Sen všetkých zamestnávateľov: Tu sú najlepší zamestnanci podľa znamenia zverokruhu

Sen všetkých zamestnávateľov: Tu sú najlepší zamestnanci podľa znamenia zverokruhu

  • Zdieľaj:
 • 7

Myslíte si, že patríte medzi skvelých zamestnancov, ktorí podávajú kvalitný výkon? Má váš zamestnávateľ vskutku šťastie, že pre neho pracujete? Tak toto si možno potvrdíte v nasledujúcom článku. Vybrali sme troch reprezentantov zverokruhu, ktorí excelujú v práci a dávajú do nej takpovediac dušu. Aj vďaka ich zápalu, kooperácii a koncentrovaniu sa na problémy ich teda možno označiť za najlepších zamestnancov. Tak kto je teda pre zamestnávateľov hotovým darom z nebies? Čítajte ďalej.

Neprehliadni: Prečo bývajú ľudia nešťastní? Odhaľ smútok a sklamanie podľa znamenia

kto je najlepší zamestnanec

Zdroj: Shutterstock®

PANNA (24.08. – 23.09.)

Možno vás to prekvapí, keďže sme v článku o najlepších a najhorších zamestnávateľoch podľa znamenia horoskopu zaradili znamenie Panny medzi tie, ktoré na pozícii šéfa nebudia práve nadšenie, ba práve naopak. Situácia je však odlišná v prípade, ak je Panna zamestnancom, a teda nekoncentruje vo svojich rukách priveľkú moc a právomoci. V tom prípade nadriadeného Panny určite nadchne jej perfekcionizmus a zmysel pre detail. Nič jej neunikne a má na seba naozaj vysoké požiadavky. Určite nad ňou netreba stáť, aby si urobila svoje tak, ako je treba. Urobí to totiž na 100 % aj bez prípadného dozoru a dokonca pridá aj čosi navyše. Ľudia v znamení Panny bývajú mimoriadne zodpovední. Keď teda šéf vloží dôveru do Panny a dá jej napríklad o zodpovednosť navyše, tá urobí všetko preto, aby ho za žiadnych okolností nesklamala. Ak je klíma na pracovisku priaznivá a Panna sa cíti dobre, ani ju nenapadne, aby sa obzerala po inom (hoci i lepšom platenom) miestne. Je naozaj veľmi lojálnym pracovníkom.

ktoré znamenia sú najlepší zamestnanci

Zdroj: Shutterstock®

RAK (22.06. – 22.07.)

Citlivý Rak investuje vždy veľa energie do toho, na čom mu záleží, či už je to rodina alebo práca. Ak je jeho pracovná pozícia tou, o ktorej vždy sníval, dá do nej maximum a pre zamestnávateľa bude nenahraditeľným pracovníkom. Nemá problém robiť aj nadčasy alebo sa práci venovať aj vo svojom voľnom čase, avšak na to potrebuje dve veci – uznanie a stabilitu. Snahu, ktorú vynakladá Rak v práci, a to častokrát aj navyše, treba náležite oceniť. A k maximalizácii svojho výkonu taktiež potrebuje mať pocit bezpečia a stability. Ako zamestnávateľ teda za svojím Rakom zamestnancom vždy stojte a poskytnite mu náležité ocenenie a benefity. Na oplátku tak budete mať v Rakovi svoju pravú ruku a spoľahlivého pracovníka, ktorý vás podrží a nenechá v štichu, keď bude treba. A čo je ešte na Rakovi z pracovného hľadiska úžasné, je to, že svojím intenzívnym pracovným nasadením a vysokými pracovnými štandardmi podnecuje aj ostatných spolupracovníkov k udržaniu kvalitných výkonov a stabilne vynikajúcej úrovne.

znamenia horoskopu a práca

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Ďalší skvelý pracant, ktorý ale podobne ako Panna nebýva veľmi obľúbeným na pozícii šéfa, je Kozorožec. Prácu a kariéru ako takú berie nanajvýš so všetkou zodpovednosťou a dáva do nej kvantum energie. Dokonca má niekedy tendenciu kvôli práci zanedbávať aj ostatné aspekty svojho života. Bojí sa neúspechu ako „čert kríža“, a preto nikdy „nezaspí na vavrínoch“ a nenechá sa učičíkať vynikajúcimi pracovnými výsledkami z minulosti (hoci by malo ísť len o minulosť predchádzajúceho týždňa). Pozerá sa neustále dopredu a jeho hobby je prekonávanie seba samého. Okrem toho exceluje v systematickosti, cieľavedomosti a jeho pracovné nasadenie sa jednoducho musí páčiť každému nadriadenému. Ale to možno až do momentu, keď zistí, že jeho podriadený Kozorožec je až taký dobrý, že ho možno aj vystrieda a pripraví o pozíciu. Kozorožci majú potrebu stúpať po kariérnom rebríčku neustále vyššie, preto sa z ich činorodej prítomnosti na pracovisku nadriadení nielen tešia, ale niektorí majú aj oprávnený strach.

Pozri aj: Ako zvýšiť svoju atraktivitu v pár krokoch: Toto rozhodne skús!


  • Zdieľaj:
 • 7
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Ľubica Šťastná 18.10.19 08:07

ĽŠ
karma
111.00

V globále môže byť.

 • 1
Odpovedať

Natália Lobodášová 18.10.19 11:20

NL
karma
106.00

Takže ja som tam neni :-)

 • 1
Odpovedať

Stanka Soltesova 19.10.19 10:32

SS
karma
-1.00

Ja som v znameni kozorozec a uplne to sedi :D

 • 1
Odpovedať

Katarína Konečná 19.10.19 17:01

KK
karma
113.00

ja celkovo horoskopom neverím, takže si myslím, že to nie je pravda

 • 0
Odpovedať

Martina Varhaníková 22.10.19 11:32

karma
125.00

Tak o panne to môžem potvrdiť...bola by som desný šéf..tvrďas a nedaj bože by išlo o moju firmu. :O))
A ako zamestanec...tiež pravdivé.

 • 1
Odpovedať

Jana Komadová 30.10.19 21:17

JK
karma
104.00

Rada som si prečítala

 • 0
Odpovedať

Barbora Kubelková 14.11.19 09:59

karma
114.00

Ešte by bodol článok najhorší zamestnávatelia podľa znamenia :D

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

CROWN BRAIDED UPDO účes pre nevestu, na oslavu, no hodí sa aj na leto
Vlasy

CROWN BRAIDED UPDO účes pre nevestu, na oslavu, no hodí sa aj na leto

 • 3
 • 11.06.2021
TOPlist