Letné účesy z krátkych vlasov: Aj z nich sa dá vykúzliť skvelý účes!

Letné účesy z krátkych vlasov: Aj z nich sa dá vykúzliť skvelý účes!

Účesy, účesy, ach tie účesy,... naše vlasy nám dávajú poriadne zabrať. Keď sú dlhé tak sú bez objemu a keď sú krátke, tak je ťažké vykúzliť nejaký účes, ktorý by za to stál. No keď sa už raz odhodláme k radikálnej zmene strihu vlasov, tak určite na to máme dôvod. Správne zvolený strih je zároveň kľúčom k okúzľujúcemu vzhľadu. Vraví sa, že „short hair, don´t care“ – teda, že krátke vlasy si nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť, ale počas leta nám môžu aj krátke vlasy liezť na nervy.

Ak vás čaká slávnostná udalosť ešte počas tohto leta alebo len jednoducho hľadáte ten správny dovolenkový či letný účes, tak sa inšpirujte videami v našej galérii. Poprípade ich môžete vyskúšať aj do práce, na romantickú prechádzku alebo jednoducho si ich vytvorte k vode. Sú jednoduché a dokážete si ich spraviť z krátkych, ale aj polodlhých vlasov.

Inšpirácia na účesy z krátkych vlasov

Krátke strihy vlasov volia predovšetkým tie dámy, ktoré majú riedke vlasy. Áno, dajú sa natupírovať, ale pri dlhých vlasoch to moc nepomáha, pretože dokážu rázom spľasnúť. Taký bob je tým účesom, pri ktorom nemusíte vôbec nič riešiť. Vlasy len prečešete prstami a sú upravené. Na druhej strane účes „lob“ s o niečo dlhšími vlasmi si vyžaduje už nejakú tú úpravu.

Niekedy stačí krátke vlasy navlniť a hneď máte zaujímavý účes, ktorý vás dokáže málinko pozmeniť. Vezmite tiež zopár sponiek, zopnite vlasy a rázom máte hotový jednoduchý účes, ktorý dostane do kolien nejedeného chlapa. Dosť bolo rečí, radšej si pozrite účesy z krátkych vlasov v praxi a inšpirujte sa nasledujúcimi videami.

Pozri aj: Inšpirácia na letné účesy z dlhých vlasov: Buď aj ty štýlová!

- Účesy pre krátke vlasy
1 z 3

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Daniela Bieliková 28.07.20 17:34

DB
karma
117.00

Zaujímavé a pekné účesy pre mladé ženy a dievčatá...

  • 0
Odpovedať

Mária Liščinská 29.07.20 15:34

karma
132.00

Krásne tipy, už len ich vyskúšať! Začiatkom mája som si skrátila vlasy o viac ako polovicu, doteraz som nosila len na cestičku klasicky rozpustené (vyrovnané alebo kučeravé) a v malom copíku. Po týchto skvelých tipoch mám inšpirácie dosť a hneď som aj začala. ;) Ďakujem ♥

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 29.07.20 21:01

KK
karma
111.00

pekné

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 30.07.20 09:52

MR
karma
104.00

úžasné účesy, veľmi sa mi páčia už len mať na to také dobré vlasy :-)

  • 0
Odpovedať

Natália Lobodášová 31.07.20 07:41

NL
karma
105.00

Niekedy ma láka krátky účes..

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 10.08.20 19:21

AS
karma
-1.00

Inšpiratívne tipy na letné účesy.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní