10 najkrajších inšpirácií, ako vyzdobiť verandu na jeseň

10 najkrajších inšpirácií, ako vyzdobiť verandu na jeseň

To, že je Halloween zrazu preč, ešte neznamená, že je jesennému dekorovaniu úplný koniec. Vaše predné verandy, alebo inak povedané priestor pred vchodovými dverami, môže stále vyzerať úžasne a zároveň tematicky k práve prebiehajúcemu ročnému obdobiu. Chce to len dávku fantázie, alebo skôr inšpirácie, ktorú vám prinášame my v galérii vytvorenej zo sociálnej siete Pinterest. Pozrite sa na 10 jesenných veránd, ktoré vás inšpirujú a zároveň aj chytia za srdce, a to najmä ak ste milovníkmi tekvíc, padajúceho lístia a farieb, ktorými hrá každý jeden strom.

Recyklácia tekvíc

Ak ste mali halloweensku výzdobu, pravdepodobne vám poslúžili celkom obyčajné tekvice. Tie však nemusíte vyhadzovať, to by bola škoda. Zrecyklujte ich! Tie tekvice, ktoré ste vyrezávali alebo pomaľovali, otočte na druhú, teda čistú stranu. Takto sú vhodné na použitie do jesenných dekorácií veránd, ktoré obsahujú tekvicu ako základný element. Aby však všetko nebolo len o tekviciach a priniesli sme vám aj niečo nové, v galérii nájdete aj zopár tipov na to, ako ozdobiť vašu verandu pomocou kvetov, listov, svetielok a iných jesenných dekorácií. Už vás viac nebudeme napínať. Tu je naša galéria a čo si o týchto inšpiráciách myslíte, vyjadrite v ankete pod článkom!

Ďalšia dávka inšpirácie: Jesenné dekorácie do domácnosti: Vnes nádych jesene aj do svojho príbytku!

1 z 10

Tekvicová invázia

Ani vy sa tekvíc neviete vzdať ani vtedy, keď noci všetkých duchov a strašidiel nadobro odzvonilo? Práve pre vás bude v tom prípade veranda plná tekvíc rôznych farieb, tvarov a druhov. 

- Anketa

PÁČI SA VÁM GALÉRIA JESENNÝCH VERÁND?

Odpovedalo 14 ľudí  

Je veľmi pekná, inšpirujem sa.
14%
Väčšina inšpirácií sa mi páči, niektoré nie.
36%
Je to gýčové!
29%
Nie, nepáči sa mi.
21%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Slováková 02.11.19 11:26

MS
karma
118.00

Krásne a inšpiratívne nápady.

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 02.11.19 22:43

KK
karma
111.00

nádhera

  • 0
Odpovedať

Martina Varhaníková 05.11.19 15:44

karma
110.00

Tekvice svojou farbou vedia urobiť teplo a útulnosť domova--tiež ich mám na oknách a pridala som aj solárne svetlá, aby cez noc svietili ako lampášky. Krásne dekorácie...Vďaka. :o)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní