Ruské dievča Angela Nikolau a jej najrizikovejšie selfie fotky (toto neskúšajte)

Ruské dievča Angela Nikolau a jej najrizikovejšie selfie fotky (toto neskúšajte)

Niekedy sa pozastavujeme nad tým, čo sú ľudia ochotní spraviť kvôli jednej fotke, ktorá bude taká výnimočná a hlavne unikátna, že ju budú na sociálnych sieťach okukovať tisíce ľudí. No niekedy za všetkými fotkami stojí aj čosi viac.

Ruská, teraz už modelka, Angela Nikolau patrí medzi najextrémnejšie modelky na svete. Jej Instagram sleduje viac ako 600 000 fanúšikov, ktorých ohúrila očarujúcimi fotkami s pozadiami, aké sa bežne nevidia. Bez istenia totižto, častokrát nezákonne, zdoláva jednu výškovú budovu za druhou. Samozrejme, bez „svojky“ (selfie) z budovy či zo stĺpa zliezť dole nemôže. Veď kto by jej potom uveril, že tam skutočne bola. A tak jej fotky naháňajú hrôzu, vyvolávajú husiu kožu na tele a zároveň fascinujú celý svet. Za každou fotkou sa však čosi ukrýva. A v tomto prípade je to život a tragédia v živote mladej ženy, ktorá ju uistila v tom, že život je príliš krátky na to, aby sme viedli nudný život.

Pri nej žiadna nuda nehrozí

Angela pochádza zo 7 detí, avšak ju aj jej brata rodičia zverili do opatery starej mamy. V desiatich rokoch sa k rodičom vrátila, ale ako tvrdí, vzťah s nimi bol chladný. Zlom však nastal pred osemnástymi narodeninami jej brata. Tri dni pred oslavou náhle zomrel. A práve to bol zlomový moment, kedy si Angela povedala, že život je príliš krátky, preto si ho teba užívať plnými dúškami. Odvtedy začali vznikať nebezpečné fotografie, ktoré postuje na sociálnych sieťach.

Čas hore v oblakoch plynie úplne inak. Angela má občas pocit, akoby sa zastavil. Lezenie po výškových budovách má v obľube od mala, no kedysi nemala fotoaparát ani mobil s fotoaparátom, tak si žiadne fotografie nerobila. Dnes je to inak. Dnes naháňa strach množstvu ľudí.

Pozri aj: Zábavné fotografie z prírody za rok 2019: Potešia aj pobavia

1 z 41
- Anketa

SPRAVILI BY STE AJ VY NIEČO PODOBNÉ KVÔLI ADRENALÍNU ALEBO FOTKE?

Odpovedalo 106 ľudí  

Áno, milujem adrenalín
5%
Nie, mám rad/a svoj život
95%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 30.09.19 07:48

ĽŠ
karma
100.00

Pri nej určite žiadna nuda nehrozí, no kvôli adrenalínu, či fotke by som sa zaručene zdržala.

  • 1
Odpovedať

Lucia Kobíková 01.10.19 16:55

LK
karma
100.00

Mám zimomriavky už len keď vidím tie fotky

  • 1
Odpovedať

Daniela Bieliková 01.10.19 18:52

DB
karma
117.00

uvidíme do kedy jej to vydrží...

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 28.12.19 22:47

JK
karma
100.00

Tak toto je hazard zo životom a pre fotku a uznanie či obdiv

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní