Ktoré celebrity majú adoptované deti? Poznáš ich?

Ktoré celebrity majú adoptované deti? Poznáš ich?
  • 12.05.2019
  • Michaela Kožáková

Mať deti a založiť si rodinu je najkrajšia vec na svete. Každá z nás túži po dome plnom detského smiechu a džavotu. Niekedy sa však pani príroda rozhodne inak. Umelé oplodnenie, hormóny, liečba a niektoré pokusy skončia i pri adopcii. V Amerike, v Trebišove, bohatá či chudobná, mulatka či pravá Írka, katolíčka alebo moslimka. Jedným metrom na každého.

Hovorí sa, že celebrity majú všetko jednoduchšie. Všetko, čo chcú, dostanú. V tomto prípade to však neplatí. Aj tam v žiari hollywoodských svetiel sa nájdu ženy, ktoré túžia po rodine. Niekedy to proste nejde a inokedy zase chcú pomôcť chudobným sirotám a dať im skutočný domov. Pozrime sa spolu na niekoľko celebrít, ktoré si adoptovali deti. 

Pozri aj: Prečo nenechať deti s otcom osamote? Môže to dopadnúť fakt akokoľvek!

Angelina Jolie a Brad Pitt

Kto by ich nepoznal? Asi najznámejší hviezdny pár. V roku 2002 si Angelina adoptovala prvé dieťa, Madoxa z Kambodže, so svojím exmanželom a o tri roky neskôr Zaharu z Etiópie. V roku 2007 si adoptovala Paxa z Vietnamu. Po svadbe Angeliny a Brada deti dostali priezvisko Jolie-Pitt. Spolu majú ešte tri biologické deti. Všetky deti po rozvode tohto slávneho páru žijú s Angelinou. 
 

Katherine Heigl

Známa herečka so svojím mužom Joshom Kellym si adoptovali dieťa z Južnej Kórei v roku 2009. Pár sa rozhodol pre adopciu pred tým, ako budú mať vlastné deti. O tri roky neskôr si adoptovali ďalšiu dcéru Adalaide. Minulý rok Katherine porodila syna Joshua. 

Sharon Stone

Po tom, ako sa vydala za novinára Phila Bronsteina, si pár v roku 2000 adoptoval chlapčeka. O päť rokov neskôr si už po rozvode Sharon adoptovala druhého a v roku 2006 tretieho syna. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

My girl

Príspevok, ktorý zdieľa Meg Ryan (@megryan),

Meg Ryan

Meg vychovala syna, dnes už 26-ročného herca Jacka Henryho Quaida, so svojím bývalým manželom. V roku 2007 si adoptovala dievčatko z Číny. 

Inšpiruj sa: Ako posilniť imunitný a nervový systém? Tento prírodný liek to zvládne raz-dva!

Charlize Theron

Oskarová herečka si adoptovala syna Jacksona a v roku 2015 dcérku z Južnej Afriky, kde sama predtým vyrastala. 

Madonna

Nestarnúca popová speváčka má dve biologické deti, Lourdes a Rocco Richie. Po rozvode si adoptovala dve deti z afrického Malawi. Minulý rok na svojom instagramovom konte Madonna uverejnila fotku s dvojičkami na rukách. Jej rodina sa rozrástla o ďalšie dve dcéry, ktoré si adoptovala tiež z Malawi. 

Sandra Bulock

Sympatická herečka sa tiež rozhodla stať sa matkou a dať tak domov deťom, ktorým osud nedoprial skutočnú rodinu. Sandra si adoptovala syna Louisa a dcérku Lailu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nicole Kidman & Tom Cruise

Príspevok, ktorý zdieľa •GOLDIES• (@golldies),

Tom Cruise a Nicole Kidman

Po tom, ako sa pár v roku 1990 vzal, adoptovali si dve deti. Po rozvode obe deti ostali žiť s otcom z dôvodu, že Nicole zanechala scientológiu, zatiaľ čo deti sú jej nasledovateľmi. So súčasným manželom má dve deti. 

Denise Richards

Bývalá žena komika Charlieho Sheena, z ktorým má dve deti, si v roku 2011 adoptovala dcéru, ktorú pomenovala po svojej nebohej matke.

Emma Thomson

Zatiaľ, čo väčšina celebrít si prevažne osvojuje bábätká a malé deti, Emma si adoptovala 16-ročného chlapca z Rwandy, ktorého našla spať na jednej z londýnskych ulíc. Agaba, ktorý nemal veľmi šťastné detstvo, bol detským vojakom a ušiel z rodnej krajiny hľadať lepšiu budúcnosť. Emma ho zobrala domov na Vianoce a odvtedy sa stal členom rodiny. 

Lionel Richie

Spevák si vzal k sebe dcéru Nicol, keď mala štyri roky a oficiálne si ju adoptoval v jej deviatich rokoch. Jej rodičia, jeho dobrí priatelia, boli v zložitej vzťahovej a finančnej situácii. Lionel sa rozhodol dať Nicol lepší život. Okrem nej má ešte dve biologické deti. 

Zaujme ťa: Celebrity a ich dvojičky: S týmito zvieratami sa podobajú ako vajce vajcu!

Diane Keaton

Herečka známa tým, že nikdy nebola vydatá, sa vo svojich päťdesiatich rokoch stala matkou. Adoptovala si dievča a neskôr chlapca. 

Medzi ďalšie známe osobnosti, o ktorých ste možno ani netušili, že si adoptovali deti, patrí: speváčka Sheryl Crow, herečka Kristin Davis známa zo seriálu Sex v meste, Cate Blanchett, herec Hugh Jackman, Michelle Pfeiffer, Calista Flockhart (pred tým, ako stretla Harrisona Forda), známy režisér Steven Spielberg, americká herečka a producentka Viola Davis, fitnes guru Jullian Michaels. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 12.05.19 06:09

ĽŠ
karma
100.00

Krásne a veľké gesto pomôcť chudobným sirotám a dať im skutočný domov.

  • 1
Odpovedať

Jana Tonhauserová 12.05.19 15:38

karma
104.00

Pekné čítanie, ďakujeme...

  • 1
Odpovedať

Lucia Kobíková 12.05.19 21:37

LK
karma
100.00

Veľmi pekné :)

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 14.05.19 19:51

JK
karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní