DIY držiak na sviečku: Rozsvieť svoju domácnosť rýchlo a jednoducho!

DIY držiak na sviečku: Rozsvieť svoju domácnosť rýchlo a jednoducho!

Keď sa povie teplo domova, mnohí automaticky pomyslia na krb, v ktorom drevo tíško praská a oheň krásne žiari, pričom človek dokáže zabudnúť úplne na všetko a necháva sa hypnotizovať ohňom sfarbeným rôznymi farbami. Avšak nie v každej domácnosti sa takýto krb, pri ktorom si môžete vychutnať pohár vínka alebo teplý čaj, nachádza. Práve namiesto neho sú tu sviečky, ktoré rovnako dokážu navodiť príjemnú atmosféru, pri ktorej sa môžete ponoriť do čítania knihy alebo si užívať romantický večer s partnerom.

A práve pri sviečkach sa dnes na chvíľu pozastavíme. Pri sviečkach, ktoré si môžete vyrobiť aj sami. Respektíve v dnešnej galérii nájdete inšpiráciu na DIY držiaky na sviečky. Rovnako, ako môžu mať sviečky rôznu vôňu, veľkosť, tvar a pod., tak aj držiaky na sviečky môžu spĺňať vaše predstavy, ktoré budú zapadať do vášho interiéru.

DIY držiak na sviečku do každej domácnosti

Rovnako, ako si doma dokážete veľmi jednoducho vyrobiť sviečku z vosku, tak si môžete vyrobiť aj držiak na ňu. A pritom vám stačí len niekoľko základných pomôcok, ktoré pri troške šikovnosti dokážete premeniť na skutočné dielo.

V prvom rade potrebujete základ, ktorým môže byť sklenená nádoba alebo kúsok dreva, ktoré môžete následne spracovať podľa svojich predstáv, poprípade môžete experimentovať s betónom. A čo ďalšie budete potrebovať? To už je viac-menej na vás! Inšpirujte sa nasledujúcou galériou, v ktorej nájdete jednoduché videá, vďaka ktorým si aj vy môžete vytvoriť držiaky na sviečky.  

Pustíte sa spolu s nami do výroby takýchto držiakov na sviečky? Skúšali ste už pracovať s betónom alebo aspoň ste si skúsili nejaký ten držiak vyrobiť? Poprípade ste vyskúšali iné DIY inšpirácie? Napíšte nám do komentára!

Odporúčame: Super tipy do domácnosti: Špičkových vychytávok nie je nikdy dosť

1 z 6

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 10.12.19 05:46

ĽŠ
karma
100.00

Krásne, radosť vyrobiť!

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 10.12.19 20:12

SK
karma
114.00

...pre šikovné ručičky...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní