Vyhraj 3x balíček nových produktov Payot NUE v hodnote 43 €

Vyhraj 3x balíček nových produktov Payot NUE v hodnote 43 €

Čistenie predstavuje základný pilier každej rutiny a nemalo by chýbať v každodennej starostlivosti o pleť. Bez neho nedôjde k efektívnemu fungovaniu následnej starostlivosti v podobe sér alebo krémov. Každý deň je treba z pleti umyť make-up a nečistoty. Rad NUE venuje špeciálnu pozornosť vplyvom znečistenia na pleť.

V srdci celého radu sa nachádza organická voda z kvetu pomarančovníka, ktorá pleť zjemňuje a čistí. Medzi ďalšie liečivé rastliny, ktoré sú v ňom obsiahnuté, patrí extrakt z potočnice a extrakt z kapucínky. Obe rastliny sú známe vysokým množstvom vitamínov. Všetky prípravky z radu NUE tiež obsahujú micely z prírodných zdrojov – derivované z kokosu a kukurice.

Rad cieli na dva základné ciele ošetrenia – čistenie + boj proti znečisteniu a tonizácia + okysličenie. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte balíček 2 prípravkov, ktoré vašu pleť vyčistia do hĺbky a v druhom rade ju budú tonizovať. 

  • EAU MICELLAIRE DÉMAQUILLANTE (Expresná čistiaca voda) – odstraňuje make-up a nečistoty z tváre a očí v jednom kroku.
  • BRUME TONIQUE DOUCEUR (Okysličujúce a hydratačné tonikum na tvár v spreji) – odstraňuje make-up, neutralizuje vysušujúce účinky tvrdej vody, okysličuje pleť a umožňuje jej znovu dýchať. 

Vyhrajte 3x balíček nových produktov Payot NUE v hodnote 43 €

Každým komentárom na našom webe pri Článkoch, Novinkách, Testoch, Videách a Receptoch máte väčšiu šancu vyhrať. :-)

Vždy, keď sa na našej stránke podelíte s nami a čitateľkami o svoj názor, radu alebo postreh, budete mať väčšiu šancu vyhrať. Počítajú sa všetky pridané komentáre počas trvania súťaže. POZOR, UPOZORNENIE: Ďakujeme za komentáre priamo k tejto súťaži, ale nimi sa do nej nezapájate!

Súťažíme od 3.8. do 17.8.2022

- Vyhodnotenie súťaže

Súťaž je ukončená

Gratulujeme vám:


  • 1. Katarína Šugar, Piešťany-Banka
  • 2. Simona Káčerová, Piešťany
  • 3. Andrea Hazuchová, Detva

Do súťaže sa zapojilo 433 čitateliek.
Vyžrebovaných výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

NUE

Zdroj: Redakcia


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní