Registrácia Prihlásenie

S akým mužom si radšej nič nezačať? Pozor na tieto varovné signály!


Vo svojom živote žena len málokedy na prvý pokus natrafí na svojho „princa na bielom koni“, väčšinou sa k nemu prepracuje po tom, čo už prešla pár neúspešnými vzťahmi. No a v horšom prípade nachádza len takých mužov, ktorí ju dokonale znechutia od akýchkoľvek záväzkov. Práve preto sme pre tie ženy, ktoré sú ešte v štádiu hľadania svojho vyvoleného, zostavili zbierku indícií, ktoré im napovedia, že vo vzťahu ich bude čakať len zbytočné trápenie a sklamanie. A teda, že zbytočne mrhajú svojím časom. Možno je to trošku kruté konštatovanie, ale je to tak. Niekedy taktiež dokážu dlhodobé zlé vzťahy zničiť aj samotné nazeranie žien na mužov vo všeobecnosti, teda výrazne ich znechutiť a odradiť od ďalšieho fungovania s mužským pokolením. Aj preto je dobré v tomto prípade, ako sa hovorí, „odísť z kratšej cesty“.

Netreba ich hádzať do jedného vreca

Múdra žena nezovšeobecňuje a nehádže všetkých mužov do jedného vreca, rovnako ako múdry muž toto nerobí so ženami. Niekto by možno povedal, že ani kategorizovanie ľudí „do škatuliek“ nie je tým najsprávnejším riešením, preto sme sa viac zamerali nie na typy mužov nevhodných na vzťah, ale skôr na rizikové signály, ktoré vysielajú svojím rozprávaním a konaním.

Poďte sa teda pozrieť na výstražné signály, ktoré by ste na mužovi nemali prehliadnuť počas „chodenia“, pretože práve tieto môžu znamenať, že pôjde o neúspešný vzťah, ktorý vás bude stáť akurát veľa zbytočne vynaloženej energie, ilúzií, snahy, nervov a v neposlednom rade času. Veď čo keď sa medzičasom ten váš naozaj vyvolený muž stratí v diaľave?

Šokuje ťa: Neprehliadni zmeny u ženy v 30-tke: Smutná alebo veselá realita?

- Galéria
1 z 5

Dvojtvárnosť – k vám sa správa milo a k druhým je nepríjemný

Pri stretnutiach s vami je galantný, milý, ba priam by vás nosil na rukách. No ak má aj druhú stránku, resp. tvár, tak si na ňu treba posvietiť. Ak sa viac-menej správa zdvorilo a očarujúco len k vám a k ostatným zle, je to indícia, že karta sa časom otočí a bude „ako pes“ aj na vás. Všímajte si teda, ako komunikuje s čašníkom, ako sa správa za volantom, aký je jeho vzťah s rodičmi či priateľmi. Správa sa väčšina ľudí okolo neho submisívne a radšej ustúpia, i keď majú pravdu? Tak potom pozor! Môže ísť aj o agresora, ktorý vám ešte úplne neodhalil svoju pravú tvár.

Zdroj: Shutterstock®

- Anketa

STALO SA VÁM UŽ, ŽE STE PREHLIADLI ASPOŇ JEDEN ZO SPOMÍNANÝCH VAROVNÝCH SIGNÁLOV NA PARTNEROVOM SPRÁVANÍ?

Odpovedalo 22 ľudí  

Áno
82%
Nie
18%

Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 23.09.19 07:31

ĽŠ
karma
113.00

Rizikové signály, ktoré netreba nechať bez povšimnutia!

  • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Pleťová starostlivosť Dermacol: Nádielka noviniek plná aktívnych látok
Kozmetické novinky

Pleťová starostlivosť Dermacol: Nádielka noviniek plná aktívnych látok

  • 56
  • 1
  • 14.11.2019
Naturaverde Disney Baby: Nová značka detskej BIO kozmetiky vo FAnn
Kozmetické novinky

Naturaverde Disney Baby: Nová značka detskej BIO kozmetiky vo FAnn

  • 1
  • 1
  • 08.11.2019
BVLGARI MAN WOOD NEROLI: Vôňa inšpirovaná dedičstvom Bvlgari
Kozmetické novinky

BVLGARI MAN WOOD NEROLI: Vôňa inšpirovaná dedičstvom Bvlgari

  • 38
  • 2
  • 01.11.2019
TOPlist