Kedysi a dnes: originálne školské outfity slovenských influenceriek a ich detí

Kedysi a dnes: originálne školské outfity slovenských influenceriek a ich detí

Kto by si nepamätal na svoj prvý školský deň, tradičné fotenie so šlabikárom alebo prvú školskú besiedku? Pri pohľade na fotku, z ktorej sa usmievajú malé parádnice s vrkôčikmi či roztomilí gentlemani, sa určite každému z nás vybavujú nezabudnuteľné spomienky.  

Móda pre najmenších je nepochybne rovnako originálna ako tá „dospelácka“. Rozličné strihy, farby či potlače dávajú šatníku poriadnu dávku hravosti. No nie vždy to tak bolo. Asi každému z nás sa vybavujú úsmevné spomienky, keď sa vráti do svojich detských čias. Výrazné mašle, volány, „prepracované“ svetre... Šatník bol skutočne rozmanitý a dopĺňal ho jeden výrazný kúsok za druhým.

Značka F&F oslovila známe influencerky, aby zalovili vo svojich fotografiách z detstva a porovnali svoj vtedajší šatník so šatníkom svojich ratolestí. Tak čo poviete, pristalo to malým budúcim influencerkám?

Miriam Kalisová

Známa moderátorka je mamičkou malej Mie. Ako už napovedá jej Instagram, Miriam má módu v malíčku a malou parádnicou je aj jej dcérka.

Pozri aj: Top so zvieracím motívom hneď štyrikrát inak: Inšpiruj sa outfitmi aj na bežný deň!

Miriam Kalisová

Zdroj: Miriam Kalisová

Babsy Heribanová

Sympatická moderátorka a PR manažérka sa teší zo svojej dcérky Izabelky. Tá má síce ešte ďaleko do školských čias, no už teraz nám táto zohratá dvojica ukázala, ako si vie poradiť s módou. A mimochodom – spoznali by ste malú Babsy v tomto svetrovom outfite? 

Babsy Heribanová

Zdroj: Babsy Heribanová

Silvia Škultéty – minidiamondblog

Blogerka Silvia Škultéty sa taktiež môže pýšiť roztomilou dcérkou Natálkou. Rovnako ako mamina, aj malá parádnica zdedila lásku k ružovej farbe. Veď uznajte, nie sú rozkošné?

Odporúčame: Olivia Palermo: Obleč sa v štýle americkej influencerky

Silvia Škultéty – minidiamondblog

Zdroj: Silvia Škultéty

Viac inšpirácií do detského šatníka nájdete na www.F-F.com.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Alžbeta Stanková 30.08.19 10:14

AS
karma
108.00

neviem prečo vyplazuje ten jazyk- nechutné

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 30.08.19 20:51

MM
karma
100.00

irituje ma výraz "influencerka"

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní