Najlepšie vianočné filmy pre deti, bez ktorých by to neboli Vianoce

Najlepšie vianočné filmy pre deti, bez ktorých by to neboli Vianoce

Všetko je už takmer pripravené na Vianoce. Celý domov rozvoniava vianočným pečivom, všade svietia vianočné svetielka a možno už dokonca máte aj vianočný stromček... Stačí sa už len pohodlne usadiť do kresla a vychutnávať si vianočnú atmosféru so svojimi najbližšími. A tú nepochybne najviac milujú najmä deti, ktoré sa už isto ani u vás doma nevedia dočkať, kým zazvoní zvonec a pod jedličkou sa budú vynímať vysnívané darčeky. Atmosféra Vianoc je nepochybne čarovná a spríjemniť ju môžu tie najkrajšie vianočné filmy pre deti, bez ktorých by to predsa neboli Vianoce!

Stálice i novinky

My dospelí si nevieme Vianoce predstaviť bez Popolušky, Perinbaby či Pelíškov. Toto sú síce krásne filmy, ktoré v nás evokujú Vianoce, sviatky a Nový rok, no u malých detí sú vianočné sviatky v televízii o niečom úplne inom. Samozrejme, že závisí aj od toho, aké veľké vaše deti sú, no v tomto už výber necháme úplne na vás.

My sme opäť zavítali na Pinterest a hľadali sme inšpirácie na tie najkrajšie vianočné filmy pre vaše deti, pričom sme sem zaradili niektoré stálice, ale i pomerne nové filmy. Ktovie, možno vás inšpirujeme k tomu, pustiť vašim ratolestiam opäť niečo nové, niečo, čo si zamilujú! P. S. Sám doma a všetky časti tohto kultového vianočného filmu sme do galérie nezaradili, pretože veríme, že tieto stálice sú už dávno na vašom vianočnom filmovom zozname :).

1 z 8

Luskáčik a štyri kráľovstvá (2018)

Adaptácia svetoznámej rozprávky Luskáčik z roku 2018 je vďaka hviezdnemu obsadeniu naozaj lákavá. Zahrali si v nej totiž hollywoodski herci ako Morgan Freeman či Helen Mirren. Príbeh je naozaj magický. Klára sa snaží dostať ku kľúču, ktorý ju dostane k darčeku od mŕtvej matky, no musí preň prejsť až 4 rozprávkové kráľovstvá. Dobrodružstvo, ktoré vaše deti určite zaujme.

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 24.12.19 06:43

ĽŠ
karma
100.00

Krásne vianočné filmy!

  • 0
Odpovedať

Libuše Šumná 24.12.19 14:55

karma
113.00

děti se budou bavit

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 26.12.19 23:09

JK
karma
100.00

U nás Popoluška,Mrázik,Všetky slovenské a české rozprávky

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní