Registrácia Prihlásenie

Matis RÉPONSE YEUX: Línia, ktorá rozjasní tvoj pohľad


Pleť v okolí očí je veľmi zraniteľná: je tenká a obzvlášť vystavovaná početným vonkajším vplyvom. Pre uspokojenie potrieb tejto pleti MATIS prichádza so skrášľujúcim programom v podobe línie RÉPONSE YEUX, ktorá posilňuje a chráni kontúry očí. Srdcom inovácie je ikonická a populárna rastlinná zložka: infúzia čaju Matcha. Vyskúšajte aj ostatné ošetrenia línie RÉPONSE YEUX, ktorá je zameraná na zmiernenie prejavov starnutia a únavy v okolí očí! 

VODA Z ČAJU MATCHA

Matcha čaj je superpotravinou so širokým rozsahom účinkov, vďaka bohatému obsahu aktívnych molekúl. Obsahuje vysoký podiel vitamínov C a E, ako aj vysokú koncentráciu provitamínu A a betakaroténu. Zároveň je bohatým zdrojom L-theaninu, účinnej a osvedčenej protistresovej zložky. 

Testovali sme: MATIS - Reponse Juenesse - Klimatický ochranný balzam

pleťová línia Matis RÉPONSE YEUX

Zdroj: Shutterstock®

EYE MICELLAR WATER (Šetrné odlíčenie pre delikátnu pleť očných kontúr)

Micelárna voda umožňuje odlíčenie make-upu v jedinom kroku, bez najmenšej známky podráždenia, pričom je vhodná aj na tie najcitlivejšie očné kontúry. Vďaka biotechnologicky inšpirovanej aktívnej zložke Eye Micellar Water podporuje a zachováva vyváženú flóru pleti. Aplikujte pomocou vatových tampónov! Neoplachujte. 

RELAXING EYE TONER (Osviežujúce tonikum bez alkoholu)

Toto tonikum je potešením pre unavené očné okolie, ktoré zahŕňa upokojujúcim a osviežujúcim efektom. Relaxing Eye Toner sa aplikuje ľahkým pritláčaním vatových tampónov na očné kontúry, pre zmiernenie prejavov únavy a pocitu unavených očí. Používať ho môžete aj ako posledný krok odlíčenia očí, pri ktorom odstráni z očných kontúr posledné stopy make-upu a zanechá na pleti príjemný pocit vláčnosti. 

EYE CONTOUR LIFT CARE (Starostlivosť pre vyhladenie očných kontúr)

Ošetrenie pre vypnutie očných kontúr a vyhladenie vrások s kozmetickým liftingovým efektom. Eye Contour Lift Care vytvára vzhľad väčších, rozjasnených očných kontúr, pretože vypína vrchné viečka a vyhladzuje pleť v okolí očí. Aplikujte ráno a večer na čisté očné kontúry. Nanášajte vyhladzujúcim ťahom končekov prstov od vnútorných kútikov očí smerom k spánkom. 

Pleťovú líniu Matis RÉPONSE YEUX nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.


Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Milka Damašková 07.11.18 00:59

MD
karma
102.00

Musím povedať, že tento očný krém je mojou srdcovou záležitosťou. Objavila som ho úplnou náhodou- vyhrala som ho . Dovtedy som používala očné krémy z drogérií či z Avonu a Oriflame. No na moje očné okolie, zaťažené neustálym slzením, štípaním, rezaním, žmúrením z dôvodu alergie, nič nebolo dosť dobré. No po vyskúšaní krému MATIS som ostala milo prekvapená, jednak som cítila úľavu, pleť bola dobre ošetrená a neštípala už tak. A tiež aj lepšie vyzerala. Pre mňa je síce tento krém pridrahý, ale zas nie tak drahý, aby som sa ho vzdala :) Radšej ušetrím na niečom inom...

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Poznáš rôzne druhy múky, ktoré zdravo a hravo nahradia tú klasickú?
Inšpirácie

Poznáš rôzne druhy múky, ktoré zdravo a hravo nahradia tú klasickú?

  • 72
  • 0
  • 03.08.2019
Prírodný liek na dýchacie cesty: Priprav si tento macerát!
Zdravie

Prírodný liek na dýchacie cesty: Priprav si tento macerát!

  • 56
  • 5
  • 17.07.2019
Potraviny s ochladzujúcim účinkom: Čo servírovať v horúcom lete?
Inšpirácie

Potraviny s ochladzujúcim účinkom: Čo servírovať v horúcom lete?

  • 136
  • 2
  • 28.06.2019
TOPlist