Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Váhy

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Váhy
  • 03.08.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Ak niektoré z dvanástich znamení zverokruhu má sklony viesť dvojaký život, tak je to práve muž narodený v znamení Váhy.  Za jeho rozpoltenosťou stojí túžba zažiť v živote úplne všetko. Ak dosiahne harmóniu, vždy je to len na chvíľu a potom ho pocit nudy, rutiny a zároveň túžba po dobrodružstve ženie do riskantných vôd.

Váhy patria k vzdušných znameniam. Vo všeobecnosti sú títo ľudia veľmi romantickí a platí to aj o mužoch. Taktiež sú citliví, avšak akosi im chýba empatia. Muž v tomto znamení je neraz sebecký a pritom si to ani neuvedomuje. Všetko v živote sa snaží robiť tak, aby v prvom rade ukojil svoje túžby. Neváha pritom využiť rôzne lži, až sa postupne sám začne zamotávať do sieti klamstiev, ktoré skôr, či neskôr vyplávajú na povrch.

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Muž v tomto znamení na seba preberá rád rolu gentlemana. Svojej milej je ochotný zniesť aj modré z neba. Je obdarený veľkou fantáziou a skvelým estetickým cítením. Jeho darčeky, prekvapenia aj vyznania lásky naozaj stoja za to. Avšak aj keď vám ich v danej chvíli dáva naozaj zo srdca, o chvíľu neskôr môže to isté cítiť k niekomu úplne inému. Muž Váhy jednoducho miluje milovať a vôbec mu nerobí problém, ľúbiť viaceré dámy súčasne. Práve vtedy vznikajú námety na jeho dvojaké životy.

Na vás bude mať rozhodne iný meter než sám na seba. On síce rád flirtuje, ale nech sa opováži jeho drahá pozrieť na niekoho iného túžobne. To by jej veru nikdy neodpustil a pokojne by jej aj pre všetkými urobil scénu, o ktorej by sa ešte dlho hovorilo. Títo muži sú veľmi žiarliví, majetnícki a keď sa u nich tieto vlastnosti vyhrotia, aj netolerantní. 

Odporúčame prečítať:  Buďte zdravšia! (Manuál pre lenivcov)

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa práce týka, sú veľmi šikovní, ale rozhodne nebudú robiť čokoľvek. Pokiaľ sa im nepodarí uplatniť v oblasti, ktorá ich baví (obvykle je to umenie, alebo šport), radšej sa budú pokúšať získať peniaze len nejakými „kšeftíkmi“. Keďže sa však radi obklopujú peknými vecami, biedu rozhodne trieť nemienia. Pozor by si ale mali dať na to, aby mali vždy všetko splatené. Kvôli tak trochu zasnenej hlave a ružovým okuliarom občas zabúdajú na praktické záležitosti. Ak ich budú odkladať, či ignorovať, hrozí, že im raz prerastú cez hlavu.

Odporúčame prečítať: Tieto zvyky vám prinášajú vrásky – preč s nimi!

Po akej žene túžia? Títo muži sa veľmi radi a veľmi rýchlo nechajú zlákať zovňajšok. U žien uprednostňujú fyzické prednosti, kvôli ktorým sú schopní sa zaláskovať už do minúty. Až po čase začnú vidieť svoju polovičku aj v inom svete a vnímať konečne aj jej charakterové vlastnosti. Ak zistia, že to nie je celkom ono, pri najbližšej príležitosti sa zaláskujú do niekoho iného. Aj v dlhoročnom vzťahu bazírujú na tom, aby ich partnerka dbala na svoj výzor, ale tiež na útulný a uprataný interiér ich spoločnej domácnosti. 

Odporúčame prečítať: 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Býk

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Blíženec

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Lev

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Panna

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní