Najlacnejšie vianočné dekorácie, ktoré ťa nebudú takmer nič stáť

Najlacnejšie vianočné dekorácie, ktoré ťa nebudú takmer nič stáť

Stačí sa prejsť po obchodnom dome a zrazu chceme milión dekorácií, ktoré by sa krásne vynímali na našom vianočnom stromčeku. Obchodné domy sú studnicou inšpirácií a hlavne nástrahou pre naše peňaženky. Ale keď tie ozdoby sa tak krásne ligotajú... Vianočná reťaz, vianočné gule, anjelici, drevené ozdoby, sklenené či keramické – jednoducho každý z nás má svoj vkus, ktorý sa snažíme vystihnúť aj pri dekorovaní svojej domácnosti. A to nemusia byť ani Vianoce na to, aby sme si domácnosť krásne vyzdobili.

Ale keďže sa k nám blíži toto krásne obdobie, tak už postupne začíname všetci premýšľať nad tým, do akej farby si tento rok zladíme vianočný stromček a všetky ostatné dekorácie – adventný veniec, girlandu, výzdoby na okná či dverách a pod. Každý rok sa trendy menia a každý rok je v kurze iná dominantná farba. Je to skvelý trik obchodníkov, ako nás prinútiť kupovať si stále nové a nové vianočné ozdoby aj napriek tomu, že tým z minulého roku nič nie je. Ale tento rok trošku ušetríme váš rodinný rozpočet, pretože máme pre vás tip na najlacnejšie vianočné ozdoby!

Najlacnejšie vianočné ozdoby pre šikovných!

Skúšali ste si niekedy vyrobiť vlastné vianočné ozdoby? My sme ich v detstve tvorili z cestovín. Tie sme zlepili dokopy a prostredníctvom farieb namaľovali. Boli to krásne ozdoby, ktoré mali svoje čaro, pretože boli vyrobené nami a hlavne ručne.

Dnes sa môžete inšpirovať vianočnými ozdobami v galérii, ktoré sú vyrobené z papiera. A viete čo? Papier si ani nemusíte kupovať. Bohato si vystačíte aj s tým, ktorý vo svojej domácnosti už teraz nájdete. Rôzne rolky z toaletného papiera alebo z kuchynských papierových utierok, noviny, letáky, vianočný papier z minulého roka a pod. – to všetko môžete pri tvorení ozdôb využiť. Navyše vám prezradíme tajomstvo, ktoré už nie je tajomstvom – ručne robené vianočné ozdoby sú trendom tohto roka, tak prečo nevyužiť pri tvorení papier?

Pozri tiež: Najbrutálnejšie väzenia na svete: Budeš mať zimomriavky!

1 z 21

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 28.11.19 07:47

ĽŠ
karma
100.00

Krásne inšpirácie na vianočné dekorácie!

  • 0
Odpovedať

Ivana Šurániová 28.11.19 12:42

karma
100.00

krásne

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 28.11.19 12:47

MM
karma
107.00

Fajn inšpirácie, napr. aj na tvorenie s deťmi

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 29.11.19 09:32

MR
karma
109.00

úžasné veci, ktoré zvládne každý, jednoduché a krásne

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 29.11.19 15:09

ĽU
karma
100.00

pekné

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 18.12.19 20:32

karma
100.00

Jednoduché no zároveň krásne

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní