Výber správnych plienok pre bábätko je dôležitý! Aké by mali mať vlastnosti?

Výber správnych plienok pre bábätko je dôležitý! Aké by mali mať vlastnosti?

Starostlivosť o malé bábätko býva neraz skutočne náročná. Určite sa však zhodneme na tom, že každá mamička chce pre svoje dieťa v každej situácii jednoducho to najlepšie. A to platí aj pri výbere plienok. Je predsa dôležité, aby drobcovi perfektne sedeli, prinášali mu pocit pohodlia a boli tiež šetrné k jeho citlivej pokožke. Bábätko rastie, plazí sa a nakoniec chodí a práve preto potrebuje plienky, ktoré mu dokážu zabezpečiť voľnosť pohybu aj maximálny pocit sucha.

Spoločnosť TZMO Slovakia pod značkou Happy ponúka rôzne produkty pre starostlivosť o bábätká, a to vrátane kozmetiky, podložiek na prebaľovanie, vlhčených obrúskov aj spomínaných plienok. Nájdete u nich plienky pre novorodencov aj malých nezbedníkov, ktorí sa pokúšajú o svoje prvé kroky. Teraz prinášajú nový a veľmi dôležitý prvok svojich plienok, ktorý je vpredu na obaloch produktov označený ako NEW FLEXI FIT. Pretože každé bábätko ocení výnimočnú voľnosť pohybu!

Pozri aj: Ako presvedčiť dieťa jesť? Osvoj si rady pre rodičov začiatočníkov

plienky Happy

Zdroj: Shutterstock®

Aké vlastnosti ponúkajú plienky Happy?

Na plienkach Happy po novom nájdete i označenie NEW FLEXI FIT, ktoré poukazuje na ich novú dôležitú vlastnosť. Plienky s týmto označením majú široký elastický pás so suchými zipsami. Dieťatku tak zabezpečujú výnimočnú voľnosť pohybu. Plienky Happy však ponúkajú množstvo ďalších skvelých vlastností, ktoré uvítajú nielen bábätká, ale i mamičky.

Na obaloch plienok Happy nájdete označenia 0 % Parfum, Chlór a Latex. To znamená, že v plienkach Happy sa nepoužívajú žiadne parfumované zložky a taktiež neobsahujú materiály bielené škodlivým elementárnym chlórom. Pri ich používaní sa mamičky nemusia obávať ani latexových prvkov, ktoré by mohli spôsobiť podráždenie u bábätiek citlivých na túto surovinu. Vysokú kvalitu plienok Happy a najmä ich bezpečnosť potvrdili i dermatologické testy.

Ďalšími vlastnosťami sú:

ďalšie vlastnosti plienok Happy

Zdroj: Shutterstock®

Dva systémy vlastností?

Na baleniach plienok Happy nájdete tiež označenia pre dva systémy vlastností, a to Early Care System a 360° Comfort System. Prvý z menovaných je tou správnou voľbou pri starostlivosti o novorodencov a dojčatá. Pozostáva totiž z prvkov, ktoré sú pre tých najmenších najdôležitejšie. Pri použití plienok s týmto označením sa môžete spoľahnúť na mäkkosť a jemnosť materiálov, ktoré napomáhajú predchádzať podráždeniu jemnučkej pokožky dieťaťa.

Early Care System zabezpečuje rýchlu absorpciu vďaka špeciálne lisovanej vnútornej netkanej textílii. Vonkajšia vrstva plienok je priedušná a zabraňuje podráždeniu. Vďaka indikátoru vlhkosti plienok vo veľkostiach Before Newborn, Newborn a Mini budete vždy vedieť, či je plienku potrebné vymeniť, a to bez toho, aby ste bábätko museli rozbaľovať. Navyše majú špeciálny výrez na pupku, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu, čo uľahčuje hojenie a minimalizuje riziko podráždenia tohto citlivého miesta.

Pozri aj: Prvý trimester tehotenstva: Naozaj čakáme bábätko!

Happy plienky

Zdroj: Shutterstock®

Bábätko, ktoré rastie, plazí sa a postupne robí aj prvé krôčky potrebuje však už trochu inú starostlivosť - sucho aj voľnosť pohybu. Týmto potrebám sa dokonale prispôsobili plienky Happy s 360°Comfort System, ktoré sú pohodlné a dieťatku nebránia v pohybe. Plienky s týmto označením majú systém elastických prvkov s anatomickým absorpčným jadrom. Rýchlu absorpciu zabezpečuje špeciálna netkaná textília, ktoré je umiestnená po celej dĺžke plienky a ktorá dokáže vlhkosť od pokožky oddeliť rýchlo a jednoducho.

Spoločnosť TZMO má s výrobou hygienických výrobkov takmer 70-ročné skúsenosti a detské plienky vyrába už od začiatku 90-tych rokov. Najskôr priniesli jednorazové plienky Bella Baby, ktoré boli dostupné v dvoch veľkostiach, a to pre chlapcov a dievčatá. Dnes je ich sortiment výrobkov pre najmenších skutočne široký, takže v ňom dozaista nájdete nielen tie správne plienky!

Všetky výrobky Happy si môžete zakúpiť v ich e-shope www.bella4you.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Beáta Havala 02.11.22 08:24

BH
karma
-1.00

ja som hlavne chcela aby z nich maly nemal ziadne alergicke reakcie a aby nam nepretekali, take sme aj trafili

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní