Registrácia Prihlásenie

Ako na dokonalú pleť? Vymeň slová za dôkazy s klinikou ENVY!


Stretli ste už ženu, ktorá by bola sama so sebou spokojná bez akýchkoľvek výhrad? Je celkom bežné, že každú z nás občas trápia kilá navyše či zlá kvalita vlasov alebo sme len nespokojné s tým, čo nám nadelila matka príroda. No niektoré z nás zvádzajú denne oveľa závažnejší boj a to so svojou pleťou.

Naša tvár je našou vizitkou. Je to prvá „vec“, ktorú si ľudia pri stretnutí s nami všimnú a taktiež jediná, ktorú pred svetom nedokážeme skryť. Preto neexistuje väčší pocit bezbrannosti, ako keď vyskúšate naozaj všetky alternatívy a produkty, no nič nepomáha.

Zaujme ťa: Vytláčanie vyrážok: Prečo sa ihneď zbaviť tohto zlozvyku?

Envy Therapy

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: facebook.com/envytherapy/

Pleť ako dôkaz

Či už sa trápite s problematickou a rýchlo sa mastiacou pleťou alebo, naopak, suchou a citlivou, určite dobre viete, aké náročné je nájsť vyhovujúce produkty, ktoré v boji pomôžu. Krása je skrátka hotová veda a klinika estetickej medicíny ENVY toto tvrdenie vzala naozaj doslovne.

A preto sa, v spolupráci s neziskovou organizáciou ECRIN, pod záštitou Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, rozhodla realizovať 90-dňovú štúdiu „Pleť ako dôkaz”, v ktorej vymení slová za dôkazy. Prostredníctvom nej chce klinika ENVY skúmať a prezentovať účinky svojho 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť na skutočných ľuďoch v reálnom čase a zapojiť sa do nej môžete aj vy.

Do štúdie sa môžu na webe www.pletakodokaz.sk prihlásiť až do 31. októbra všetky ženy aj muži nad 18 rokov, s rôznymi problémami a typom pleti. Zo všetkých registrovaných sa vyberú adepti, ktorí si na vlastnej koži vyskúšajú produkty ENVY Therapy® na 3 mesiace zadarmo.

Súčasne budú mať príležitosť navštíviť aj ENVY Therapy® kozmetické ošetrenia či ENVY Therapy® mezoterapie. A to stále nie je všetko, pretože súčasťou štúdie je aj výhra celoročnej starostlivosti na klinikách ENVY v hodnote 1000 € pre účastníkov, ktorí dosiahnu vo svojej kategórii typu pleti najlepšie výsledky. Cesta za dokonalou pleťou nemusí byť vôbec taká náročná, ak si vyberiete, s kým po nej budete kráčať.

Pozri aj: Pleť ako dôkaz s ENVY: Vyhraj celoročnú starostlivosť na klinikách

Viac informácií nájdete na sociálnych sieťach facebook/instagram a na webovej stránke envytherapy.com.


Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 24.10.18 21:01

ĽŠ
karma
110.00

Zaujímavá a lákavá štúdia.

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Vieš, aké sú príznaky syndrómu vyhorenia? Takto mu v práci predídeš!
Zdravie

Vieš, aké sú príznaky syndrómu vyhorenia? Takto mu v práci predídeš!

  • 86
  • 1
  • 10.09.2019
Zdravie podľa ročného obdobia: Nevídané, ako dátum narodenia ovplyvňuje celý tvoj život!
Inšpirácie

Zdravie podľa ročného obdobia: Nevídané, ako dátum narodenia ovplyvňuje celý tvoj život!

  • 119
  • 4
  • 22.07.2019
Ako vyčistiť rýchlovarnú kanvicu za pár minút? 3 najúčinnejšie tipy overené skúsenosťami
Domácnosť

Ako vyčistiť rýchlovarnú kanvicu za pár minút? 3 najúčinnejšie tipy overené skúsenosťami

  • 42
  • 3
  • 13.08.2019
TOPlist