Beauty poradňa GERnétic: Ako riešiť prvé vrásky?

Beauty poradňa GERnétic: Ako riešiť prvé vrásky?

  • Zdieľaj:
 • 4

Odpovedá Alena Kimlová z Kozmetického štúdia GERnétic www.StudioGernetic.cz

Mám 33 rokov a po lete sa mi okolo očí objavili jemné vrásky. Rada by som zabránila tvorbe ďalších a pokiaľ je to možné, zlepšila aj tie existujúce.

Prvé vrásky sa väčšinou objavujú okolo 20-30 rokov. Ide o mimické vrásky, ktoré vznikajú v dôsledku našich emócií – smiechu, plaču, mračenia a ďalších mimických pohybov, pri ktorých používame jemné tvárové svaly. Stále sa opakujúcimi pohybmi sa jemné linky postupne fixujú a stávajú sa trvalými. Opakované sťahy sú tiež príčinou degradácie kolagénu a elastínu, ktoré sú dôležitou zložkou na zachovanie pevnosti a pružnosti pokožky. Počas letných mesiacov, kedy pokožka opálením zosilnie, sú vrásky ešte viac viditeľné a nejedna dáma začína hľadať rýchlu a účinnú pomoc.

Pri starostlivosti o pokožku je dôležité predísť predčasnej fixácii vrások a udržať pokožku dlhodobo jemnú a pevnú. Je nutné používať kvalitné odličovacie prípravky, denný a nočný krém a túto základnú starostlivosť doplniť určitou kozmetickou nadstavbou, ktorá pomôže riešiť určitý problém.

Odporúčame: Beauty poradňa GERnétic: Ako na pigmentové škvrny?

LIFT EXPRESS

Zdroj: GERnétic

K riešeniu Vášho problému odporúčam využiť sofistikovanú novinku kozmetiky GERnétic LIFT EXPRESS. Úplne výnimočné sérum bohaté na účinné zložky je uložené v kozmetických ampulkách, ktoré umožňujú zachovávať prírodné vlastnosti všetkých dôležitých ingrediencií, medzi ktoré patria napríklad výťažky zo semien "Tara“ Sapana žltého a koreňa čakanky. Tie pôsobia efektom vypínania a podieľajú sa na regenerácii kolagénu. Výťažok "Mafane," presnejšie fytomolekula spilanthol, spevňuje a redukuje jemné linky a vrásky. Účinné zložky pôsobia na pokožku vysokou a dlhodobou efektivitou. Majú silný, ale vratný efekt svalového relaxantu. Pôsobením na kontrakciu svalu predchádzajú prehlbovaniu vrások. Vďaka pozvoľnému uvoľňovaniu účinných zložiek je možné udržať získaný efekt počas celého dňa.

Budete prekvapené dlhodobým anti-ageing účinkom, viditeľným zjemnením, vypnutím a žiarivosťou pokožky. Pleť je pocitovo po aplikácii veľmi príjemná, hebká, jemné vrásky miznú.

Sada 7 ampuliek umožňuje vysoko efektívnu týždennú starostlivosť, ale sérum sa môže aplikovať aj ako SOS ampulka príležitostne, keď cítite potrebu mať okamžitý zdravý a žiarivý efekt vo významný deň.

Pozri aj: Beauty poradňa GERnétic: Ako získať späť vitalitu a energiu?

TENSEUR FLASH

Zdroj: GERnétic

Ampulka umožňuje presné a potrebné dávkovanie, jednoduchú aplikáciu, optimálne hygienické podmienky s malým kontaktom so vzduchom.

Laboratóriá GERnétic dôkladne premysleli aj bezpečné otváranie ampuliek. Ku každému baleniu je priložený praktický nadstavec slúžiaci na odlomenie hlavičky ampulky a pipetka, ktorá sa po otvorení ampulky ľahko nasadí a umožní bezproblémovú aplikáciu. Ampulku je možné v prípade potreby pipetkou uzavrieť a sérum použiť neskôr.

Prípravok Lift Expres je určený na používanie od veku 30+, kedy vrásky ešte nie sú úplne fixované. Dámy, ktoré prekročili vek 40+, majú potom k dispozícii nové ampulky TENSEUR FLASH, ktoré zlepšujú stav už zafixovaných vrások. Ale o nich zase niekedy nabudúce.

Produkty GERnétic si môžete kúpiť v kozmetických salónoch, kde Vám kozmetička poradí, ktoré prípravky sú pre Vás vhodné a navrhne Vám vhodné kozmetické ošetrenie. Zoznam salónov nájdete na stránke www.gernetic.sk. Viac informácií nájdete tu: KÚPIŤ PRODUKTY


  • Zdieľaj:
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 27.09.21 06:47

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé prípravky, vďaka za článok!

 • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 27.09.21 09:02

KK
karma
121.00

najkrajšie sú vrásky od smiechu :)

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 28.09.21 18:50

JK
karma
100.00

Rada som si prečítala

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 07.12.21 20:26

JK
karma
100.00

Ja mám vrásky lebo sa stále usmievam

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

3 znamenia horoskopu, ktoré dokážu prijať konštruktívnu kritiku bez následkov
Znamenia

3 znamenia horoskopu, ktoré dokážu prijať konštruktívnu kritiku bez následkov

 • 2
 • 09.10.2022
Celebrity narodené v znamení Panna
Znamenia

Celebrity narodené v znamení Panna

 • 3
 • 24.08.2022
Znamenia zverokruhu: Čo milujeme a neznášame podľa astrológie?
Znamenia

Znamenia zverokruhu: Čo milujeme a neznášame podľa astrológie?

 • 2
 • 27.08.2022