Horoskop na apríl 2021 (II. časť): Koho postretne šťastie a láska?

Horoskop na apríl 2021 (II. časť): Koho postretne šťastie a láska?
  • 08.04.2021
  • PR článok

Váhy

Milujete jar a s ňou prichádzajúci výbuch radosti a dobrej nálady. Časy zovretia sú nenávratne preč a ľudí uvoľňujú silnejúce lúče Slnka. Ale nie je to jar, ktorá vás primárne teší, ale je to fakt, že pekné počasie spája ľudí. Viac spolu komunikujú sú k sebe zdvorilejší, ohľaduplnejší a v dobrej nálade. Ten zvyšok je pre vás v poriadku, ale je až druhoradý.

V tomto mesiaci viac, ako inokedy prehodnocujete správanie ľudí. Dostali ste sa do bodu, kedy to, čomu bežne veríte v medziľudských vzťahoch, nemusí byť zákonom vytesaným do kameňa. Nie ste síce konzervatívna, no môžete stretnúť človeka, ktorý vám naznačí, že právo na sebapresadenie na úkor druhých je prvoradejšie, než spoločný záujem.

V tomto mesiaci budete tolerantnejšia voči takýmto prejavom viac, ako inokedy. Možno vás to bude ťahať k presvedčeniu, že tento neznámy bude mať pravdu. A ak to bude muž, možno sa do neho zamilujete, pretože na individualite je niečo mužného a niekedy až hrdinského. V každom prípade vždy budete vedieť, že pokiaľ sa váš vzťah nedostane do rovnováhy v ktorej sa obaja cítite komfortne, nebudete spokojná.

Škorpión

Mesiac apríl bude pre vás obdobím, kedy nastane váš čas. Začne sa lámať chlieb a bude trochu záležať na tom, či obstojíte. Buďte však bez obáv. Máte predpoklady, aby ste to zvládli. V podstatnej miere bude záležať na tom, či sa prejavíte ako individualita, ktorá sa vyjadrí k veciam naokolo alebo bude mlčať. Bez obáv sa vyjadrite. Môžete. Navyše na to nájdete aj dostatok slov.

Tento mesiac bude pre vás silný po stránke telesnej príťažlivosti. Aj v tomto smere sa môžu objaviť isté skúšky. Možno, že častejšie, ako obvykle budete premýšľať, či do niektorých milostných afér ísť alebo neisť. Apríl vo vás zapáli oheň a príde čas na nový rozlet. V tomto smere vám bude priať viac akcia, než pasivita. Tam, kde budete môcť začať nejaký vzťah alebo hoci len flirt, iniciujte ho. Dopadne to skôr dobre, než opačne. Môžete si pomôcť šarmom a zvýšiť svoju príťažlivosť skrášľovacími prostriedkami, ktoré poznajú iba ženy. Oprieť sa môžete aj o fintičky, ktoré vám v minulosti pri zvádzaní druhého pohlavia zabrali. Posledných 10 dní apríla si dajte pozor na to, aby ste to s flirtami neprehnali. Môže sa stať, že prefláknete svoju hodnotu. Zjednodušene – stratíte ju.

Odporúčame: Káva podľa horoskopu: Aká sa hodí k tvojmu znameniu? Sedí to?

horoskop na apríl

Zdroj: Shutterstock®

Strelec

V mesiaci apríl bude vo vašom horoskope Jupiter pozitívne aspektovaný Marsom, čo vám prinesie dobrý drive do života. Určite priberte do svojich zámerov vaše priateľky. Pri plánovaní sa stanú nezanedbateľnou podmienkou zdarného výsledku. Tento aspekt vám poskytne nádej, že si nájdete aj nových priateľov schopných priložiť ruku k dielu a podporiť vaše aktivity. Máte predpoklady na úspešné angažovanie sa v spoločenských záležitostiach. Neznamená to automaticky, že sa máte pustiť do vysokej politiky alebo organizovať pouličné demonštrácie. Môžu to byť aj menšie akcie. Napríklad veľké upratovanie pri dome, spoločné sadenie sadeničiek, výlet do prírody, do mesta a pod. No môžete sa pustiť aj do väčších projektov. Slnko pohybujúce sa znamením Barana je v zhode s vaším ohnivým temperamentom v horoskope.

Vo všetkom, v čom sa budete spoločensky angažovať bude predpoklad na zdarný výsledok. Táto tendencia bude posilnená o prítomnosť Merkúra a Venuše v znamení Baran horoskopu. Je to dobré znamenie pre úspech vo vzťahoch, ale aj v dobrej zdatnosti v rečovom prejave.

Kozorožec

Mesiac apríl vás postaví pred potrebu riešenia viacerých otázok. Osud vám zrejme postaví do cesty prekážky, ktoré budete musieť prekonať. Nie ste nepriateľkou jari, ale povahou ste skôr introvertná s väčším pochopením oblačného počasia a nižšej teploty. Takže teplo s výbuchmi farieb, novým predierajúcim sa životom, vyššou teplotou a slnečnými dňami nemusí byť pre vás to pravé orechové. Jar je navyše prejavom individuality a prieniku.

A priznajme si, že ste trochu viac konzervatívna a aj v živote nemusíte mať nálady na všelijaké excentrické indivíduá. Tie akoby materializovali jar.

V každom prípade dlhodobé postavenie Saturna v znamení Vodnára vám dáva predpoklad na uplatnenie sa v tom, čo ste započali robiť pred cca štyrmi rokmi. Teraz – pokým je táto planéta v znamení Vodnár – je čas, aby ste sa otvorili aktivitám okolo vás a realizovali to. Tak či tak, nebude to ľahké. Otvoriť sa novým veciam smerom navonok nie je jednoduché. Nepatríte k ľuďom, ktorí uverejňujú príspevky na Facebooku každý deň. A keď aj chcú niečo uverejniť naozaj to musí stáť za to. Nehovoriac o tom, koľko času strávite nad zvažovaním, či je ten príspevok dosť dobrý! Váš Saturn vo Vodnárovi však nie je to, čo Saturn v Kozorožcovi. Je viac vzdušný, schopný pracovať v tíme a na projektoch rôzneho charakteru. Venujte preto viac času práci. Prizvite si k príprave projektov kolegov. Nechajte sa tak isto zapojiť do ich pracovných plánov.

horoskop podľa znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár

Vodnárom apríl praje. Máte ideálny priestor pre tímovú prácu a navyše sa vám v nej bude dariť. Výsledkom môže byť zvýšenie platu, rozšírenie počtu zákaziek, noví klienti, rozšírenie firmy, jednoducho expanzia. V súčasnosti to majú niektoré odvetvia ťažké. Napríklad reštauračné zariadenia, kaviarne a celý sektor služieb. S tým sa nedá nič robiť. Je ale možnosť pozerať sa iným smerom. Využite pomoc priateľov, starých známych a popremýšľajte nad niečím iným, v čom by ste sa mohli realizovať. To, v čom by to mohlo byť je veľmi individuálne a povedal by o tom viac osobný horoskop, než všeobecný.

V každom prípade Jupiter je u vás postavený v znamení Vodnára, a to je dobrá správa, pretože v tradičnej astrológii znamená veľké šťastie, čo už samo osebe niečo hovorí. Navyše bude dobre aspektovaný ostatnými planétami, hlavne Marsom, čo vám dodá väčšiu akcieschopnosť a energiu na to, aby ste sa postavili zo stoličky a vydali sa hľadať svoje šťastie. Tento uvedený aspekt umožní rozširovanie vášho poľa pôsobnosti. Veľké firmy, významné osobnosti spoločenského života, podnikatelia, vysokí manažéri majú v horoskopoch práve tento aspekt. Berte preto aprílový čas, ako jednu veľkú príležitosť. Navyše získa Jupiter pozitívne aspekty aj od Merkúra a Luny, čo vám dodá presvedčovacie schopnosti a iskru, vďaka ktorej budú potenciálni klienti ochotní s vami spolupracovať.

Ryby

Ryby sa na apríl nebudú môcť sťažovať. Prechod do jari vás na rozdiel od Kozorožca nijako nevyhodí z konceptu. Pôjdete si svoje, ako zvyčajne počas vášho života. Máte šťastie, že ste od prírody veľký pohoďák. Nekladiete odpor, preto dokážete zniesť viac než ostatní. Jar beriete, ako fázu v kolobehu života, kedy niečo vzniká, ale s rovnakým nadhľadom dokážete prijať aj zánik, ktorý je v prírode reprezentovaný neskorou jeseňou a zimou.

Tento apríl vám bude priať. Obzvlášť po stránke priateľstiev. Medzi priateľmi sa budete cítiť fajn. Bude to tak pretrvávať o málo viac, ako mesiac, kedy sa následne presunie Jupiter z Vodnára do znamenia Rýb, čím rybičky vkĺznu do vody, čo nastane v máji. Neznamená to, že potom to s priateľstvami bude vyzerať inak, no zrejme si nájdete nové priority. Všetky osobné planéty ožarujú Jupiter pozitívne, čo znamená, že vám to prinesie dobré nápady, intuíciu, poetické cítenie, väčší cit pre umenie, krásy prírody a tvorivé schopnosti. Zároveň budete vyžarovať pozitívnu energiu a ostatní to tak aj pocítia. Budete šíriť dobrú náladu a pohodu. To sú všetko vlastnosti, ktoré môžete počas apríla využiť na získanie nového vzťahu, upevnenie svojho miesta v zamestnaní, náklonnosť šéfa, prijatie nových nápadov, rozvíjanie svojich koníčkov, atď. Pozitívny vplyv Marsa dokonca spôsobí, že sa dokážete prejaviť viac, ako skutočne činorodý človek. Môžete sa pustiť do písania knihy, grafickej tvorby, programovania aplikácie, ktorá dlhý čas ležala v zastrčenom foldri.

Autor textu: Radovan Čičvara (astrológ)


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Natália Šugrová 08.04.21 08:48

karma
-1.00

Nooo.... potešilo by aj keby má horoskop len z polovice pravdu :)

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 08.04.21 16:03

PV
karma
113.00

Dakujem .. Tá práca by už konečne bodla..

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 09.04.21 06:56

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavý horoskop, nechám sa prekvapiť!

  • 0
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 09.04.21 13:12

ZS
karma
100.00

Zaujímavé čítanie

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 10.04.21 00:16

karma
115.00

Dobrá predpoved...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní