Mladá žena má obrovské prsia, bála sa kojiť svojho syna

Mladá žena má obrovské prsia, bála sa kojiť svojho syna
  • 07.08.2022
  • Zuzana Andrášová

Kým mnohé ženy túžiace po väčších prsiach, pretože ich príroda neobdarila, podstupujú plastické operácie, Nicole Iyeh dostala to, čo nechce. Mladá žena má totiž veľkosť pŕs FF. A preto zúfala mama túži zmenšiť svoje prsia. 

Veľké prsia jej spôsobujú obrovské bolesti chrbta. Svojho malého 17-mesačného syna ani nedojčila, pretože sa bála, aby ho nezadusila. Prsia jej zároveň bránia aj pri bežných životných činnostiach, informuje portál The Mirror.

Cítila vinu, že nemôže kojiť syna

22-ročná Nicole Iyeh vysvetlila, že svojho syna nemohla dojčiť, pretože jej prsia mu zakrývali nos. Bála sa, aby ho nezadusila. „Tiež mi to spôsobovalo takú bolesť, že som to už nemohla vydržať a kŕmila som ho umelým mliekom,“ dodala. Keďže svojho syna nemohla dojčiť, cítila pocit viny a beznádeje.

Veľké prsia jej spôsobujú aj ďalšie ťažkosti. Niekedy nemôže vziať svojho syna na prechádzku do parku, pretože má veľké bolesti. Prsia ovplyvňujú aj jej spánok, pretože si nemôže nájsť vhodnú polohu. Niekedy sa jej tiež ťažko dýcha a má pocit, ako keby mala na hrudi tonu tehál. Jej prsia totiž majú hmotnosť približne 15 kg.

 „Mám pocit, že som skutočne väzňom svojich pŕs,“ opísala svoje pocity.

Pozri aj: Známy chirurg ukázal, ako vyzerajú silikóny po 30 rokoch. Hrôza!

problémy s kojením

Zdroj: Screenshot/mirror.co.uk

Túžba po zmenšení

Nicole začali rásť prsia, keď mala deväť rokov. Pred nástupom na strednú školu už mali veľkosť D. V období medzi 14. až 18. rokom sa jej prsia zväčšili o tri veľkosti košíčkov. „Nenávidela som to, ako vyzerajú,“ vysvetlila. Neustále sa kvôli ich veľkosti cítila nepríjemne. Nemohla byť sama sebou, ísť tancovať a zabávať sa ako všetci jej priatelia.

Posledných 10 rokov nosí mladá žena až 2 podprsenky, aby svoje prsia čo najviac podoprela. Sú však veľmi drahé. Za jednu minie v prepočte od 65 do 93 eur.

Zmenšenie prsníkov by jej podľa jej slov zmenilo život. Po zákroku túži od svojich 18 rokov.  „Konečne by som sa cítila slobodná a mohla by som svoj život žiť tak, ako som si vysnívala. Mohla by som si obliecť, čo by som chcela, mohla by som chodiť na prechádzky a hrať sa so synom bez bolesti.“

Dúfa preto, že vďaka verejnej zbierka získa dosť peňazí na potrebnú operáciu.

Odporúčame: Dovolenka na Považí: Aké klenoty ukrýva tento regióny?

Zdroj foto - úvodná foto: Screenshot/mirror.co.uk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Janka Komadova 07.08.22 14:45

karma
-1.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať

Janka Komadova 07.08.22 14:45

karma
-1.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní