Kávové kapsuly STARBUCKS BY NESPRESSO®: Vychutnaj si dokonalú kávu v pohodlí domova

Kávové kapsuly STARBUCKS BY NESPRESSO®: Vychutnaj si dokonalú kávu v pohodlí domova

V novom roku sme pre všetkých milovníkov kávových kapsúl  STARBUCKS BY NESPRESSO® pripravili špeciálnu akciu. V čase od 14. januára do 1. marca bude pri nákupe 4 a viac balení kapsúl STARBUCKS BY NESPRESSO®  platiť špeciálna cena 3,90 €. Štandardná cena jedného balenia kapsúl v kaviarňach Starbucks je 5,20 €.

Kapsuly Starbucks Blonde® Espresso roast

Výsledkom práce našich pražiarov, ktorí hľadali jemnejšiu alternatívu našich tmavo pražených káv, je jasná citrusová sladkosť a hladká plnosť chuti kávy Blonde roast. Zmes káv z Latinskej Ameriky a východnej Afriky chutí skvelo horúca či studená.

Pozri aj: Zívaš, aj keď nie si unavená? Toto sú skutočné dôvody, prečo zívame!

Kapsuly Colombia

Stredne pražená káva, pre ktorú je typická jej vyváženosť a dominantná príchuť orechov. Vo výškach šesťtisíc stôp, v majestátnych Andách, uprostred sopečného údolia sa pestujú najkvalitnejšie kávové zrná z celej Kolumbie. 

Kapsuly Pike Place®

Z prvej kaviarne Starbucks v Seattli do všetkých kaviarní na svete – naši zákazníci odporúčajú čerstvo prekvapkanú kávu, ktorú si môžete vychutnať počas celého dňa. Skvelo vyvážená káva s jemnými tónmi kakaa a pražených orieškov uzrela svetlo sveta v roku 2008, kedy naši najlepší pražiari upražili kávové zrná z Latinskej Ameriky a prebudili v nich bohatú a plnú chuť kávy, ktorú si môžete vychutnať každý deň vo svojich obľúbených kaviarňach po celom svete. 

Kapsuly Espresso roast

Intenzívna, karamelovo sladká a príjemne horká – to je chuť našej jedinečnej kávy Espresso roast, ktorá je súčasťou všetkých našich espresso nápojov. Jej príbeh začal už v roku 1975 pri hľadaní perfektnej a vyváženej kávy, ktorá bude súčasťou našej kultúry. 

Zaujme ťa: Alternatívna príprava kávy: Jedinečný zážitok z kávy aj u teba doma!

Zdroj foto - úvodná: Starbucks


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 15.01.21 05:53

ĽŠ
karma
100.00

Vyzerajú lákavo.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní