Ako si originálne upraviť vlasy? Skús tieto paličkové účesy!

Ako si originálne upraviť vlasy? Skús tieto paličkové účesy!
  • 18.09.2012
  • Youtube Youtube

Ak sa aj vy dari necháte zlákať exotikou, čo sa účesov týka, tak máme pre vás inšpiráciu. Stačia vám paličky, dokonca keď nie sú poruke, tak si vystačíte aj s obyčajnou ceruzkou alebo dvomi. Aj vám tak možno kolegyňa pobehuje v kancelárii, keď si zabudne gumičku do vlasov. A ak to u vás rozpustenými vlasmi jednoducho nejde, neváhajte sa pozrieť na tieto úžasné paličkové účesy a skúste ich aj vy!

Pozri aj: Najkrajšie vlakové trasy: Baľ kufre, lebo toto chceš rozhodne zažiť!

Účes hotový hneď!

Ak máte rady vypnuté vlasy, ktoré vám celý deň vydržia bez pohnutia a nebudú vám napríklad zavadzať pri práci, takéto účesy s paličkami sú pre vás ideálne. Veď prečo korunu krásy stále len sťahovať gumičkou? Verte, že takýmto účesom zaujmete svoje okolie a budete sa cítiť jednoducho skvelo. Tieto paličkové účesy sa na výrobu môžu zdať náročnejšie, ale verte, že stačí len trochu cviku a pôjde to. A za ten výsledok to predsa stojí, no nie? Tak šup pred zrkadlo a môžeme skúšať. Paličkový účes je vhodný do práce aj na mimoriadnejšiu príležitosť. Je už len na vás, či si zvolíte ležérnejší vzhľad alebo si vyberiete maximálne uhladený a elegantný účes.

Pozri aj: Najkrajšie cyklovýlety po Európe, na ktoré nikdy nezabudneš: To musíš zažiť!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 10.01.14 20:35

JK
karma
100.00

dcéra má krásne dlhé vlasy tak som jej pustila video pre inšpiráciu

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní