Chceš byť zdravá zvonka aj zvnútra? SIMPLY SKIN ti pomôže!

starostlivosť o pleť

Dve jednoduché slová. SIMPLY SKIN. Práve naša koža je totiž to najcennejšie, čo máme, hoci ju mnohí z nás považujú za samozrejmosť. Je jedinečná a výnimočná tak, ako naše „ja”. 

 

Myšlienka priniesť ľuďom inováciu, výnimočnú starostlivosť a bezkonkurenčný zákaznícky servis sa tento rok stala skutočnosťou. Simply Skin chápe, aké je dôležité starať sa o pokožku nášho tela, dodávať jej potrebné látky, hýčkať ju a rozmaznávať. Produkty vyvinuté odborníkmi, obsahujúce inovatívne aktívne zložky, vyživujúce minerály a profesionálne technológie prinesú vášmu telu zaručený recept na zdravie a krásu. 

 

Každý stav nášho tela sa dá hravo vyriešiť. Stačí, ak si uvedomíme, ako sa o telo staráme, sústredíme sa nielen na kozmetické prípravky, ale aj na našu životosprávu a výsledky sa dostavia behom chvíle. Simply Skin ponúka riešenie pre širokú škálu problémov, typov a stavov pleti a tela samotného. Ich tím je vždy ochotný pomôcť s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa zdravia, produktov, či nákupu.

 

A viete čo je ich hlavným cieľom? Možno to bude znieť ako klišé, no už počas stretnutia s majiteľkou som vedela, že sa prostredníctvom svojej práce snaží zlepšiť životy ľudí a vyčarovať im úsmev na tvári. Pretože až keď prinášame radosť do života iným, robíme tú najkrajšiu vec na svete.

 

Odporúčame: Ako zistíš, že používaš nesprávny krém na tvár? Toto ťa prekvapí!

Všetko na jednom mieste

Simply Skin chápe, že potrebujeme viac ako len dobrý produkt na to, aby sme dosiahli požadované výsledky. Kozmetických výrobkov je totiž na trhu už toľko, že sa v tom častokrát poriadne strácame. Práve ich posolstvo a fakt, že svoju prácu robia srdcom, ich odlišuje od ostatných. Jednoducho chcú robiť veci správne. Práve preto u nich nenájdete plejádu značiek. Simply Skin poctivo vyberá, čo svojim zákazníkom odporúči.

 

V ich e-shope sa preto môžete stretnúť so značkami ako napríklad Sesderma, značku vyznačujúcu sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 25 rokov. Podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

 

Odporúčame: Nový trend instagramu - ženy ukazujú silu makeupu!

BUDE ŤA ZAUJÍMAŤ:

Bohatstvo Mŕtveho mora na dosah

Pre milovníkov produktov Mŕtveho mora máme dobrú správu. Vďaka Simply Skin si môžete dopriať jedinečné prípravky série Aqua Mineral, ktoré sú založené na pokladoch Mŕtveho mora. Prastará soľ, minerálne látky a voda z Mŕtveho mora sú populárne najmä kvôli svojim mimoriadne účinným a blahodarným vlastnostiam v oblasti krásy aj celkového zdravia a v kombinácii s inovatívnou patentovanou technológiou revolučným spôsobom menia tradičné postupy starostlivosti o pleť, zvyšujú jej prirodzený potenciál a obnovujú mladistvý a žiarivý jas pokožky. 

 

Prípravky Aqua Mineral kombinujú vzácne prírodné komponenty s najnovšími špičkovými technológiami a pôsobia ako výnimočne účinné regulátory, ktoré spomaľujú prirodzený proces starnutia pokožky. Všetky prísady starostlivo vyberáme z najlepších zdrojov po celom svete a zaručujeme najvyššiu možnú kvalitu všetkých našich produktov. Sme pyšní na náš výrobný proces, ktorý od momentu výberu prvej ingrediencie až po okamih, keď otvoríte a použijete náš produkt, podlieha nepretržitej kontrole kvality. Preto sú všetci naši zákazníci mimoriadne spokojní s každou kvapkou produktov Aqua Mineral. Prípravky Aqua Mineral zaujímajú popredné miesto v kozmetickom priemysle, kombinujú špičkové ingrediencie s inovatívnym výskumom a pomáhajú neustále vzdorovať pôsobeniu času.

 

Pozri aj: Za vrásky na krku môžu aj mobily: Poradíme ti, ako sa ich zbaviť!

Zuby ako perličky

Môžeme mať akokoľvek krásnu, hladkú a rozžiarenú pleť, no ak ľudí „oslníme" zanedbaným chrupom, prvý dojem bude stratený. A práve starostlivosť o náš chrup býva častokrát veľmi zanedbávaná. Predstavte si, koľko jedla dáme počas dňa do úst, koľko sladkostí zjeme, koľko kávy vypijeme a v neposlednom rade, koľko cigariet niektorí z nás vyfajčia.

 

To všetko nesmierne negatívne pôsobí na naše zuby a ničí náš úsmev. Bieliaca zubná pasta, ktorá čistí a bieli zuby bezpečne a účinne pomocou mikro-penivého zloženia nám môže pomôcť. Pomocou inovatívneho okysličovacieho systému by sme mali dosiahnuť lepšie výsledky, než s akoukoľvek inou zubnou pastou s bieliacim účinkom. Bieliaca zubná pasta Beaming White pomáha aj predlžovať účinok bielenia po profesionálnom alebo domácom bielení.

 

Bude sa ti páčiť: Existuje recept na šťastie? Byť šťastnou je ľahšie než si myslíš.

BUDE ŤA ZAUJÍMAŤ:

Bylinky pre zdravšie telo

Dosť však bolo informácií o vonkajšej kráse. Bez zdravia by sme tak či tak boli ničím. Bez zdravého tela by sme si nemohli užívať krásy života, ktoré sa nám núkajú. Nezabudnite, že práve zdravie je to najcennejšie, čo nám bolo dané a mali by sme si ho patrične vážiť. Hon za prácou, peniazmi a úspechom nie je všetko. Práve zhon nás častokrát dokáže zlomiť a pripútať k posteli na niekoľko týždňov. 

 

Nef de Santé, a.s. je česká spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába potravinové doplnky, obsahujúce tie najkvalitnejšie prírodné suroviny. Značka Nef de Santé sleduje najmodernejšie trendy v oblasti doplnkov stravy s dôrazom na bylinné preparáty s vysokým fyziologickým účinkom. Doprajte svojmu telu potrebné látky, venujte mu svoju pozornosť a úctu a cesta životom bude pre vás určite krajšia a dlhšia. :)

 

Všetky spomínané produkty nájdete na www.simplyskin.sk

 

Pozri aj: Vaječné bielko: Čo všetko dokáže? Jeho vlastnosti si zamiluješ!


Čo čítajú ostatní na KAMzaKRÁSOU.sk

 
Prečo používať denný a nočný krém namiesto jedného univerzálneho?
Zdvojnásob účinky vody - tieto recepty určite nepoznáš!
Ako sa prebudiť krásna každé ráno? Vieme ako na to - prekvap svojho milovaného!
Ovplyvňuje farba očí naše zdravie? Budeš sa diviť!
Čistý kolagén: Naozaj nám skrášli pleť a zbaví nás vrások?
Vaječné bielko: Čo všetko dokáže? Jeho vlastnosti si zamiluješ!
Squiggle Lips: Čo myslíš, bizarný trend alebo niečo fascinujúce?
Ako sa vyznať v kozmetike? Čo znamenajú skratky BB, CC, DD, PP a EE
Namiešaj si účinný elixír krásy! Okrem spánku ti pomôžu aj iné triky!
Ako zistíš, že používaš nesprávny krém na tvár? Toto ťa prekvapí!
Moringa olej: Kozmetická legenda, ktorá má podmanivé vlastnosti
Greenery farba roka 2017: Zelená má tento rok zelenú
Rosacea: Nepríjemné ochorenie, ktoré si ľahko pomýliš s akné!
Cystické akné: Vyskúšaj netradičné ingrediencie, s ktorými ho porazíš!
Za vrásky na krku môžu aj mobily: Poradíme ti, ako sa ich zbaviť!
Zdvojnásob účinky vody - tieto recepty určite nepoznáš!
Regenerácia, energia a okysličenie pleti v jednom kroku. Ako na to?
Ako zistíš, že používaš nesprávny krém na tvár? Toto ťa prekvapí!
Máš mastné očné viečka, na ktorých nič nedrží? Vyskúšaj toto!
Vieš, ktoré základné štetce potrebuješ na líčenie? Určite tieto!
Recept na domáci krém na vrásky
Ovplyvňuje farba očí naše zdravie? Budeš sa diviť!
Glitrovaný jazyk: Najšialenejší beauty trend, aký tu kedy bol!
Regenerácia, energia a okysličenie pleti v jednom kroku. Ako na to?
Namiešaj si účinný elixír krásy! Okrem spánku ti pomôžu aj iné triky!
 

4 komentáre

, ak chcete vložiť komentár. V prípade, že nemáte ešte konto na KAMzaKRÁSOU.sk, môžete si ho zdarma vytvoriť.06.12.17 14:26 | Martina Varhaníková | karma: 90
Je pravda, že stres je veľkým neprajníkom tela a dokáže sa pekne podpísať na zdravotných problémoch, aj aj na vzhľade. Ovocné šťavy sú super, hlavne ak sú 100% a bez konzervantov. Bylinky tak isto dávajú telu svoje plus a aj kvalitná kozmetika. Niet nad to, ak to nájdeme na jednom mieste. :D Vďaka.

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


11.12.17 10:23 | Soňa Krátka | karma: 100
hneď si idem prečítať

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


12.12.17 20:18 | Vlasta Tóthová | karma: neurčená
Vyzerá to fajn

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


14.12.17 10:59 | Mária Frnová | karma: 100
zdravie a krása spolu bezpochybne súvisia

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus
Najčítanejšie na KAMzaKRÁSOU.sk

Spôsoby, ako sa zbaviť nechtovej mykózy: Jednoduché a účinné!

10.12.2017 KRÁSA
Spôsoby, ako sa zbaviť nechtovej mykózy: Jednoduché a účinné!

Nechtová mykóza, inak aj onychomykóza je plesňová infekcia, ktorá postihuje najčastejšie naše nechty na nohách. Okrem toho, že vôbec nie je estetická, asi ako žiadna choroba...

Chyby pri konzumovaní brokolice - čomu sa vyhnúť? Ostaneš prekvapená!

19.11.2017 LIFESTYLE
Chyby pri konzumovaní brokolice - čomu sa vyhnúť? Ostaneš prekvapená!

Možno ste nevedeli, no tým, ako celé roky odmietate brokolicu (samozrejme nie úplne každý) sa ochudobňujete o úžasnú zeleninu, ktorá obsahuje množstvo potrebných látok pre telo...

Ako umyť okná rýchlo a bez šmúh? Na noviny určite zabudni!

19.11.2017 LIFESTYLE
Ako umyť okná rýchlo a bez šmúh? Na noviny určite zabudni!

Umývanie okien je zdĺhavou prácou, do ktorej sa väčšina z nás nechce púšťať. V období sviatkov však nemáme na výber. Príde k nám na návštevu svokra či mama...

Stavba domu, ktorú zvládneš len za pár hodín? Nie, nie je to sen!

28.11.2017 LIFESTYLE
Stavba domu, ktorú zvládneš len za pár hodín? Nie, nie je to sen!

V čase, kedy sa realitný trh potýka s neustálym nárastom cien nehnuteľností prišli taliani s pomerne zaujímavou novinkou. Vytvorili alternatívu, ktorá sa odlišuje od klasických predstáv o bývaní...

Mrazené potraviny: Áno či nie? Aká je skutočná pravda?

07.12.2017 LIFESTYLE
Mrazené potraviny: Áno či nie? Aká je skutočná pravda?

Mrazené potraviny sú v dnešnej uponáhľanej dobe stále viac používané.  Veľa ľudí si však od nich udržiava odstup.   Tvrdia, že ich v žiadnom prípade nemôžeme porovnávať s čerstvými a nikdy sa im kva...

Vyhni sa im veľkým oblúkom: 4 nebezpečné toxíny pre telo

14.12.2017 LIFESTYLE
Vyhni sa im veľkým oblúkom: 4 nebezpečné toxíny pre telo

Všetci dobre vieme, že v potravinách, ktoré kupuje v bežných supermarketoch sa nachádzajú látky nie príliš prospešné pre ľudský organizmus. Potravinových káuz pribúda, a naopak...

5 chýb, ktoré ťa stoja majland: Návod, ako kúriť šetrnejšie!

12.12.2017 LIFESTYLE
5 chýb, ktoré ťa stoja majland: Návod, ako kúriť šetrnejšie!

Vonku mrzne a sneží a naše radiátory sú zasa po dlhom období v plnom nasadení. Účty za vykurovanie domácnosti sa však môžu pri zúčtovaniach šplhať až do astronomických výšok...

Ako vyčistiť hrnce, panvice, či plechy? Skús tento neuveriteľný trik!

18.12.2017 LIFESTYLE
Ako vyčistiť hrnce, panvice, či plechy? Skús tento neuveriteľný trik!

Všetky to veľmi dobre poznáme. Teda hlavne gazdinky, ktoré takmer každý deň vyvárajú trojchodové pokrmy pre svojich stále hladných členov rodiny. Občas sa niečo pripáli...

Najtoxickejšie potraviny: Ktoré medzi ne patria? Ostaneš prekvapená!

21.11.2017 LIFESTYLE
Najtoxickejšie potraviny: Ktoré medzi ne patria? Ostaneš prekvapená!

Naše telo každý deň absorbuje tisíce toxínov, ktoré sa nachádzajú v bežných potravinách. Dokonca vás prekvapí, že najviac toxínov sa nachádza v potravinách, ktoré konzumujeme každý deň...

Ako uskladniť chlieb, aby vydržal dlhšie čerstvý? Ostaneš prekvapená!

04.12.2017 LIFESTYLE
Ako uskladniť chlieb, aby vydržal dlhšie čerstvý? Ostaneš prekvapená!

Čerstvý, ešte rozvoniavajúci chlebík, prinesený priamo z pekárne, ktorý praská hneď pri prvom zahryznutí. Lahodné, že?   Avšak, stáva sa aj vám, že vám chlieb v domácnosti dlho nevydrží? Niekedy...

Život s dieťaťom: Pohroma alebo úžasná idylka? Toto ťa rozhodne pobaví!

20.11.2017 LIFESTYLE
Život s dieťaťom: Pohroma alebo úžasná idylka? Toto ťa rozhodne pobaví!

Po príchode nového človiečika na svet každú matku zaplavia pocity radosti, eufórie. Na druhej strane ju tiež zaplavia pocity vyčerpanosti a strachu...

Vodný kameň v sprche: Ako ho odstrániť? Neuveríš, ale s týmto!

27.11.2017 LIFESTYLE
Vodný kameň v sprche: Ako ho odstrániť? Neuveríš, ale s týmto!

Každá domácnosť je iná. A to platí aj o kúpeľni. Všetci si ju zariaďujeme podľa svojho vkusu, ale tiež aj podľa toho, aké máme možnosti. V prípade, že máte veľkú kúpeľňu, tak nepochybujem o tom...

Máš plastové okná? Tak v tom prípade, toto musíš vedieť!

09.12.2017 LIFESTYLE
Máš plastové okná? Tak v tom prípade, toto musíš vedieť!

Väčšina domácností už má plastové okná. Pracovníci firmy vám perfektne nasadia všetky okná, no málokedy vám už povedia podstatné veci o údržbe.   Ako často je potrebne mazať kovové časti okien...

Ako skladovať cibuľu a cesnak? Toto by ti asi nenapadlo!

28.11.2017 LIFESTYLE
Ako skladovať cibuľu a cesnak? Toto by ti asi nenapadlo!

Možno to poznáte aj vy - vybrali ste zo zeme všetku svoju úrodu v nádeji, že ju budete konzumovať a využívať vo svojich pokrmoch minimálne celú zimu. Avšak...

Najrýchlejší spôsob šúpania zemiakov? To musíš vidieť!

03.12.2017 LIFESTYLE
Najrýchlejší spôsob šúpania zemiakov? To musíš vidieť!

Obdobie vianoc sa blíži, ako aj príprava tradičného zemiakového šalátu. Na jeho prípravu je potrebné ošúpať väčšie množstvo zemiakov. Niekedy je to skutočne otrava, ale my vám ukážeme trik...

Ako sa zbaviť bradavíc? O tomto si ešte nepočula!

16.12.2017 LIFESTYLE
Ako sa zbaviť bradavíc? O tomto si ešte nepočula!

Veľa z nás si tým už prešlo. Bradavice na pätách či rukách, patria medzi našich nepríjemných spoločníkov. Hovorí sa, že keď raz bradavice dostaneme, už sa ich nikdy nezbavíme...

.

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY


  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  TOPlist 0s