Beauty poradňa GERnétic: Spomalenie starnutia pleti kvalitnou kozmetikou

Beauty poradňa GERnétic: Spomalenie starnutia pleti kvalitnou kozmetikou

  • Zdieľaj:
 • 1

Odpovedá Alena Kimlová z Kozmetického štúdia GERnétic www.StudioGernetic.cz

Prečo sa mi zdá, že po štyridsiatke mi pokožka oveľa rýchlejšie starne?

Starnutie pleti má svoje zákonitosti a na zmene vzhľadu pokožky po 40 roku života sa podieľajú mnohé faktory. Pevnosť a pružnosť pleti sú narušené prirodzeným biologickým starnutím, hormonálnymi zmenami, aktinickým pôsobením, nesprávnym životným štýlom, ale aj poklesom celkovej imunity. Môžeme pozorovať rozostrením kontúr, ľahké kožné previsy, zmeny pigmentácie, a hlavne väčšie množstvo vrások v oblasti čela, okolo očí a úst. Tieto vrásky majú tendenciu neustále sa prehlbovať, stávajú sa výraznejšími, narúšajú mladistvý vzhľad. Starnutie pleti nie je možné zastaviť, ale pri zodpovedajúcej starostlivosti je možné toto starnutie výrazne spomaliť a zachovať si tak dlhodobo svieži vzhľad. Veľkým pomocníkom v boji proti vráskam a zvädnutej pleti sa stáva novinka od francúzskej kozmetiky GERnétic – ampulková starostlivosť TENSEUR FLASH.

Odporúčame: Beauty poradňa GERnétic: Ako riešiť prvé vrásky?

TENSEUR FLASH

Zdroj: GERnétic

Týždenná ampulková kúra Tenseur Flash prináša pleti hlbokú regeneráciu, revitalizáciu, spevnenie a vypnutí vrások. Stimuluje bunkovú obnovu, zlepšuje bariérovú funkciu pokožky a tá je pre vzhľad pleti veľmi dôležitá. Sérum v presnej dávke uložené v jednotlivých ampulkách obsahuje vzácne výťažky z kobylky medovej a afrického stromu kigélia, ktoré majú výborné vypínacie a spevňujúce účinky. Zároveň bojujú proti nepriaznivým efektom voľných radikálov a priaznivo tónujú pokožku. Vyvolávajú na pleti príjemný svieži a rozžiarený pocit. Za zmienku určite stojí aj ďalšia účinná zložka séra – biomimetický peptid thymopoetin, ktorý podporuje činnosť Langerhansových buniek a stimuluje imunitu pleti. Pomáha pokožke brániť sa proti nepriaznivým vonkajším aj vnútorným vplyvom. Vďaka intenzívnym regeneračným a reštrukturalizačným vlastnostiam sa ampulky Tenseur Flash stávajú veľmi dôležitým nástrojom pri riešení starnutia pokožky. Je vhodné zaradiť ich ako doplnok k bežnej dennej starostlivosti 40+ jedenkrát za 3 mesiace.

Jednotlivé ampulky môžu slúžiť aj na rýchlu pomoc pri zlepšení stavu pleti, ak si to situácia vyžaduje. Už po aplikácii dávky z jednej ampulky dochádza k veľmi príjemnému vypnutiu a osvieženiu pokožky, takže sa smelo môžeme zúčastniť dôležitej spoločenskej akcie.

Klientky veľmi oceňujú aj bezpečné otváranie ampuliek. Ku každému baleniu je priložený praktický nadstavec, ktorý slúži na odlomenie hlavy ampule a pipetka, ktorá sa po otvorení ampule ľahko nasadí a umožní bezproblémovú aplikáciu. Ampulku je možné, v prípade potreby, pipetkou uzavrieť a sérum použiť neskôr.

Pozri aj: Energizujúci, osviežujúci a tonizujúci gélový krém L’Homme od GERnétic

Vital Transfer

Zdroj: GERnétic

Rada by som v súvislosti so starostlivosťou o pokožku 40+ pripomenula aj hormoceutický prípravok VITAL TRANSFER VISAGE, ktorý v pokožke dokáže nahradiť klesajúci hormón estrogén a výrazne tak pôsobí proti starnutiu pokožky. Tento krém je vhodné zaradiť do bežnej dennej starostlivosti u žien 40+. Aplikujeme ráno pod denný krém a večer pod regeneračný nočný krém.

Produkty GERnétic si môžete kúpiť v kozmetických salónoch, kde Vám kozmetička poradí, ktoré prípravky sú pre Vás vhodné a navrhne Vám vhodné kozmetické ošetrenie. Zoznam salónov nájdete na stránke www.gernetic.sk. Viac informácií nájdete tu: KÚPIŤ PRODUKTY


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 29.11.21 06:02

ĽŠ
karma
100.00

Investovať do kvalitnej kozmetiky sa určite oplatí.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Vplyv kávy na našu pleť: Pomáha alebo škodí?
Pleť

Vplyv kávy na našu pleť: Pomáha alebo škodí?

 • 12
 • 01.10.2021
Zdravé nechty jedným ťahom: Kvetinová posila pre nechty
Novinky

Zdravé nechty jedným ťahom: Kvetinová posila pre nechty

 • 6
 • 21.10.2021
Rýchle účesy z dlhých vlasov: Potrebuješ na ne len 60 sekúnd
Vlasy

Rýchle účesy z dlhých vlasov: Potrebuješ na ne len 60 sekúnd

 • 2
 • 30.11.2021
TOPlist