Keňské útočisko Naomi Campbell: Jej luxusná vila ukrýva mnoho pokladov

Keňské útočisko Naomi Campbell: Jej luxusná vila ukrýva mnoho pokladov

Počas svojej pozoruhodnej 35-ročnej kariéry sa supermodelka Naomi Campbell prešla po mnohých mólach a skrášlila titulku nejdeného známeho časopisu. Je pozoruhodné, že svoju prácu modelky vykonáva už takýto dlhý čas. Zatiaľ, čo jej rovesníčky upadli do zabudnutia a z prehliadkového móla sa stiahli nadobro, Naomi si túto rolu dokonalo užíva a aj po päťdesiatke patrí stále medzi žiadané modelky. Mnohé jej rovesníčky by jej mohli tíško závidieť jej krásnu postavu a sexepíl, ktorým sa prezentuje aj na sociálnych sieťach, kde ju sleduje viac ako 10 miliónov fanúšikov.

Stála sa tvárou kozmetickej značky Nars, objavila sa v mnohých reklamách a vďaka svojej kariére sa stala slávnou. Sláva prináša so sebou aj bohatstvo, ktoré Naomi investovala do luxusného sídla v Malindi v Keni. S výhľadom na Indický oceán je toto miesto úplne idylické. Je jej útočiskom pred rýchlym kolobehom a rušným životom v Londýne či New Yorku. Presvetlená a zemitými tónmi naplnená vila je upokojujúcim miestom, kde môže „vypnúť“ a užívať si silu prítomného okamihu bez zvuku vyzváňajúceho telefónu.

Drevo, klenuté stropy, slamená strecha – príroda v luxusnej vile

Hodinu letu z hlavného mesta Kene (Nairobi) sa nachádza luxusný rezort, v ktorom sa ukrýva niekoľko súkromných luxusných rezidencií – vrátane toho Naomi Campbell. Ako sama uvádza, je to také malé Taliansko priamo vo východnej Afrike, nakoľko tú všetci miestni rozprávajú pravé po taliansky.

Otvorená obývačka s klenutými stropmi a slamenou strechou (vyrobená zo sušených listov kokosovej palmy, ktoré sú ručne šité v zložitom procese vrstvenia) ukrýva ďalší poklad, ktorým je bazén so slanou vodou. V blízkosti bazéna sa nachádzajú pergoly s dvojitým závesom, ktoré slúžia ako perfektný priestor na oddych či rodinné večery.

Keď už sme spomenuli pergolu a slamenú strechu, nedá nám nezastaviť sa pri nadrozmerných lampiónoch, ktoré visia na krove a sú ozdobou otvorenej obývacej miestnosti. Ďalším pokladom a ručne robeným kúskom sú drevené dvere, na ktorých sú vyrezané postavy mužov tancujúcich v tradičnom slávnostnom oblečení. Viac zaujímavých pokladov môžete objaviť vo videu vyššie!

Ak by ste sa modelky opýtali na jej najkrajšiu spomienku, ktorá sa jej spája s Afrikou, tak sú to najmä vychádzky na safari, no predovšetkým v júli. V tomto období všetky zvieratá migrujú, vďaka čomu môžete sledovať National Geographic v živom prenose. DOKONALÉ!

Zdroj foto - úvodná fotka: pinterest.com

1 z 6

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Katarína Konečná 30.08.21 12:40

KK
karma
109.00

Krásne, ale Naomi má na upratovanie takejto vily ľudí, ja som spokojná s mojím malým domovom, ktorý si upratujem sama :)

  • 1
Odpovedať

Katarína Kačuriková 31.08.21 08:00

karma
113.00

No to určite bude mať ľudí, čo sa jej o všetko postarajú. Ale aspoň na pár dní by sme sa chceli ocitnúť (teda ja určite) v jej koži a užiť si túto krásu v Keni ;)

  • 1
Odpovedať

Darina Božiková 30.08.21 16:13

DB
karma
114.00

zarobila si , tak má. len aby bola šťastná v takej nádhere.

  • 1
Odpovedať

Katarína Kačuriková 31.08.21 08:00

karma
113.00

Snáď áno, veď kto by nebol :)

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní