Tri dôvody pre domáce bublinky

Tri dôvody pre domáce bublinky

Jar je ideálnym obdobím dostať sa späť do formy.

Obujte si tenisky, vyrazte do prírody alebo stavte na oddych a regeneráciu. K dobrému pocitu prispejú aj detoxikačné kúry, ktoré zbavia organizmus nahromadených škodlivín.

Prvým krokom k úspechu je však správny pitný režim a my vieme, ako si ho zjednodušiť a spríjemniť.

Domáce bublinky sú pohodlnejšie

Voda je najdôležitejším prvkom zdravej životosprávy a tiež každej očistnej kúry. Dostatočné množstvo tekutín pomôže k rýchlejšiemu a jednoduchšiemu vyplavovaniu škodlivín, nahromadených vo vašom tele. Denne by ste mali vypiť aspoň dva a pol litra čistej vody, osviežujúce sú najmä jej perlivé varianty. Aby ste nemuseli zakaždým vláčiť z obchodu ťažké fľaše, prejdite na systém domácej „výroby“.

Najširší sortiment z hľadiska prístrojov ale aj doplnkového príslušenstva a pohodlného servisu ponúka SodaStream. Intenzitu bubliniek si navolíte podľa vlastných preferencií a keď sa bombička s CO2 (s kapacitou na 80 litrov vody) minie, jednoducho ju vymeníte za novú. Šetríte tak prírodu, chrbticu odbremenenú od balenej záťaže a v neposlednom rade aj vlastnú peňaženku. Príprava 1 litra perlivej vody vás totiž vyjde na približne 11 centov. Milovníci ovocných chutí nájdu v ponuke veľké množstvo originálnych sirupov SodaStream určených práve pre perlivé nápoje. 

Odporúčame tiež: Vytvorte si vlastné bublinky so SodaStream PLAY

SodaStream

Zdroj: Shutterstock®

Tip: Osviežujúci sirup z radu Gourmet s príchuťou zeleného jablka a uhorky namiešal pre SodaStream šéfkuchár Paul Liebrandt – držiteľ dvoch michelinovských hviezd.

...zaručene čerstvé

V obchodoch si väčšina z nás snaží vyberať čo najčerstvejšie potraviny, no pri výbere nápojov sa často uspokojíme s balenou vodou, ktorá v plastovej fľaši strávila aj niekoľko týždňov. SodaStream je jedinečný systém, ktorý využíva vodu z kohútika, vďaka čomu máte nápoj vždy zaručene čerstvý. Fľaše SodaStream sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu škodlivých BPA a ich používaním šetríte životné prostredie od množstva plastového odpadu. Svoj obľúbený nápoj si môžete navyše vychutnať kdekoľvek, pretože prístroj SodaStream nepotrebuje prístup k elektrickej energii. Môže byť teda spoľahlivým partnerom hoci aj na horskej chate.   

Odporúčame tiež:  15 pochutín, ktoré môžete zjesť bez výčitiek svedomia

SodaStream

Zdroj: Shutterstock®

  Tip: V ponuke SodaStream nájdete farebné aj 0,5 litrové fľaše pre deti.

...a nesmierne štýlové

Súčasťou jarnej „očisty“ môže byť okrem starostlivosti o telo aj psychohygiena. Nájdite si čas pre seba a urobte si radosť, napríklad prečítaním dobrej knižky, stretnutím s priateľmi. Alebo si kúpte niečo pekné do bytu. Ak ešte nemáte svoj prístroj na výrobu perlivých nápojov, môžete spojiť príjemné s užitočným a zaobstarať si taký, ktorý sa postará nielen o pitný režim celej rodiny, ale bude tiež oku lahodiacim doplnkom interiéru.

 

Odporúčame tiež: SODASTREAM Source výrobník sódy

SodaStream

Zdroj: Shutterstock®

Tip: V limitovanej edícií prístrojov SodaStream JET Pastels nájdete deväť jemných odtieňov, s ktorými bude vaša kuchyňa pôsobiť hravo a sviežo.  

Viac na: www.sodastream.sk

Odporúčame tiež:  Ako na to... Dopriať si prvoradé duchovné cvičenie


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 28.03.16 18:35

SK
karma
114.00

moj manzel bublinky moze, ja vsak nie, ihned to citim skriabanim v hrdle

  • 0
Odpovedať

Romana Fabianova 05.04.16 10:39

RF
karma
-1.00

Na blížiace sa horúce dni musí byť super k rýchlemu osvieženiu. :)

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 06.04.16 14:12

karma
93.00

naozaj sú veľmi štýlové, ale ja radšej vodu bez bubliniek :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní