4 kroky, ako mať dlhšie a krajšie nohy: Za tými sa každý otočí!

4 kroky, ako mať dlhšie a krajšie nohy: Za tými sa každý otočí!
  • 22.09.2012
  • Youtube Youtube

Aj keď je už po lete, krásnymi nohami sa budeme chcieť pochváliť aj naďalej. No ak by sme ich chceli mať dlhšie ako naozaj sú, nepomôže nám ani špeciálne upravená strava a ani každodenné cvičenie. No môžeme siahnuť po niečom inom. Vedeli ste o tom, že očný klam sa dá vytvoriť aj na našich nohách? Tak sa inšpirujte, ako na to! V článku vám prezradíme, ako mať krajšie a dlhšie nohy jednoducho a rýchlo. 

Ako na to?

Postačí vám trochu samoopaľovacieho prípravku, napríklad krému či spreju a púder. Funguje to pritom podobne ako kontúrovanie tváre. Veď predsa pomocou tohto triku si vieme zúžiť nos či širšiu bradu a podtrhnúť tak svoju krásu. Tak prečo niečo podobné neskúsiť aj na nohách? Hodiť sa to môžete napríklad na nejakú väčšiu slávnosť či udalosť, na ktorej chcete vyzerať čo najlepšie. Návod na to, ako si opticky predĺžiť a skrášliť nohy nájdete v nasledujúcom videu!

Pozri aj: Pečený cesnak: Toto dokáže s telom do 24 hodín!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Kristína Sekeráková 19.06.22 20:32

KS
karma
133.00

Osobne sa mi moje nohy veľmi nepáčia preto volím vždy radšej nohavice a dlhé sukne :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní