Krásny konský chvost: Takto si ho vytvoríš len s malou pomocou!

Krásny konský chvost: Takto si ho vytvoríš len s malou pomocou!
  • 21.09.2012
  • Youtube Youtube

Každá žena s dlhšími vlasmi má občas deň, kedy chce mať vlasy vypnuté. Niektoré dni môžu tie krásne vlasy jednoducho zavadzať. Ako ich však vypnúť či zviazať? Možností máte veľmi veľa! Ak sa vám páči práve vysoko posadený konský chvost, ale kvalita vašich vlasov mu nie je práve naklonená, máme pre vás jeden tip. V článku nájdete video návod, ako si s tým ľahko poradiť a vytvoriť si tak dokonalý účes, ktorý každého ohúri!

Ako na to?

Páčia sa vám vysoko posadené a husté copy? Boli vaše pokusy o tento typ účesu skôr neúspešné? Pravdou je, že na takzvaný konský cop alebo aj chvost potrebujete skutočne veľmi veľa vlasov. Inak sa vám bude namiesto toho na hlave hojdať len tenký slížik vlasov. Čo s tým teda urobiť? Veľkým pomocníkom môžu byť takzvané clip-in vlasy, ktoré dokážu výborne zahustiť vašu korunu krásy. Veľmi dobre ich pritom môžete schovať do vnútra vrkoča, čiže ak si pripravíte takýto účes, nikto ani nebude vedie, že ste si k hustejším vlasom nejako dopomohli. A ako na to? Návod nájdete v nasledujúcom krátkom videu!

Pozri aj: Hľadáš účinný liek na ťažkosti s dýchacími cestami? Skús túto tinktúru!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní