Jednoduchý a hlavne efektívny účes z dlhých vlasov: Neuveríš, ako ľahko sa dá spraviť!

Jednoduchý a hlavne efektívny účes z dlhých vlasov: Neuveríš, ako ľahko sa dá spraviť!

Pestujeme si dlhé vlasy, užívame rôzne vitamínové doplnky len preto, aby boli zdravé a krásne, no na druhej strane na ne občas aj nadávame. Totižto nie každý deň je nedeľa a nie každý deň máme tzv. good hair day. Skrotiť ich nám dá niekedy poriadne zabrať a tak občas máme na ne poriadne nervy. A v lete ani nehovoríme! Keď sa teploty vonku šplhajú do výšin a nám je extrémne teplo, vtedy by sme si ich najradšej celé ostrihali. Ani v prípade, keď vonku fúka vietor a nám sa vlasy lepia na rúž, to nie je moc ružové.

No na druhej strane sa hovorí, že dlhé vlasy sú sexy a práve muži majú najradšej dlhovlásky. Z dlhých vlasov sa dajú vytvárať rôzne účesy. Zapletané vrkoče, konský chvost, drdol, no očarujúco vyzerajú aj v prípade, že si vytvoríte nedbalé vlny. Je množstvo rôznych spôsobov, ako dlhé vlasy skrotiť, alebo svoj výzor ozvláštniť nejakým zaujímavým účesom, ktorého tvorba vám nezaberie celé dopoludnie. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcim videom, vďaka ktorému zistíte, že tvorba účesov nie je vôbec náročná.

Jednoduchý účes s gumičkami

Základom účesu sú vrkočikové gumičky, ktoré sú vďaka svojej veľkosti ideálne na zopínanie menších pramienkov vlasov. Vlasy si prehoďte dozadu a dopredu si pretiahnite len po jednom väčšom pramene na oboch stranách hlavy. Vezmite menšie pramienky a tie pod bradou spojte gumičkou. Vytvorený cop rozdeľte na polovicu a zopnite s ďalším prameňom vlasov. Napokon zopnite gumičkou a celé takéto zopnuté pramienky vlasov prehoďte dozadu (ako vo videu vyššie). Takto jednoducho si viete vytvoriť naozaj zaujímavý účes. Pri tomto oceníte predovšetkým to, že vám vlasy nebudú padať do tváre.

Keď máte chuť experimentovať a máte aj čas, tak takýto účes môžete oživiť aj rôznymi zapletanými vrkočmi, spájať viacero pramienkov a pod. Kreativite sa medze nekladú.

Ak kliknete na šípku vpravo, v instagramovom poste vyššie, môžete sa inšpirovať ďalšími jednoduchými účesmi, ktoré rovnako stoja za vyskúšanie.

Zdroj foto - úvodná koláž: pinterest.com


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Kollárová 16.02.21 18:08

SK
karma
113.00

Tak toto sú super tipy, ďakujem :)

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 17.02.21 08:50

ĽŠ
karma
100.00

Krásny účes!

  • 0
Odpovedať

Veronika Kupcová 03.03.21 08:05

VK
karma
105.00

tento účes som skúšala...vyzeralo to perfektne ako od kaderníčky

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 05.03.21 21:23

JK
karma
100.00

Krásny účes

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 20.03.21 16:04

AS
karma
-1.00

Krásne inšpirácie na jarné účesy.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní