Registrácia Prihlásenie

Matis RÉPONSE YEUX: Línia, ktorá rozjasní tvoj pohľad

Matis RÉPONSE YEUX: Línia, ktorá rozjasní tvoj pohľad

 • 60
 • 1

Pleť v okolí očí je veľmi zraniteľná: je tenká a obzvlášť vystavovaná početným vonkajším vplyvom. Pre uspokojenie potrieb tejto pleti MATIS prichádza so skrášľujúcim programom v podobe línie RÉPONSE YEUX, ktorá posilňuje a chráni kontúry očí. Srdcom inovácie je ikonická a populárna rastlinná zložka: infúzia čaju Matcha. Vyskúšajte aj ostatné ošetrenia línie RÉPONSE YEUX, ktorá je zameraná na zmiernenie prejavov starnutia a únavy v okolí očí! 

VODA Z ČAJU MATCHA

Matcha čaj je superpotravinou so širokým rozsahom účinkov, vďaka bohatému obsahu aktívnych molekúl. Obsahuje vysoký podiel vitamínov C a E, ako aj vysokú koncentráciu provitamínu A a betakaroténu. Zároveň je bohatým zdrojom L-theaninu, účinnej a osvedčenej protistresovej zložky. 

Testovali sme: MATIS - Reponse Juenesse - Klimatický ochranný balzam

pleťová línia Matis RÉPONSE YEUX

Zdroj: Shutterstock®

EYE MICELLAR WATER (Šetrné odlíčenie pre delikátnu pleť očných kontúr)

Micelárna voda umožňuje odlíčenie make-upu v jedinom kroku, bez najmenšej známky podráždenia, pričom je vhodná aj na tie najcitlivejšie očné kontúry. Vďaka biotechnologicky inšpirovanej aktívnej zložke Eye Micellar Water podporuje a zachováva vyváženú flóru pleti. Aplikujte pomocou vatových tampónov! Neoplachujte. 

RELAXING EYE TONER (Osviežujúce tonikum bez alkoholu)

Toto tonikum je potešením pre unavené očné okolie, ktoré zahŕňa upokojujúcim a osviežujúcim efektom. Relaxing Eye Toner sa aplikuje ľahkým pritláčaním vatových tampónov na očné kontúry, pre zmiernenie prejavov únavy a pocitu unavených očí. Používať ho môžete aj ako posledný krok odlíčenia očí, pri ktorom odstráni z očných kontúr posledné stopy make-upu a zanechá na pleti príjemný pocit vláčnosti. 

EYE CONTOUR LIFT CARE (Starostlivosť pre vyhladenie očných kontúr)

Ošetrenie pre vypnutie očných kontúr a vyhladenie vrások s kozmetickým liftingovým efektom. Eye Contour Lift Care vytvára vzhľad väčších, rozjasnených očných kontúr, pretože vypína vrchné viečka a vyhladzuje pleť v okolí očí. Aplikujte ráno a večer na čisté očné kontúry. Nanášajte vyhladzujúcim ťahom končekov prstov od vnútorných kútikov očí smerom k spánkom. 

Pleťovú líniu Matis RÉPONSE YEUX nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.


 • 60
 • 1
Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Milka Damašková 07.11.18 00:59

MD
karma
113.00

Musím povedať, že tento očný krém je mojou srdcovou záležitosťou. Objavila som ho úplnou náhodou- vyhrala som ho . Dovtedy som používala očné krémy z drogérií či z Avonu a Oriflame. No na moje očné okolie, zaťažené neustálym slzením, štípaním, rezaním, žmúrením z dôvodu alergie, nič nebolo dosť dobré. No po vyskúšaní krému MATIS som ostala milo prekvapená, jednak som cítila úľavu, pleť bola dobre ošetrená a neštípala už tak. A tiež aj lepšie vyzerala. Pre mňa je síce tento krém pridrahý, ale zas nie tak drahý, aby som sa ho vzdala :) Radšej ušetrím na niečom inom...

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Prečo čili papričky štípu? Zisti o nich všetko potrebné!
Zdravie

Prečo čili papričky štípu? Zisti o nich všetko potrebné!

 • 87
 • 4
 • 18.02.2020
Realita rodičov pracujúcich z domu: Pobavte sa vtipnými fotkami!
Voľný čas

Realita rodičov pracujúcich z domu: Pobavte sa vtipnými fotkami!

 • 108
 • 2
 • 07.05.2020
Šikovný pomocník v domácnosti: Ako využiť soľ pri upratovaní?
Domácnosť

Šikovný pomocník v domácnosti: Ako využiť soľ pri upratovaní?

 • 64
 • 2
 • 21.02.2020
TOPlist