Aké znamenie sa hodí k Baranovi?

Aké znamenie sa hodí k Baranovi?
 • 19.01.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 8
 • 2

Aj keď mnohí z nás berú horoskopy s rezervou, to, čo nás väčšinou najviac zaujíma, je práve oblasť lásky. Ak stretneme nového partnera, alebo  už máme toho svojho vyvoleného po svojom boku, minimálne zo zvedavosti si občas pozrieme, ako to s naším vzťahom vyzerá podľa hviezd.

Ak ste podobne zvedavé ako aj my, pozrite sa, ktoré znamenia dokážu vytvoriť harmonický pár s Baranom, a ktoré by sa mu podľa horoskopu, radšej  mali vyhýbať.

Baran – Baran

Ide o veľmi výbušné a temperamentné spojenie. Spájajú ich síce podobné záujmy, avšak rovnako tak negatívne vlastnosti. Obaja sú veľmi tvrdohlaví a pokiaľ sa nedokážu naučiť robiť kompromisy, ich vzťah veľmi rýchlo stroskotá. A to práve na nezmyselných bojoch o to, kto bude mať väčšiu nadvládu.

Baran – Býk

Baran je veľmi ohnivý a akčný. Býka to môže časom vyčerpávať, Barana zas môže začať nudiť Býkova spomalenosť. Avšak opäť je to o otázke kompromisov. Pokiaľ  sa dokážu jeden druhému prispôsobiť, môžu vytvoriť vskutku plnohodnotný vzťah so všetkým, čo k nemu patrí. Veľkým plusom je tiež silná sexualita medzi týmito znameniami.

Baran – Blíženci

Oboch láka cestovanie za dobrodružstvom. Sú akční, ale aj výbušní a nestáli. Paradoxne práve tieto vlastnosti dokážu oboch zomknúť tak, že sa so všetkou láskou budú môcť postaviť proti neprajnému okoliu. Pripraviť by sa ale mali na vzťah s talianskym nádychom.

Baran – Rak

Baran s Rakom môžu vybudovať harmonický vzťah. Spája ich silná vášeň, ale tiež podobné záujmy, obzvlášť ak sú umelecky zmarené. Problém však môže nastať pri otázkach nevery. Ak sa jeden z nich začne vo vzťahu nudiť, alebo sa bude cítiť zanedbávaný, ľahko skĺzne do niečoho, čo to druhé znamenia nikdy nebude vedieť odpustiť.

Kto sa hodí k Baranovi?

Zdroj: Shutterstock®

Baran – Lev

Keď sa stretnú dve ohnivé znamenia, zapália obrovský požiar. A to tak v dobrom, ako aj v zlom. Navzájom si budú rozvíjať tie pozitívne vlastnosti, ak ale dopustia, aby zvíťazilo to negatívne, len ťažko to uhrajú v harmonický vzťah.  Baran ani Lev totiž neradi ustupujú, ešte ťažšie žiadajú o odpustenie.

Baran – Panna

Panna nachádza v temperamentnom Baranovi vášnivé zaľúbenie. Imponuje jej Baranova odvaha, zmysel pre erotično, ale tiež jeho akčnosť. Baranovi sa zase na Panne páči jej praktická stránka a perfekcionizmus. Z lásky a vášne  však obvykle prechádza vzťah len do priateľstva.

Baran – Váhy

Krásny a perspektívny vzťah. Váhy sa zvyčajne rady Baranovi prispôsobia, čo tomuto ohnivému znameniu mimoriadne lichotí. Majú tak spoločné záujmy aj názory. Baranovi sa pozdáva krása, ktorú mu Váhy prinášajú do života.

Baran – Škorpión

Toto spojenie býva veľmi neobvyklé a ak k nemu aj dôjde, zvyčajne nevydrží viac než pár týždňov. Veľké rozbroje tu zvykne robievať žiarlivosť, ale aj tvrdohlavosť obidvoch znamení. Tú chvíľu, ktorú ale spolu strávia využijú veľmi intenzívne a nikdy na ňu nezabudnú.

Kto sa hodí k Baranovi?

Zdroj: Shutterstock®

Baran – Strelec

Spája ich láska k cestovaniu a dobrodružstvu. Majú podobne akčné povahy, vďaka čomu si veľmi rozumejú po praktickej stránke života. Ak však začnú mať rozdielne svetonázory, môže dôjsť aj k storočnej vojne.

Baran – Kozorožec

Kozorožec do tohto vzťahu zvyčajne vstupuje veľmi opatrne. Baranova výbušnosť a energia ho občas desia. Baran ho však veľmi silne priťahuje po fyzickej stránke. Akonáhle však z ich vzťahu vyprchá vášeň, začne sa nudiť.

Baran – Vodnár

Ak dokáže Baran do tohto vzťahu vniesť aspoň štipku tolerancie a skrotiť svoju žiarlivosť, tento vzťah má veľmi dobrú perspektívu. Obaja sú veľmi spoločenské povahy, Vodnár však narozdiel od Barana k niektorým veciam pristupuje až veľmi liberálne.

Baran – Ryby

Oheň a voda. Odjakživa ich to k sebe spája, avšak v praxi sa nakoniec spojením vždy zničia. A takýto koniec má väčšinou aj vzťah týchto dvoch znamení. Na začiatku sa síce k sebe veľmi priťahujú, na záver sa však môžu až nenávidieť.

Zdroj foto: www.iwallscreen.com, www.narcissistsblog.files.wordpress.com,

  • Zdieľaj:
 • 8
 • 2
Návrat hore
Autor článku

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 19.01.14 13:09

JK
karma
100.00

tak to sedí ja som lev a veru manžel je strašne tvrdohlavý no aj napriek všetkému sme spolu 28 rokov

 • 0
Odpovedať

Vierka Petrovičová 02.01.15 00:41

VP
karma
-1.00

Aj u mna to veru sedi ;)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Pleťová kozmetika

TEST: Liptavia Termálny Prameň – krém na akné, ktorý je výhrou v lotérii?!

 • 101
 • 3
 • 19.10.2020
Pleťová kozmetika

TEST: Skrášľujúce ampulky od Matis – Pleťové sérum Lift & Plump

 • 6
 • 7
 • 22.09.2020
Dekoratívna kozmetika

TEST: Rúže GOSH Luxury v odtieňoch Adore a Nudity

 • 110
 • 6
 • 01.11.2020
TOPlist