Chystáte svadbu? Aký dátum si vybrať?

Chystáte svadbu? Aký dátum si vybrať?
  • 11.02.2017
  • Silvia Karasová

O sile numerológie sa už kde to a čo to popísalo. Či už patríte medzi fanúšičky čísel, alebo aj nie. Jedno im nemožno uprieť -  a to akúsi charizmu. Snáď každá z nás má nejaké to svoje obľúbené číslo. Či už sa nám spája s prvou pusou, šťastným dňom, alebo dátumom nášho narodenia. Podobne s číslami pracuje aj numerológia, ktorá nám vďaka jednoduchých výpočtom dokáže určiť naše osobnostné čísla.

Napríklad podľa dátumu narodenia, alebo podľa nášho mena a priezviska. Rovnaký výpočet vieme uplatniť aj v prípade, že plánujeme vo svojom živote veľkú zmenu – svadbu. Pozrite sa spolu s nami, čo by vám podľa numerológie mal tento váš deň D priniesť.

Odporúčame prečítať: Čaro ľúbostných listov je späť. Viete ako na ne?

Najprv trochu matematiky. Zvolili ste si za dátum svojej svadby 29.4.2017? V tom prípade rátajte: 2+9+4+2+0+1+7... až dospejete k číslu 25, to ešte rozdelte na 2+5  a máte číslo 7. Niektorí odborníci odporúčajú zvoliť si za dátum svadby taký, aby sa jeho následný súčet zhodoval s vaším osobnostným číslom. My však hovoríme, že pokojne dajte na intuíciu a ak už máte ten svoj dátum rozhodnutý, stačí sa pozrieť, čo vám jeho hlavné číslo prinesie:

Chystáte svadbu? Aký dátum si vybrať?

Zdroj: Shutterstock®

ČÍSLO 1 – i keď jednotka znamená v numerológii ego, nemusí vždy ísť o sebecké chvíle. Keď vám z vášho dátumu svadby vyšlo práve číslo 1, to do vášho vzťahu vnesie inteligenciu a rozumné uvažovanie. Nesnažte sa mať partnera vždy iba pre seba a naučte sa obaja dopriať si chvíľku samoty. Len tak budete naozaj šťastní.

ČÍSLO 2 – dvojka je o harmónii, intuícii i empatii. Pri rozhodovaní sa o zásadných veciach pokojne dajte na svoju, ale i partnerovu intuíciu. Nebojte sa rozprávať o svojich pocitoch a nezabúdajte na čaro kompromisov. Problém môžu sem tam narobiť maličkosti, naučte sa nepripúšťať si všetko tak k srdcu.

ČÍSLO 3 – toto číslo vnáša do vašich vzťahov energiu, živelnosť a radosť. Tešiť sa môžete na množstvo zážitkov, hrozí však jedno riziko, a to že sa nebudete vedieť spoločne nudiť, či zvládať krízové situácie.

Odporúčame prečítať: Milujete podpätky? Rady ako sa ich nevzdať kvôli zdraviu!

Chystáte svadbu? Aký dátum si vybrať?

Zdroj: Shutterstock®

ČÍSLO 4 – so svojou polovičkou sa poznáte dokonale a číslo štyri toto vaše poznanie len podčiarkne. Vnáša do manželstva stabilitu a porozumenie. Zároveň nás učí každý deň vážiť si to, čo máme.

ČÍSLO 5 – toto číslo podľa numerológie obvykle prislúcha párom, ktoré v sebe našli spriaznené duše. Perfektne sa poznajú a presne vedia, čo môžu jeden od druhého očakávať. Akurát by nemali zabúdať popracovať na romantike, ktorej nedostatok u nich občas zabíja vášeň.

ČÍSLO 6 – číslo šesť je v prvom rade o rodine. Harmónia a rodinná pohoda je základom. Ste zvyknutí jeden druhému sa pravidelne venovať, občas však nezabúdajte venovať aj slobodu a robiť kompromisy. 

Odporúčame prečítať: Žena nepotrebuje diamanty, len poriadne priestorný šatník

Chystáte svadbu? Aký dátum si vybrať?

Zdroj: Shutterstock®

ČÍSLO 7 – sedmička je tajuplné číslo, ktoré hovorí aj o silnej individualite. Pre svadby sa podobne ako jednotka veľmi neodporúča, keď vám to však už tak vyšlo, nezúfajte. Každá minca má dve strany a platí to aj v numerológii. Sedmička vás priučí viac počúvať jeden druhého a byť na sebe občas aj príjemne závislí.

ČÍSLO 8 – rozum dávate nad city, čo na jeden strane znamená, že neplytváte bozkami a prejavmi lásky vždy a všade. Na strane druhej však máte vo svojom partnerovi jednoznačnú oporu. Veci vrátane vašej lásky nekomplikujete a manželstvo beriete ako istý prístav.

ČÍSLO 9 – duchovnú spriaznenosť z vás cítiť už na míle ďaleko. Nedorozumeniam sa však predsa len nevyhnete. Dupľom ak sa budete obaja hnať za niečím lepším a začnete prehliadať, že to, čo hľadáte, ste vlastne už našli. 

Odporúčame prečítať: Ktoré bylinky dajú do poriadku vaše priedušky?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Monika Filípková 11.02.17 06:51

MF
karma
56.00

Svadbu mám už za sebou, ale číslo, ktoré som si vypočítala z môjho dátumu svadby, vyjadruje úplnú pravdu.

  • 0
Odpovedať

Anna Kralovičová 12.02.17 00:07

AK
karma
64.00

Mne to tiež vyšlo, niečo na tom bude!

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 13.02.17 18:58

IM
karma
100.00

celkom to sedí

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 27.02.18 11:49

JK
karma
100.00

Sme spolu 32 rokov a číslo sedí

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 09.01.19 07:58

JK
karma
100.00

Rada som si to zas prečítala 1.februára výročie svadby 33 rokov

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní