Registrácia Prihlásenie

Najlepšie cvičenie na ploché bruško: Pár cvikov len pár minút denne!


Asi si poviete, že sa vám určite neoplatí začínať s cvičením. Veď sa k nám pomaly blížia Vianoce, ktoré sú okrem iného aj o hodovaní. Každodenné návštevy a prepchávanie sa zákuskami, zemiakovým šalátom, rezňami a všeličím iným prispeje k nárastu hmotnosti a po vyformovanom brušku nebude ani stopy. Zo 6 buchtičiek (sixpack) bude jedna veľká buchta, ktorá nebude sexy ani omylom. Budúcoročné leto je ešte ďaleko, tak načo s trápiť formovaním postavy do plaviek, že?

Cvičenie však nie je len o formovaní postavy. Akýkoľvek pohyb prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu. Určite nemusíme hovoriť, že zdraví ľudia sú v živote šťastnejší a dožívajú sa vyššieho veku. Práve to by mal byť dôvod, prečo by ste mali niečo spraviť pre seba a svoje zdravie. Práve cvičenie je jedným zo spôsobov, ako sa udržať fit. Dnes sme si preto pre vás pripravili inšpiráciu na jednoduché cviky na ploché bruško, ktoré zvládne úplne každý. Navyše, zacvičiť si môžete aj doma. Už teda žiadne výhovorky, že nemáte čas ísť do fitness centra.

Cviky na ploché brucho

Získať ploché bruško podľa vašich snov nemusí byť komplikované. Všetko, čo potrebujete vedieť, je zopár cvikov, ktoré stačí robiť každý deň po dobu niekoľkých minút. Samozrejme, najlepšie sú tie, pri ktorých do činnosti zapájate najmä nohy a spodnú časť tela.

Ak ste pripravené zapracovať na tuku, ktorý sa aj vám ukladá na brušku, tak si stačí vybrať podložku, natiahnuť športové legíny a pustiť sa do cvičenia spolu s nami. Ktorým cvikom začnete najskôr? Nemusíte si vyberať. Zostavte si sériu z niekoľkých cvikov, ktoré nájdete v našej galérii.

Už ste pripravené? Tak si pustite motivačnú hudbu a hor sa do cvičenia!

Odporúčame: Mýty o zdraví, ktorými nás kŕmili a stále im veríme aj dnes!

1 z 5

Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 23.10.19 05:28

ĽŠ
karma
109.00

Pár cvikov pár minút denne a výsledok sa určite dostaví!

  • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Vodnára?
Znamenia horoskopu

Partnerský horoskop: Ktoré znamenia sú vhodné pre Vodnára?

  • 39
  • 0
  • 20.09.2019
Pozri, kto sa vyhýba manželstvu: Tieto znamenia majú radšej slobodu
Znamenia horoskopu

Pozri, kto sa vyhýba manželstvu: Tieto znamenia majú radšej slobodu

  • 30
  • 2
  • 02.10.2019
Výchova detí podľa znamenia horoskopu (II. časť): Na čo sa pripraviť?
Znamenia horoskopu

Výchova detí podľa znamenia horoskopu (II. časť): Na čo sa pripraviť?

  • 120
  • 1
  • 29.07.2019
TOPlist