Výber správnych plienok pre bábätko je dôležitý! Aké by mali mať vlastnosti?

Výber správnych plienok pre bábätko je dôležitý! Aké by mali mať vlastnosti?

  • Zdieľaj:
 • 0

Starostlivosť o malé bábätko býva neraz skutočne náročná. Určite sa však zhodneme na tom, že každá mamička chce pre svoje dieťa v každej situácii jednoducho to najlepšie. A to platí aj pri výbere plienok. Je predsa dôležité, aby drobcovi perfektne sedeli, prinášali mu pocit pohodlia a boli tiež šetrné k jeho citlivej pokožke. Bábätko rastie, plazí sa a nakoniec chodí a práve preto potrebuje plienky, ktoré mu dokážu zabezpečiť voľnosť pohybu aj maximálny pocit sucha.

Spoločnosť TZMO Slovakia pod značkou Happy ponúka rôzne produkty pre starostlivosť o bábätká, a to vrátane kozmetiky, podložiek na prebaľovanie, vlhčených obrúskov aj spomínaných plienok. Nájdete u nich plienky pre novorodencov aj malých nezbedníkov, ktorí sa pokúšajú o svoje prvé kroky. Teraz prinášajú nový a veľmi dôležitý prvok svojich plienok, ktorý je vpredu na obaloch produktov označený ako NEW FLEXI FIT. Pretože každé bábätko ocení výnimočnú voľnosť pohybu!

Pozri aj: Ako presvedčiť dieťa jesť? Osvoj si rady pre rodičov začiatočníkov

plienky Happy

Zdroj: Shutterstock®

Aké vlastnosti ponúkajú plienky Happy?

Na plienkach Happy po novom nájdete i označenie NEW FLEXI FIT, ktoré poukazuje na ich novú dôležitú vlastnosť. Plienky s týmto označením majú široký elastický pás so suchými zipsami. Dieťatku tak zabezpečujú výnimočnú voľnosť pohybu. Plienky Happy však ponúkajú množstvo ďalších skvelých vlastností, ktoré uvítajú nielen bábätká, ale i mamičky.

Na obaloch plienok Happy nájdete označenia 0 % Parfum, Chlór a Latex. To znamená, že v plienkach Happy sa nepoužívajú žiadne parfumované zložky a taktiež neobsahujú materiály bielené škodlivým elementárnym chlórom. Pri ich používaní sa mamičky nemusia obávať ani latexových prvkov, ktoré by mohli spôsobiť podráždenie u bábätiek citlivých na túto surovinu. Vysokú kvalitu plienok Happy a najmä ich bezpečnosť potvrdili i dermatologické testy.

Ďalšími vlastnosťami sú:

ďalšie vlastnosti plienok Happy

Zdroj: Shutterstock®

Dva systémy vlastností?

Na baleniach plienok Happy nájdete tiež označenia pre dva systémy vlastností, a to Early Care System a 360° Comfort System. Prvý z menovaných je tou správnou voľbou pri starostlivosti o novorodencov a dojčatá. Pozostáva totiž z prvkov, ktoré sú pre tých najmenších najdôležitejšie. Pri použití plienok s týmto označením sa môžete spoľahnúť na mäkkosť a jemnosť materiálov, ktoré napomáhajú predchádzať podráždeniu jemnučkej pokožky dieťaťa.

Early Care System zabezpečuje rýchlu absorpciu vďaka špeciálne lisovanej vnútornej netkanej textílii. Vonkajšia vrstva plienok je priedušná a zabraňuje podráždeniu. Vďaka indikátoru vlhkosti plienok vo veľkostiach Before Newborn, Newborn a Mini budete vždy vedieť, či je plienku potrebné vymeniť, a to bez toho, aby ste bábätko museli rozbaľovať. Navyše majú špeciálny výrez na pupku, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu, čo uľahčuje hojenie a minimalizuje riziko podráždenia tohto citlivého miesta.

Pozri aj: Prvý trimester tehotenstva: Naozaj čakáme bábätko!

Happy plienky

Zdroj: Shutterstock®

Bábätko, ktoré rastie, plazí sa a postupne robí aj prvé krôčky potrebuje však už trochu inú starostlivosť - sucho aj voľnosť pohybu. Týmto potrebám sa dokonale prispôsobili plienky Happy s 360°Comfort System, ktoré sú pohodlné a dieťatku nebránia v pohybe. Plienky s týmto označením majú systém elastických prvkov s anatomickým absorpčným jadrom. Rýchlu absorpciu zabezpečuje špeciálna netkaná textília, ktoré je umiestnená po celej dĺžke plienky a ktorá dokáže vlhkosť od pokožky oddeliť rýchlo a jednoducho.

Spoločnosť TZMO má s výrobou hygienických výrobkov takmer 70-ročné skúsenosti a detské plienky vyrába už od začiatku 90-tych rokov. Najskôr priniesli jednorazové plienky Bella Baby, ktoré boli dostupné v dvoch veľkostiach, a to pre chlapcov a dievčatá. Dnes je ich sortiment výrobkov pre najmenších skutočne široký, takže v ňom dozaista nájdete nielen tie správne plienky!

Všetky výrobky Happy si môžete zakúpiť v ich e-shope www.bella4you.sk.


  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

CROWN BRAIDED UPDO účes pre nevestu, na oslavu, no hodí sa aj na leto
Vlasy

CROWN BRAIDED UPDO účes pre nevestu, na oslavu, no hodí sa aj na leto

 • 3
 • 11.06.2021
Beauty vychytávky starých mám: Zabudni na drahú kozmetiku!
Vlasy

Beauty vychytávky starých mám: Zabudni na drahú kozmetiku!

 • 12
 • 22.05.2021
Payot NUTRICIA ROSE CANDY & ROUGE CHERRY balzamy na pery
Novinky

Payot NUTRICIA ROSE CANDY & ROUGE CHERRY balzamy na pery

 • 6
 • 04.03.2021
TOPlist