VIDEOTEST: Nočné náplaste pre problematickú pleť ENVY Therapy®

VIDEOTEST: Nočné náplaste pre problematickú pleť ENVY Therapy®

Akné či bežné vyrážky sú v mnohých prípadoch chápané hlavne ako kozmetický problém. Výrazne problematická pleť pritom môže mať neraz i negatívny vplyv na sebavedomie človeka. Je pritom potrebné zmieniť, že tento problém sa ani zďaleka netýka len osôb v období puberty a mladých jedincov. Vyrážky či silnejšie akné môžu potrápiť aj dospelých. Nejde pritom zákonite o príznak nesprávnej starostlivosti o pleť či jej nedostatočného čistenia. Niekedy môže rozvoj nejakej tej vyrážky spustiť napríklad i stres, hormonálne zmeny v tele, strava či niektoré lieky, ktoré človek pravidelne užíva. A je snáď pravidlom, že nejaká tá nevzhľadná a nechcená vyrážka sa objaví v tej najnevhodnejšej chvíli, pokojne pár dní pred dôležitou udalosťou či stretnutím.

Najhoršie, čo môže človek urobiť, je snažiť sa vyrážku vytlačiť. Vôbec to nemusí totiž dopadnúť dobre, naopak, situáciu to môže poriadne zhoršiť. Zápal sa môže rozniesť, predĺži sa čas hojenia postihnutého miesta, taktiež môže dojsť k poškodeniu pokožky a po zahojení môže zostať po vyrážke neželaná spomienka v podobe fliačika či dokonca malej jazvy. Našťastie, obchodné reťazce a kozmetické značky nám ponúkajú rozličné produkty, ktoré si so šetrnou liečbou vyrážok poradia oveľa lepšie. V dnešnom videu sa pozrieme na novinku značky ENVY Therapy®, ktorá na trh priniesla Clearing Spot Patch, čo sú jednorázové náplaste pre problematickú pleť. Čo obsahujú, ako účinkujú a ako sa používajú?

Odporúčame: VIDEOTEST: Ampulky proti vypadávaniu vlasov od ENVY Therapy®

Ako pomôžu náplaste od ENVY Therapy®?

Clearing Spot Patch od ENVY Therapy® predstavujú jednorazové nočné náplaste pre problematickú pleť. Slúžia na urýchlenie hojenia a vysušenie jednotlivých podkožných vyrážok a na zamedzenie vzniku pozápalovej pigmentácie v danej oblasti. Tieto náplaste pritom využívajú technológiu nanovýbežkov, vďaka čomu pokožka hĺbkovo v príslušnej vrstve absorbuje aktívne látky. Obsahujú napríklad kyselinu salicylovú, ktorá je známym pomocníkom s problematickou pleťou. Pôsobí protizápalovo a napomáha vysušiť oblasti s aktívnym akné. Ďalšou účinnou látkou je aj nikotínamid, ktorý sa používa na zlepšenie stavu bulóznych (pľuzgierových) zápalov pokožky.

Obsiahnutý pyridoxín má zase tendenciu zmatňovať mastnú pokožku. Náplaste však využívajú aj silu prírody a obsahujú výťažky z rôznych rastlín. Výťažok zo Sophora flavescens bojuje proti zápalom bakteriálneho či virotického pôvodu a výťažok z Ginkgo biloba pôsobí antioxidačne a prispieva k ochrane pred voľnými radikálmi. Náplaste Clearing Spot Patch od ENVY Therapy® je pritom dôležité aplikovať na čistú a suchú pleť, a to najlepšie čo najskôr od vzniku vyrážky. Doba pôsobenia je 7 až 9 hodín. V našom novom videu sa už o týchto náplastiach dozviete viac. Povieme si, čo obsahujú, ako ich správne používať, akým chybám sa pri aplikácii vyhnúť, aj to, ako sa osvedčili v praxi. Želáme príjemné sledovanie!

Clearing Spot Patch a ďalšie produkty od ENVY Therapy® nájdete na www.envytherapy.com.

Pozri aj: TEST: 7 Days Intensive Antiaging Ampoules a Mezo Stamp od ENVY Therapy®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 27.10.20 06:23

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé náplaste, vďaka za videotest!

  • 0
Odpovedať

Iveta Sýkorová 09.11.20 21:02

IS
karma
-1.00

Vyborny pomocnik! S obcasnym vyskytom akne mam aj ja problem

  • 0
Odpovedať

Ivana Šurániová 11.11.20 14:52

karma
100.00

aj pomahaju?

  • 0
Odpovedať

Kamila Horňáková 12.12.20 21:33

KH
karma
-1.00

Tieto náplaste ma zaujali. Ďakujem za info :-)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 29.12.20 16:09

KS
karma
133.00

Tak tieto náplaste by som veľmi rada vyskúšala, nakoľko s mastnou a problematickou pleťou bojujem ešte vždy, aj keď som už dávno v období dospelosti.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 26.07.23 14:37

MR
karma
-1.00

su potrebné aj tieto vychytávky

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní