Aké znamenie sa hodí k Rakovi?

Aké znamenie sa hodí k Rakovi?
 • 16.02.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 0

Astrologické znamenia nám neprezradia len charakteristiku našich pováh, výber vhodného povolania, či hobby. Dokážu nám minimálne naznačiť ku komu sa najviac hodíme, a koho by sme sa radšej mali strániť. Ak ste sa narodili v znamení Raka, do vienka vám bolo dané umelecké cítenie a rovnako tak aj cit pre rodinu. Niekedy sa tieto dve veci môžu pobiť, inokedy sa zase skĺbiť. Ktoré znamenie vám vie dopomôcť k psychickej pohode, a ktoré vám naopak len ťažko porozumie? Čítajte a zistite viac.

Rak – Baran

Baran s Rakom môžu vybudovať harmonický vzťah. Spája ich silná vášeň, ale tiež podobné záujmy, obzvlášť ak sú umelecky zmarené. Problém však môže nastať pri otázkach nevery. Ak sa jeden z nich začne vo vzťahu nudiť, alebo sa bude cítiť zanedbávaný, ľahko skĺzne do niečoho, čo to druhé znamenia nikdy nebude vedieť odpustiť.

Rak – Býk

Rodinne založené znamenia sa silno priťahujú. Platí to aj v tomto prípade. Tento vzťah má veľkú perspektívu, kameňom úrazu môže byť len nevera. Ani jeden totiž nedokáže tomu druhému odpustiť, oheň na streche tak vznikne aj kvôli drobným flirtom. Pokiaľ ale dokážu tieto nástrahy prekonať, vytvoria vskutku veľmi harmonický pár.

Rak – Blíženci

Ich postoje k láske a vzťahu sú zvyčajne diametrálne odlišné. Úvodná zamilovanosť môže byť však natoľko silná, že dokážu vytvoriť naoko dlhodobý a stabilný pár. Akonáhle si však začnú žiť vlastnými životmi a vylúčia sa zo svojich svetov, ich cesty sa nadobro rozídu.

Aké znamenie sa hodí k Rakovi?

Zdroj: Shutterstock®

Rak – Rak

Klapať im to môže jedine v tom prípade, ak nemajú príliš ružové okuliare na očiach. Ak by totiž boli obaja priveľmi zasnení, ľahko ich vzťah môže zmariť realita života. Ak sa ale dokážu orientovať aj v praktickej oblasti života, zaiskrí to medzi nimi a zároveň si budú vedieť odpúšťať, na veľmi dlhý čas môžu tvoriť šťastný a stabilný pár.

Rak – Lev

Kombinácia oheň a voda je síce príťažlivá, no zároveň aj zničujúca. Presne tak ako voda uhasí oheň, môže dopadnúť aj vzťah týchto dvoch znamení. Je medzi nimi silná chémia, avšak Rak len málokedy bude vedieť držať krok s dobrodružným Levom. Ak sa mu naopak Lev začne prispôsobovať, Rak sa mu časom znudí, alebo sám vyhorí.

Rak – Panna

Títo dvaja dokážu vytvoriť veľmi stabilný a harmonický vzťah. Panna sa stará o pragmatické záležitosti, Rak naopak vytvára dušu ich spoločného domova. Vodné znamenie so zemským nájdu v sebe zaľúbenie možno až po nejakom x-tom stretnutí. Keď však zahorí medzi nimi láska, len máločo ju dokáže zničiť.

Aké znamenie sa hodí k Rakovi?

Zdroj: Shutterstock®

Rak – Váhy

Občas mierne spomalený Rak a zasnené nerozhodné Váhy.Títo dvaja cítia k sebe spriaznenosť, avšak nie vždy ju dokážu aj udržať. Problémy vo vzťahu môže narobiť fakt, že Váhy nie vždy presne vedia, čo chcú. Rak, ktorý začne intenzívne túžiť po rodine a stabilite, tak obvykle na Váhy nalieha, čo ich môže skôr odplašiť.

Rak – Škorpión

Že to medzi nimi bláznivo iskrí je viac než isté. Predsa len Škorpiónova charizma len málokoho nedostane do kolien.Rak sa zvykne do Škorpióna veľmi silno zamilovať. Obaja cítia osudovosť a vzťah im skutočne môže vydržať roky rokúce. Budú sa ale musieť pripraviť na talianskú domácnosť, v ktorej o vášne núdza nebude.

Rak – Strelec

Strelec a Rak nájdu málokedy spoločnú reč. Akčný Strelec nemá čas na Rakove pomalé kroky, preto aj keď to medzi nimi náhodou zaiskrí, kým k niečomu dôjde, Strelec už bude dávno mysľou preč. Ak sa im aj podarí strenúť sa v jednom čase na jednom mieste, akčná Strelcova povaha Raka obvykle vystraší už hneď v úvode.

Aké znamenie sa hodí k Rakovi?

Zdroj: Shutterstock®

Rak – Kozorožec

Títo dvaja si obvykle veľmi rozumejú. Kozorožca dokáže očariť jemnosť s akou Rak vystupuje, Raka si zas Kozorožec získa svojím praktický prístupom k životu. Vo väčšine prípadoch si tí dvaja rozumejú od prvej chvíle, a ak nie sú diametrálne odlišné vlastnosti v ich povahách, čo väčšinou nie sú, vytvárajú pevný vzťah a šťastnú rodinu.

Rak – Vodnár

Najviac ich spája spoločnský duch, zmysel pre rôzne akcie, stretnutia s priateľmi, rodinou... Avšak Vodnárova túžba po slobode citlivého Raka začne postupne ale isto zožierať. Pokiaľ nebudú vedieť robiť kompromisy a každý si pôjde tvrdohlavo za svojím, spočiatku krásny vzťah dopadne katastrofálne.

Rak – Ryby

Obe tieto vodné znamenia sú romantické a rodinne založené. Obe zväčša majú silný vzťah k umeniu. Rovnako tak však obe dokážu veľmi ľahko podľahnúť melanchólii, až depresii. Ak sa takíto partneri stretnú, veľmi ťažko dokážu zvládnuť praktickú stránku života. Vzťah by mohol prežiť ak Rak, alebo Ryba bude vedieť byť pre toho druhého dostatočne silnou oporou.

Zdroj foto: www.askinyourface.com, www.s3.goodfon.com, www.firststep-tarskereso.hu,

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Choroba čiernych kostí: Môže sa prejaviť už u novorodencov?
Zdravie

Choroba čiernych kostí: Môže sa prejaviť už u novorodencov?

 • 8
 • 2
 • 09.05.2021
Púpava lekárska a zázračný púpavový med: Pripravovali ho aj naše babičky!
Inšpirácie

Púpava lekárska a zázračný púpavový med: Pripravovali ho aj naše babičky!

 • 60
 • 15
 • 17.04.2021
Najkrajšie palmovité rastliny: Vnes do interiéru trochu exotiky!
Inšpirácie

Najkrajšie palmovité rastliny: Vnes do interiéru trochu exotiky!

 • 74
 • 8
 • 01.04.2021
TOPlist