Vychutnaj si letný ostrov St. Martins kúsok za hranicami!

Vychutnaj si letný ostrov St. Martins kúsok za hranicami!

Objavte letný ostrov „Summer Island”, opäť od 1. mája, ležiaci priamo na jazere na kúpanie s krištáľovo čistou vodou, najlepšou kvalitou vody a veľkou lúkou na ležanie. Vďaka južnej polohe si môžete hneď teraz plnými dúškami vychutnávať slniečko. Oddýchnite si na ležadle v tieni a osviežte sa pri plážovom Beach Bare, kde na vás čakajú chladené, ovocné nápoje a regionálne špecialitky. Ale užívajte si najmä nekonečný pohľad do prírody Národného parku Neusiedlersee-Seewinkel a zakončite váš deň v St. Martins v plážovom bare počas teplých letných večerov.

Je miestom stretávky milovníkov prírody a slnka, relaxačnou zónou pre priaznivcov fitnessu a vodných športov. Je východiskovým bodom pre dobrodružné poznávacie cesty do sveta rastlín a zvierat v regióne, miestom športu pre tých, čo sú závislí od pohybu a ktorí chcú vyskúšať aj nové, nezvyčajné druhy športov, ako napríklad Aquajogging a Stand up Paddling alebo Aqua Boxing. V neposlednom rade je miestom pre priateľov hudobných a kulinárskych pôžitkov pri plážovom bare a v „Chill Out Lounge“, ktorý pozýva svojím pohodlným sedením k relaxu a oddychu.

Odporúčame: Historické pamiatky na Slovensku: Tieto miesta musíš navštíviť!

wellness Rakúsko

Zdroj: Shutterstock®

Jedinečná kombinácia idylického prírodného jazera, vhodného na kúpanie, a exkluzívnej kúpeľnej ponuky, termálnych bazénov so sladkou aj slanou vodou, vytvorila zo St. Martins Therme & Lodge jedinečné útočisko, kde dovolenka kvôli zlému počasiu zaručene nebude pokazená. Pretože, keď si aj slnko niekedy dá prestávku a počasiu panujú dažďové oblaky, vtedy sa hostia môžu utiahnuť do termálneho a saunového sveta a vychutnávať si rozsiahlu ponuku wellnessových a športových aktivít.

Bude sa ti páčiť: Čičmany ako slovenský unikát: Prečo ich treba vidieť?

sauna Rakúsko

Zdroj: Shutterstock®

Highlights na letnom ostrove Summer Island – exkluzívne priestory

V oddelenom exkluzívnom priestore na najvyššom poschodí v átriu termálnych kúpeľov St. Martins Therme a taktiež na letnom ostrove Summer Island, každoročne od mája do septembra, si vychutnáte skvelý deň v termálnych kúpeľoch s voľným vstupom do saunového sveta, ako aj do novej exkluzívnej sauny priamo na jazere. K dispozícii je vám zarezervované pohodlné ležadlo pod baldachýnom, s lampou na čítanie a odkladacím priestorom, ako aj jedinečný výhľad z exkluzívnej Sunset terasy.

Na celú dĺžku pobytu vám požičiame aj štýlový plážový košík s uterákmi, županom a sandálkami. O rozmaznávanie sa postará skvelá obsluha priamo pri vašom ležadle, u ktorej si môžete pohodlne objednať nápoje a kulinárske pôžitky. Tak za jeden deň zažijete, aký oddychový účinok vie mať výnimočná atmosféra s luxusným flairom na vašu dušu.

Pozri aj: Waikiki: Inšpiruj sa slovenskou tanečnicou a dopraj si trochu exotiky

kúpanie Rakúsko

Zdroj: Shutterstock®

Galérie St. Martins na letnom ostrove Summer Island

Samostatný oddelený priestor so špeciálnymi ležadlami a vlastným prístupom do jazera vás pozývajú k exkluzívnemu oddychu a relaxu. 

Denná dovolenka na letnom ostrove Summer Island sa tak razom môže zmeniť na vytúženú oázu oddychu. Voda, pokoj, wellness, a to všetko vrátane exkluzívnej obsluhy.  Samostatný oddelený priestor so špeciálnymi ležadlami vás doslova láka k exkluzívnemu oddychu a relaxu. Okrem toho na vás čaká náš Butler, ktorý sa v exkluzívnych priestoroch aj na letnom ostrove Summer Island denne postará o vaše osobné pohodlie.

A viete, akú zaujímavosť ešte St. Martins ponúka? Skvelú webkameru na sledovanie počasia, aby si hostia tesne pred odchodom mohli pozrieť aktuálne počasie. 

kúpele St. Martins

Zdroj: Shutterstock®

Športový program alebo aktívny oddych na ostrove

Letný ostrov „Summer Island” je oveľa viac, než len lúka na ležanie pri krištáľovo čistej vode v jazere. Je miestom stretávky milovníkov prírody a slnka, relaxačnou zónou pre priaznivcov fitnessu a vodných športov, východiskovým bodom pre dobrodružné poznávacie cesty do sveta rastlín a zvierat v regióne, miestom športu pre tých, čo sú závislí od pohybu a ktorí chcú vyskúšať aj nové, nezvyčajné druhy športov, ako napríklad Aquajogging v jazere, SUP -  Stand Up Paddling na jazere, vodná gymnastika a joga a v neposlednom rade miestom pre priateľov hudobných a kulinárskych pôžitkov pri plážovom bare a v „Chill Out Lounge“, ktorý pozýva svojím pohodlným sedením k relaxu a oddychu.

V tejto časti sú naši hostia rozmaznávaní koktejlami, Long Drinkami, ale aj nealkoholickými nápojmi. Taktiež ponúkame našim hosťom aj kulinárske pochúťky z regiónu, akými sú napríklad aj sezónne grilované špeciality. Tieň nachádzajú hostia pod veľkými, trstinou prikrytými slnečníkmi, ktoré sú k dispozícii popri klasických slnečníkoch.

Odporúčame: Prečo navštíviť Budapešť? Jej čaru podľahla aj Dominika Cibulková

výlet Rakúsko

Zdroj: Shutterstock®

kam do Rakúska

Zdroj: Shutterstock®

safari Rakúsko

Zdroj: Shutterstock®

Klub objavovateľov pre deti v stane – letné dobrodružstvo na ostrove

Je jedno, či ide o aktivity vo vnútri alebo vonku, v St. Martins Therme & Lodge stojí vždy na prvom mieste zážitok z prírody, pričom hosť sa automaticky stáva objavovateľom. Špeciálne pre mladých hostí ponúka St. Martins vlastný Klub objavovateľov pre deti, ktorý sa aj toto leto „presťahuje“ so svojím stanom na letný ostrov. Tu deti hravou formou zisťujú, čo sa dá naučiť od prírody. Samozrejme, že je pri stavaní malých trstinových lodiek, pri pozorovaní hmyzu, pri stavaní hniezd, pri mikroskopovaní a bádaní alebo pri chytaní hmyzu, vždy postarané o zábavu.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

18 komentárov

Ľubica Šťastná 19.06.18 07:59

ĽŠ
karma
100.00

Lákavý ostrov!

 • 1
Odpovedať

Martina Zahoranová 19.06.18 09:05

MZ
karma
92.00

krásne , zaujímavé miesto ... rada by som sa tam niekedy pozrela

 • 1
Odpovedať

Martina Varhaníková 19.06.18 11:45

karma
110.00

Vyzerá to krásne..mohol by ma tam niekto pozvať. :O)

 • 1
Odpovedať

Ľudka Uličná 19.06.18 16:42

ĽU
karma
100.00

pekný lákavy krásny zaujímavy ostrov a okolie

 • 1
Odpovedať

Marianna Rajniaková 20.06.18 10:11

MR
karma
109.00

je tam krásne.. už nech je leto

 • 1
Odpovedať

Soňa Krátka 20.06.18 11:05

SK
karma
114.00

to by bola dovolenka...

 • 1
Odpovedať

Mária Chromíková 20.06.18 11:06

MC
karma
109.00

Určite krásne miesto na dovolenku ,kde všetko funguje.Rada by som spoznala.

 • 1
Odpovedať

Katarína Gašová 20.06.18 13:03

karma
91.00

WOW, vyzerá to tam fakt super :)

 • 1
Odpovedať

Lenka Čajová 20.06.18 14:43

karma
97.00

vyzerá to byť veľmi pekné miesto ďakujem za tip na letný prázdninový výlet :)

 • 1
Odpovedať

Helena Zobková Šimurdová 20.06.18 19:30

HZŠ
karma
102.00

Aj denná dovolenka na tomto letnom ostrove Summer Island je veľmi lákavá.

 • 1
Odpovedať

Tomáš Holubík 22.06.18 08:48

TH
karma
-1.00

Pekný a inšpirujúci článok, St. Martins ma láka už dlho :-)

 • 1
Odpovedať

Soňa Krátka 23.06.18 16:52

SK
karma
114.00

vyzerá neskutočne ....SUPER!

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 26.06.18 18:56

JK
karma
100.00

Hneď by som išla len nechodím na dovolenku

 • 0
Odpovedať

Peter Maňák 27.06.18 23:45

PM
karma
107.00

Wow, tak toto vyzerá úplne super, asi zasadne rodinná rada :)

 • 0
Odpovedať

Táňa Slahučková 18.08.18 05:04

TS
karma
107.00

Toto ma láka, snáď sa raz podarí pozrieť sa tam :)

 • 0
Odpovedať

Ján Komada 21.11.18 13:55

JK
karma
103.00

vyzerá to lákavo hned by som išiel

 • 0
Odpovedať

Dana Hanusková 30.07.20 11:57

DH
karma
-1.00

Čím to je že Rakúsko, Maďarsko...... to vedia robiť akosi lepšie? Máme krásnu prírodu, liečivé pramene, aj tak nám to ide horšie. A tak mnohí hľadáme oddych a zážitky v zahraničí.

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 14.02.21 04:49

KS
karma
133.00

Ešte som o tom nepočula, ale vyzerá to veľmi zaujímavo, oceňujem ten nápad, aj keď si myslím že najlacnejšie to teda nebude a rovnako ma možno vyjde aj dovolenka v Chorvátsku :-)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní