Vyskakujúca kostica z podprsenky: Takto jednoducho ju zachrániš!

Vyskakujúca kostica z podprsenky: Takto jednoducho ju zachrániš!

Ak nepatríte k vyznávačkám naturalizmu, ktoré odmietajú množstvo vymožeností dnešnej doby a rovnako odmietajú aj nosenie spodnej bielizne, tak potom tento závažný problém asi veľmi nepoznáte. Aj keď v súčasnosti existuje široké spektrum podprseniek, mnoho z nás využíva práve tie, ktoré majú kostice. Sú akousi lepšou oporou pre naše prsia a dokonca ich pekne tvarujú (hlavne v prípade push-up podprseniek).

Dovolíme si tvrdiť, že s podprsenkami bojuje každá z nás. Najprv nájsť správnu, ktorá by nám dokonalo sedela a keď takú nájdeme a často nosíme, tak z nej začne vychádzať kostica, ktorá nás pichá a spôsobuje nepríjemnosti. Čo s tým? Ak sa podprsenky nechcete zbaviť, pretože patrí k vašim obľúbeným, tak poznáme skvelý trik, vďaka ktorému ju určite zachránite.

Zaujme ťa: Jednoduchý spôsob ako vybieliť podprsenku. Bude ako nová!

ako zachrániť podprsenku

Zdroj: Shutterstock®

Niť, rýchloobväz alebo tekuté lepidlo?

Koľko podprseniek ste už vyhodili, pretože z nich začala vychádzať kostica? Samozrejme jedným riešením je zašiť dierku, cez ktorú kostica vychádza. Ale viete čo? Nevydrží to takto dlho. Naozaj, my sme to už skúšali, no kostica si akosi vždy našla miesto, respektíve dierku, cez ktorú sa opäť dostala von.

Druhým, už účinným spôsobom, je použitie rýchloobväzu. Áno, toho, ktorý používate na rezné ranky, otlaky, atď. V prvom rade musíte zatlačiť kosticu späť do podprsenky. Potom si odstrihnite kúsok rýchloobväzu (tej časti bez vaty) a prilepte ho na „zranenú podprsenku“. Poriadne zatlačte na pár sekúnd, rýchloobväz bude držať a vy sa nebudete musieť obávať vykúkajúcej kostice z vášho výstrihu.

Skvelo funguje aj tekuté lepidlo. V prípade, že patríte k tým, ktoré si vyrábajú rôzne dekorácie, tak určite používate aj tavnú pištoľ. Dovolíme si tvrdiť, že to funguje ešte lepšie, ako rýchloobväz. Stačí, ak si dáte tavnú pištoľ nahriať, zatlačíte kosticu späť do podprsenky a dierku zalejete týmto tekutým lepidlom. Nechajte ho vychladnúť (v priebehu niekoľkých sekúnd je úplne tvrdé) a podprsenku môžete nosiť ďalej bez akýchkoľvek obáv.

- Anketa

SNAŽÍTE SA ZACHRAŇOVAŤ SVOJE PODPRSENKY ALEBO KONČIA HNEĎ V KOŠI?

Odpovedalo 297 ľudí  

Bohužiaľ, roztrhané podprsenky vždy končia v koši
11%
Nie, ale využívam ich aspoň na doma
9%
Áno, skúšam ich zošívať, pretože si ich zväčša obľúbim
80%
Zdroj foto: pinterest.com

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

11 komentárov

Soňa Kelemenová 20.03.18 07:34

SK
karma
86.00

neuveríte mi, ale ja som nevyhodila ani jednu..... ešte som sa s takým problémom nestretla..... podprsenku vyhadzujem iba preto, že je už obnosená a možno biela už nie je bielou...... asi som mala šťastie na kúpu...... a pritom si nekupujem drahé spodné prádlo...... ale podľa mna je nás tu asi málo, ktorá by si vyskakujúcu kosticu zalepila leukoplastom..... veď potom by ju škrabal na tele..... neviem si predstaviť, že mám krásnu bielu blúzku a pod nou podprsenku, ktorá je polepená leukoplastom.... och niieeeeeee

 • 2
Odpovedať

Katarína Kusá 20.03.18 13:05

KK
karma
89.00

mne sa to už stalo, zašijem dierku a ešte chvíľu to vydrží, ale nakoniec zistím, že už je stará a tak vyhodím...ale zase nápady to nie sú zlé, ten leukoplast nevidno lebo je zvnútra a tekutý lep už vôbec nevidno, iné je vyzliekať sa niekde kde ma vidí niekto druhý, na plavárni napríklad :-)

 • 0
Odpovedať

Michaela Horváthová 20.03.18 15:38

MH
karma
89.00

ja som zašívala niekoľkokrát až som podprsenku vyhodila.

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 20.03.18 20:12

ĽŠ
karma
100.00

Tiež som zašívala i rýchloobväz použila, no lepidlo ešte nie, ďakujem!

 • 0
Odpovedať

Elena Švachová 20.03.18 22:09

karma
115.00

je to presne tak,ako ste to tu popísali.Aj mne kostice vychádzajú...vždy dierky zašívam a ešte mi takto vydržia.

 • 0
Odpovedať

Helena Povalova 28.03.18 08:26

HP
karma
107.00

Mám aj ja tieto starosti. Vyskúšam Vaše nápady.

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 06.06.18 22:23

JK
karma
100.00

Skúšala so kadečo no lepidlo ešte nie

 • 0
Odpovedať

Vlasta Mäsiarová 21.06.18 15:37

karma
100.00

My , ženy to máme ťažké, najprv nemôžeme zohnať vhodnú podprsenku podla veľkosti, druhu a potom zas vyskakujú kostice von už po krátkom nosení. ja to zvyknem zašiť..ale veru ma dosť potrápia, kým sa mi to chce. Super článok.

 • 1
Odpovedať

Jana Komadová 08.02.21 21:47

JK
karma
100.00

Skúšam ich zachrániť pokial sa dá

 • 0
Odpovedať

Darina Božiková 09.03.21 15:48

DB
karma
114.00

veľmi sa mi páči tá rada s tavnou pištoľou. nikdy by ma nenapadlo na čo všetko sa dá využiť.

 • 0
Odpovedať

miriam tomanova 23.05.21 19:28

MT
karma
-1.00

Všetky som vždy vytiahla..nechápem ako to môže niekto vydrzat

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní