TOP cviky na štíhle ruky: Daj zbohom mľandravým pažiam!

TOP cviky na štíhle ruky: Daj zbohom mľandravým pažiam!

Ktoré partie nášho tela sa chystáme precvičiť dnes? Bude to horná časť tela, a to konkrétne ruky a ramená. Cviky na pevné prsia či cviky na vnútorné stehná tak dnes doplníme ešte rozličnými cvikmi, ktoré dokážu pri pravidelnom opakovaní zoštíhliť ruky a spevniť ich svalstvo. Kto by netúžil po pekne tvarovaných pažiach, ktoré je radosť ukazovať v blúzkach s krátkymi rukávmi či dobre padnúcich tielkach? 

Vôbec nevadí, že vonku sa nám stále ochladzuje a naše ruky budú počas ďalších mesiacov schované pod huňatými a teplými svetrami. Je totiž ideálny čas na to, aby sme zapracovali aj na tejto časti tela, a to pokojne aj v pohodlí domova. Kým príde čas tenkých a ľahkých tričiek, môžu byť vaše ruky štíhle, pevné a pekne tvarované. Tak sa pusťme do toho! Ktoré cviky nám splnia sen o dokonalých rukách?

Nebojte sa činiek!

Áno, pri precvičovaní rúk nám perfektne pomôžu činku. A nie, nemusíte sa obávať, že by ste kvôli nim mali ruky ako kulturista, ktoré vôbec nebudú vyzerať žensky. Pri cvikoch na ruky sa totiž stačí spoľahnúť na ľahké pol kilové či kilové jednoručky. V prípade potreby si vystačíte aj s malými fľaškami naplnenými vodou. Potom si už len stačí nájsť doma miesto, rozprestrieť podložku na cvičenie, naladiť obľúbenú hudbu a môžete ísť na to. Cviky, ktoré uvidíte v nasledujúcej galérii, sú skutočne jednoduché, no zároveň veľmi účinné.

Zvládne ich naozaj každá z vás. Treba však pamätať na to, že dôležitá je pravidelnosť. Nestačí totiž, ak si na precvičenie rúk spomeniete raz za mesiac. Tak sa sen o štíhlych rukách a pekných ramenách nikdy nestane skutočnosťou. Ak sa navyše snažíte celkovo zhodiť nejaké to kilo, určite nezabudnite cvičenie kombinovať so zdravou a pestrou stravou a dostatočným pitným režimom. Poďme však už k samotnému cvičeniu. V galérii nájdete množstvo cvikov s činkami aj bez nich, vďaka ktorým si nielen precvičíte hornú časť tela, ale doprajete celému telu potrebný pohyb.

Odporúčame: Cviky na spodné brušné svaly: Zbav sa preklínaného tuku efektívne!

1 z 7

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 19.12.19 16:40

JK
karma
100.00

Super video rada som si pozrela

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní