VIDEO: Najjednoduchší spôsob, ako naplniť tortilu + 3 recepty!

VIDEO: Najjednoduchší spôsob, ako naplniť tortilu + 3 recepty!

Toto musí vyskúšať každý z vás! My sme totiž virálny spôsob, ako naplniť tortilu rýchlo, jednoducho a najmä ČÍMKOĽVEK podľa vlastnej chute a preferencií už otestovali a povieme vám, že je to naozaj takzvaný gamechanger, teda niečo čo nám zmenilo život. Doposiaľ sme sa totiž s plnením tortíl celkom natrápili a či už sme ich stáčali alebo skladali najrôznejšími možnými spôsobmi, nikdy nedržala pokope tak, ako mala. Tak čo, dáte tomu šancu?

Chutí so všetkým

Takmer. Ak máte doma po ruke tortily, nemusíte sa báť pripraviť ich naslano aj nasladko, na raňajky, obed či večeru a dokonca i na desiatu deťom do školy. Je to skrátka veľmi všestranná potravina, ktorú by mal mať doma v zásobe jednoducho každý z nás. Výborné je na nej aj to, že skvelo chutí studená aj teplá, takže tu opäť vzniká priestor na vaše experimentovanie.

A keď sa bavíme o tých experimentoch, poďme k tomu, pre ktorý sme tu a ktorý sa rozhodne oplatí skúsiť. Ako naplniť tortilu tým najjednoduchším spôsobom sa dozviete v tomto videu.

Odporúčame ti: Tvarohové šišky podľa Katky Jakeš: Zaručene im neodoláš!

Ako to nepokaziť

Ako to nepokaziť a dosiahnuť dokonalý výsledok? Aj keď to vyzerá úplne jednoducho, malá rada či usmernenie neuškodia nikdy. Držte sa teda týchto štyroch zásad:

  1. Čím väčšia tortila, tým lepšie. Používajte veľké tortily, nie stredné ani malé, ktoré všetky ingrediencie jednoducho neudržia pokope.
  2. Tortilu neprepchávajte, inak vám budú ingrediencie vypadávať.
  3. Tortila musí byť pred skladaním izbovej teploty, aby sa vám nestalo, že sa vám pri skladaní poláme. Ak je studená alebo tvrdšia, pomôžte si pár sekundami v mikrovlnke.
  4. Nezabúdajte na syr. A to nikdy. Akýkoľvek syr použijete, bude pôsobiť ako lepidlo, ktoré celú tortilu spojí tak, aby sa vám pri jedení nerozpadla. Samozrejme, za predpokladu, že si tortilu opečiete na panvici či v sendvičovači.
- PLNENÁ TORTILA 3X INAK
1 z 4

TORTILA S ÚDENÝM LOSOSOM

Začneme trocha netradične a tortilu budeme plniť údeným lososom a kôprom podľa AlphaFoodie.com, ktorá sa inšpirovala Nórskom. 

Ako na to? Postupujte podľa obrázka. Na jednu štvrtinu poukladáme kyslé uhorky (odporúčame ich dať na tenké plátky), vedľa údeného lososa na plátky, v spodnom rade bude vrstva nátierkového krémového syra a čerstvého kôpru. Tortilu poskladajte podľa videa a podávajte studenú či opečenú podľa vlastnej chute.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Reibergerová 24.03.21 15:27

MR
karma
104.00

chutné a rýchle

  • 0
Odpovedať

Martina Begalova 25.03.21 12:00

MB
karma
108.00

tak to ste mi urobili chute, ďakujem za tipy určite s deťmi vyskúšame :)

  • 0
Odpovedať

Táňa Slahučková 25.03.21 20:57

TS
karma
107.00

Tortilu kedykoľvek :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní