Aké znamenie sa hodí ku Kozorožcovi? Ktorým párom praje osud?

Aké znamenie sa hodí ku Kozorožcovi? Ktorým párom praje osud?
  • 07.11.2021
  • Silvia Karasová

Obozretní Kozorožci nikdy nenechávajú nič len tak na náhodu. Občas môžu pôsobiť chladne až príliš vážne, inokedy vás môžu prekvapiť svojim egoizmom, na druhej strane vedia byť paradoxne aj veľmi oddaní. Kým Kozorožcovi vniknete pod povrch a spoznáte niektoré jeho skryté zákutia, môže pretiecť veľa vody. Niektorým znameniam ale Kozorožec odhalí svoje tajomstvá už o čosi skôr. S kým si rozumie a s kým naopak nie?

Kozorožec – Baran

Kozorožec do tohto vzťahu zvyčajne vstupuje veľmi opatrne. Baranova výbušnosť a energia ho občas desia. Baran ho však veľmi silne priťahuje po fyzickej stránke. Akonáhle však z ich vzťahu vyprchá vášeň, začne sa nudiť.

Odporúčame: Bolesť v podbrušku odhalená: Toto sú tie najčastejšie dôvody!

partner Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec – Býk

Keď sa spoja tieto dve zemské znamenia, dokážu vytvoriť krásne stabilné partnerstvo. Nebude tu chýbať vášeň, ani láska k rovnakým záujmom. Musia sa ale naučiť počúvať jeden druhého, a zvyknúť si, že aj v ich vzťahu to občas splanie až do talianskej hádky.

Kozorožec – Blíženci

Keď stretne Kozorožec Blíženca, obvykle si naňho dáva veľký pozor. Avšak ak zvíťazí charizma, Kozorožca úplne opantá. Až natoľko, že pokojne môže začať byť na Blížencovi závislí. Čo, samozrejme, vzdušnému znameniu najprv veľmi lichotí, potom to začne zneužívať a keď mu už bude neustála Kozorožcova pozornosť liezť na nervy, bez váhania ho vylúči zo svojho života.

Kozorožec – Rak

Títo dvaja si obvykle veľmi rozumejú. Kozorožca dokáže očariť jemnosť, s akou Rak vystupuje, Raka si zas Kozorožec získa svojím praktický prístupom k životu. Vo väčšine prípadoch si tí dvaja rozumejú od prvej chvíle, a ak nie sú diametrálne odlišné vlastnosti v ich povahách, čo väčšinou nie sú, vytvárajú pevný vzťah a šťastnú rodinu.

Odporúčame: Recept: Najlepší tvarohový koláč s broskyňami – nič ho neprekoná!

Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec – Lev

Ohnivé znamenia Kozorožca vždy akosi magicky priťahujú. Páči sa im ich temperament, zamilujú si aj Leviu silu prekonávať prekážky. Hrdý a majestátny Lev sa tak po veľmi krátkej dobe môže ocitnúť na piedestále u Kozorožca. Avšak len málokedy mu takéto prejavy lásky opätujú. Spočiatku bude medzi nimi silná chémia, keď sa však pominie, zväčša sa ich vzťah automaticky prelinie do dobrého kamarátstva.

Kozorožec – Panna

Keď sa stretnú dve zemské znamenia, obvykle si veľmi sadnú. Majú podobný zmysel pre humor, rovnaké záujmy a zväčšia aj veľmi podobné životné postoje. Panna dokáže nájsť v Kozorožcovi osudovú lásku. Podobne Kozorožca Panna zaujme minimálne na prvý pohľad. Avšak ak nepocíti ihneď tú povestnú iskru nedá sa nahovoriť ani len na prvé rande. Kdežto Panna by mu rada dala aj viacero šancí.

Kozorožec – Váhy

Napriek počiatočným prekážkam, ktoré vidia všetci ich priatelia hneď na začiatok ich vzťahu, tieto dve znamenia môžu všetkých veľmi prekvapiť. Váham sa páči Kozorožcov zodpovedný prístup k životu, on sa naopak zamiluje do nespútanej povahy Váh. Obaja sú tak odlišní, až sa dopĺňajú, preto pri troche chcenia môžu napriek všetkým pochybnostiam zotrvať v perspektívnom zväzku.

Kozorožec – Škorpión

Na vzťah sa dívajú obidvaja rovnako, a to im dáva veľkú nádej vytvoriť perspektívny a dlhodobý vzťah. Budú sa musieť naučiť akceptovať svoje zlozvyky, ktoré ich miestami na tom druhom tak vytáčajú. Avšak s trochou trpezlivosti, láskou a triezvou komunikáciou prekonajú všetky prekážky.

Pozri aj: Zaostrené na nohy: Je TOTO trendy pedikúra alebo len obyčajný žart?!

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec – Strelec

Praktický a zodpovedný Kozorožec veľmi nezapadá do životných predstáv Strelca. Síce s ním rád absolvuje zaujímavé cestovateľské výlety a spoločenské podujatia, po dlhšom čase si ale obaja poväčšine uvedomia, že okrem pár okamihov, toho nemajú veľa spoločného.

Kozorožec – Kozorožec

Ak sa dokážu jeden druhému prispôsobiť a potlačia do úzadia svoje silné egá, môže im to vyjsť nielen ako krátkodobý vzťah. Obaja majú zmysel pre šetrnosť a od života chcú v podstate to isté. O svoju lásku sa však budú musieť dôkladne starať a občas tiež upustiť zo svojich konzervatívnych názorov.

Kozorožec – Vodnár

Spája ich záľuba v spoločenskej zábave. Ale len do chvíle, kým sa Kozorožec nebude chcieť usadiť. Vodnár je občas pre toto praktické znamenie priveľmi nezávislé. Na druhej strane medzi nimi dokáže zahorieť silná vášeň, takže v tomto vzťahu o nudu vôbec nebude núdza.

Kozorožec – Ryby

Napriek na prvý pohľad rozdielnym povahám, dokážu tieto dve znamenia vytvoriť harmonický a stabilný vzťah. Ryby totiž vedia Kozorožca počúvať a spoznať v jeho slovách aj skryté významy, či návrhy. Zároveň mu dokážu vytvoriť skutočný domov, po ktorom občas tak rozlietaný Kozorožec túži.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Andrea Drengubiakova 10.04.14 11:00

AD
karma
-1.00

Presne to vyšlo Panna a kozorožec ,máme sa stále radi ,aj koníčky aj humor spoločný ,

  • 2
Odpovedať

Ľubica Šťastná 08.11.21 05:35

ĽŠ
karma
100.00

Skutočne sedí.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní