Posteľná bielizeň a osobnosť – čo prezrádza jej farba? Sedí to na teba?

Posteľná bielizeň a osobnosť – čo prezrádza jej farba? Sedí to na teba?

Niektoré veci nakupujeme celkom spontánne, na výbere iných si dáme veľmi dobre záležať. Presne tak funguje aj nákup textílií do bytu. Niekedy si ich zaobstaráme pre lásku k nim na prvý pohľad, inokedy trpezlivo čakáme na pravý kúsok, ktorý nám zapadne do interiéru. Odborníci na dizajn v spojitosti s psychológiou tvrdia, že niektoré veci si vyberáme podvedome na základe toho, akí sme ľudia. Zistite, čo prezrádza posteľná bielizeň o osobnosti človeka a dajte nám dolu v komentároch pod článkom vedieť, či to na vás sedí.

Farba, vzor či štýl

Preferujete bielu posteľnú bielizeň alebo sa vám skôr páči farebná? Je možné, že je to čisto vec vkusu alebo ide vaša preferencia z podvedomia. To isté platí aj o vzoroch. Páčia sa vám vzory alebo ste skôr minimalistkou a vyberáte si zásadne jednofarebnú bielizeň? Aj v tomto prípade existujú dohady o tom, že to nie je úplná náhoda. My sme pátrali po tom, čo vypovedajú vaše obliečky o vašej osobnosti podľa poznatkov z vedy, dizajnu a psychológie!

Inšpiruj sa: Super tipy do domácnosti: Špičkových vychytávok nie je nikdy dosť

1 z 4

Biela verzus čierna

Biela a čierna sú celkom klasické farby, a to najmä pre veľmi minimalisticky zariadený domov. Čiernu si na svoju posteľnú bielizeň vyberajú podľa psychológov konzervatívni ľudia s konvenčnými návykmi. Keď robia rozhodnutia, sú pozorní a zdržanliví. Títo ľudia by mali byť aj veľmi odhodlaní niečo dokázať.

Ak ste skôr človek, ktorý si ladí svoju posteľ na bielo, mali by ste byť veľmi poriadkumilovným človekom neznášajúcim zmätok a neporiadok. Hovoríte pravdu, nehanbíte sa za svoj názor a máte čistú myseľ.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 13.01.20 06:52

ĽŠ
karma
100.00

Prekvapivo sedí!

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 15.01.20 12:37

MM
karma
107.00

zaujímavé

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 17.01.20 19:47

karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní