až tak nepotrpia. Viete im tak vyčarovať úsmev na tvári aj s pomerne nízkonákladovým darčekom, no je tu predsa len jedna podmienka, ktorú by tento darček mal spĺňať. Je ňou praktickosť. Tak na to myslite, lebo veci bez úžitku, teda len s čisto estetickou hodnotou, dokážu Panny trošku znervózňovať. Uspejú však u nich naozaj všemožné darčeky, a to od kancelárskych potrieb cez drobnosti do kuchyne až po už spomínané ponožky.

vianočné darčeky

Zdroj: Shutterstock®

RAK (22.06. - 22.07.)

Medzi pomerne skromné znamenia, čo sa darčekov na Vianoce týka, patrí aj Rak. Na druhej strane však ide vo veľkej miere o ľudí, ktorí robia prvé a posledné pre svoju rodinu, preto by si mali zaslúžiť od jej členov predsa len niečo extra. Nie, nemusí ísť o nič finančne náročné, no dar by mal byť veľmi precízne vybratý. Keď teda dobre viete, aký žáner Rak rád číta a čo mu v jeho knižnici chýba, máte dilemu s darčekom takmer vyriešenú. Krok vedľa neurobíte ani s darmi, ktoré sa týkajú jeho koníčkov. A potešíte ho dozaista aj predplatným na jeho obľúbený časopis.

Zaujme ťa: Najvernejšie znamenia zverokruhu: Tieto berú lásku naozaj vážne


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 06.12.19 07:31

SK
karma
113.00

Tuším by to bola aj pravda....

  • 1
Odpovedať

Ľubica Šťastná 06.12.19 08:10

ĽŠ
karma
100.00

Vcelku sedí...!

  • 1
Odpovedať

Elena Švachová 07.12.19 00:17

karma
113.00

Presne tak...sedí to na dcéru,aj na syna.

  • 1
Odpovedať

Matej Varga 07.12.19 23:53

MV
karma
108.00

Váhy - ani nie, nie som náročný. :-)

  • 1
Odpovedať

Táňa Slahučková 29.12.19 07:32

TS
karma
107.00

Na mňa ako na Rybu to maximálne sedí :) Polovička je LEV, ale je podobný ako ja, takže v jeho prípade úplný opak :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní