Registrácia Prihlásenie

VIDEO: Viackroková starostlivosť o pleť s Mary Kay

VIDEO: Viackroková starostlivosť o pleť s Mary Kay

 • 78
 • 1

Viete, prečo je dôležitá viackroková starostlivosť o pleť? Nuž, našu pleť každý deň ohrozuje veľké množstvo vonkajších vplyvov. Pleť je neustále zaťažovaná a znečisťovaná. Na to, aby bola zdravá a vyzerala pekne, sviežo a mlado, je potrebná, okrem zdravej životosprávy, i dôkladná starostlivosť, v rámci ktorej hrá rolu čistenie, hydratácia i výživa pleti. Pre dokonalú starostlivosť o pleť pritom musíme mať poruke tých správnych pomocníkov. Rozhodne nám teda nestačí len jeden. Čistiť pleť by sme si mali vždy dvakrát denne, a to ráno i večer. Len tak ju dokážeme dostatočne zbaviť nielen zvyškov mejkapu, ale hlavne všetkých nečistôt, ktoré sa na ňu počas dňa alebo noci pravidelne dostávajú.

Vďaka viackrokovej starostlivosti o pleť sa môže sen o bezchybnej pleti stať skutočnosťou. A na to, ako správne postupovať pri starostlivosti o pleť, sa pozrieme spolu so značkou Mary Kay v nasledujúcom videu. Katarína Mahríková, nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay, nám v ňom prezradí, čo s našou pleťou môžu urobiť nečistoty a ako tomu pomocou správnej starostlivosti zabrániť.

Pozri aj: Skinvigorate Sonic™: Mary Kay predstavuje sonický systém starostlivosti o pleť

Pomocníci na nezaplatenie

Ako sme spomenuli vyššie, na starostlivosť o pleť potrebujeme mať tých správnych kozmetických pomocníkov. Vo videu sme sa pozreli na novú kolekciu TimeWise® od Mary Kay, v rámci ktorej sú dostupné čistiace prípravky, nočné aj denné pleťové krémy či očný krém. Vždy je pritom možné vybrať si medzi dvomi variantmi produktov, a to pre normálnu až suchú pleť a zmiešanú až mastnú pleť. TimeWise® Age Minimize 3D™ Čistiaci gél 4v1 je multifunkčný čistiaci prípravok, ktorý napomáha odstraňovať z pleti nečistoty aj staré kožné bunky. Pleť zanecháva rozžiarenú a pripravenú na ďalší krok v starostlivosti. Pre dennú hydratáciu je možné voliť medzi produktami TimeWise® Age Minimize 3D™ Denný krém a TimeWise® Age Minimize 3D™ Denný krém s SPF 30.

Denný krém je ideálne na noc vymeniť za ten nočný. TimeWise® Age Minimize 3D™ Nočný krém pleti dodáva antioxidanty a podporuje jej regeneráciu počas spánku. Zabudnúť však nakoniec nemôžeme ani na starostlivosť o očné okolie. Pokožka je v tejto oblasti skutočne jemná a citlivá a zaslúži si extra pozornosť. Tú jej dožičí TimeWise® Age Minimize 3D™ Očný krém, ktorý hydratuje a rozjasňuje oblasť okolo očí a navyše potláča viditeľné známky starnutia i únavy. Taktiež je účinný v boji proti vačkom či kruhom pod očami aj vráskam. Týchto pár kozmetických pomocníkov tak zabezpečí pleti dôkladnú očistu a potrebnú starostlivosť. A správna starostlivosť je predsa alfou a omegou krásnej pleti, po ktorej dozaista túži každá z nás.

Odporúčame: VIDEOTUTORIÁL: Ako na rýchle päťminútové líčenie len s piatimi produktmi?


 • 78
 • 1
Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 15.10.19 06:38

ĽŠ
karma
105.00

Skvelé, inšpiratívne a poučné video!

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Oplatí sa vyskúšať prírodné oleje? Na čo sú vôbec dobré?
Tvár

Oplatí sa vyskúšať prírodné oleje? Na čo sú vôbec dobré?

 • 152
 • 1
 • 21.02.2020
Teaology HAPPY SKIN ALL-IN-ONE BEAUTY BALM - s infúziou modrého čaju
Kozmetické novinky

Teaology HAPPY SKIN ALL-IN-ONE BEAUTY BALM - s infúziou modrého čaju

 • 33
 • 0
 • 15.03.2020
Naj Oleari Space Attraction: Kolekcia inšpirovaná vesmírnym priestorom
Kozmetické novinky

Naj Oleari Space Attraction: Kolekcia inšpirovaná vesmírnym priestorom

 • 34
 • 1
 • 17.03.2020
TOPlist