Registrácia Prihlásenie

Horoskop na rok 2017 – znamenie Vodnár

 • 02.01.2017
 • Silvia Karasová

Aj vy patríte k tým znameniam, ktoré sa na rok 2017 úprimne tešia. Možno už niekde v podvedomí cítite, že nový rok vám prinesie nové šance aj možnosti. S vervou sa pustíte do práce, snažte sa aby vám ten elán vydržal čo najdlhšie. Aj vo vašom prípade bude totiž rok 2017 o mnohých prekvapeniach, nanešťastie nie vždy pôjde o pozitívne správy. Nový rok mnohým z vás prinesie zmeny v práci, dupľom, keď podnikáte, alebo sa o to aspoň snažíte.

Láska sa vám však v novom roku bude akosi vyhýbať. Nezúfajte ale, aj jej čas nakoniec príde.

Čo mať v roku 2017 vždy pri sebe?

Ak sa cítite osamelo, v roku 2017 sa snažte pri sebe nosiť niektorý z kamienkov, ktoré sú najmä o láske. Taký ruženín vám môže napomôcť k tomu, aby ste stretli vo svojom živote niekoho aspoň na okamih. Do kabelky si pribaľte aj zoznam svojich novoročných predsavzatí – to preto, aby ste nezabudli na to, čo všetko chcete v tomto roku dosiahnuť. Nebuďte na seba príliš tvrdé, ale ani mäkké. Pozrite sa na svoje sny a túžby bez ružových okuliarov a snažte sa vybrať tie, ktoré budete naozaj vedieť prevteliť do reality.

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre zemské a vzdušné znamenia?

Horoskop na rok 2017 - znamenie Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti lásky, rodiny a vzťahov?

Mnohé z vás budú v novom roku stagnovať na jednom mieste. Tie, ktoré vo vzťahu, od ktorých očakávajú akýsi posun, sa tým budú dosť utápať. Vaše predstavy boli skôr o bielych šatách, prsteni  kameňom, či malom kričiacom batôžteku. Život to však zariadil aktuálne tak, že vaša polovička sa k činu nemá, a vy nemáte dostatok síl to zmeniť. Ak sa do takýchto vzťahov pripletú ešte ďalšie nezhody, okolo jari sa pripravte na vášnivú hádku, ktorá pokojne môže vyústiť až rozchodu.

O niečo stabilnejšie budú vzťahy, kde už nejaký ten potomok je. Ani vy sa však nevyhnete nezhodám, obvykle založeným na obyčajných banalitách. Skutočná príčina je však kdesi ďalej v minulosti a vy sa teraz musíte zahrať na detektíva a vypátrať ju. Slobodné dámy by sa mali viac sústrediť na prácu a vzdelanie. Vtedy, keď sa prestanú zaoberať intenzívnym zháňaním partnera, ich môže osud nečakane prekvapiť. 

Odporúčame prečítať: Čo o nás hovorí farba očí?

Horoskop na rok 2017 - znamenie Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti práce a financií?

O niečo priaznivejší bude k vám nový rok po pracovnej stránke. Ani vy však nesmiete zaháľať a prespať svoje príležitosti. Najmä leto bude o investíciách, dobre si preto premyslite každú jednu väčšiu kúpu.

Na jar vás podržia vaši blízki, zastihne vás totiž menšia kríza spojená s peniazmi, ale tiež zdravím. Ani úvod roka nebude veľmi vydarený, pozor na roztržitosť a radšej si po sebe veci prekontrolujte aj viackrát, inak môže vzniknúť problém, ktorý budete hasiť ešte dlho. 


Návrat hore
Autor článku

2 komentáre

Soňa Krátka 01.01.17 13:10

SK
karma
92.00

...skrátka, sú tu horoskopy pre nás všetkých, treba si zapamätať hlavne to dobré

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:55

MZ
karma
-1.00

Hlavne, nech sa darí :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Svadobný kočiar: Na čo myslieť pri jeho objednávaní
Rady a inšpirácie

Svadobný kočiar: Na čo myslieť pri jeho objednávaní

 • 32
 • 0
 • 04.07.2019
Svadba na pieskovej pláži: Ako na to? A na čo si dať pozor?
Rady a inšpirácie

Svadba na pieskovej pláži: Ako na to? A na čo si dať pozor?

 • 30
 • 0
 • 30.05.2019
Svadobný účes z krátkych vlasov: Elegancia v skratke
Svadobné účesy

Svadobný účes z krátkych vlasov: Elegancia v skratke

 • 111
 • 3
 • 20.06.2019
TOPlist